Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Дмитро (Винница)
Dmytro (MOW), совсем не обязательно переиначивать моё имя. Я написал Дмитро, а не Дмытро. Пользуется Мария привелегиями или нет, ни Вы, ни я не знаем. Поэтому я и спросил Мирию об этом. А в странах, как Вы написали, "продвинутой демократии", звание "народный артист" приходит к человеку другим способом. Наверное, это не идеальный путь, но ближе к справедливому, ИМХО. Потому что как объяснить, что Высоцкий или Крамаров не стали "Народными артистами СССР".
[13:06 08.04.2011]
vasyl (Бурштин)
http://vasilykochylo.at.ua/ Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[02:04 06.04.2011]
Володимир ()
Криши, трощи, ласай стереотипи Вони пручаються ламай. Хоч давня звичка з профілем Ксантипи, Благає, плаче, просить не зламай! Фаєр фокс дає лад?
[21:59 02.04.2011]
Олександр (Запоріжжя)
Марія, душа моя ожива, бо омита сльозами Вашої поезії-молитви. Вона - місток над прірвою, і поєднує з рідними, друзями, з кращим, що є у нас Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[12:09 28.03.2011]
Підтримайте встановлення пам'ятника гетьману Івану Мазепі у Полтаві ()
http://www.gopetition.com/petition/42625.html
[18:59 24.03.2011]
yuriy (Запорожье)
Мария.ваша музыка -класс!
[22:14 19.03.2011]
Олександр (Майже Чернівці )
ilrandir ! .. Ви самі майже дали відповідь. Треба вам чіпати "недозрілих геніїів " ?? Воно зараз розхвилюється і "понесе вітерком "...:))
[13:05 19.03.2011]
ilrandir (Kyiv)
2 Дмитро (Винница) - скажіть, з вашої точки зору взагалі не має існувати такого звання? Чи вам не подобається що саме ця назва з\'явилось за часів союзу? Чи ви вважаєте що взагалі нікого не варто нагороджувати і відзначати? Спортсменів, науковців, поетів, письменників? Мені зрозуміло що ви хочете щось зачепити, але що саме і навіщо?..
[19:08 18.03.2011]
Татьяна Багно (Чернигов)
Добрый день! Хочу сказать, Вам спасибо за ваши песни и тексты! Сейчас очень мало артистов, музика которых так трогает как Ваша! Желаю Вам творческих успехов!)
[19:59 14.03.2011]
Dmytro (MOW)
Уважаемый Дмытро! Пока Мария размышляет отвечать или нет на Ваш тенденциозный вопрос позволю себе вспомнить некое интервью, в котором она сказала, что никакими привИлегиями она не пользуется, тем более что в современной Украине их просто нет - советских. Хочется от себя добавить, что формат культурной жизни перечисленных стран - США, ФРГ, Канады и других стран продвинутой демократии - не предусматривает звания "народный артист", а жаль... :)
[19:18 14.03.2011]
Дмитро (Винница)
Мария, здравствуйте. Объясните, пожалуйста, за что Вас удостоили звания "Народный артист Украины"? Что значит это звание? Почему Вы считаете возможным пользоваться старосоветскими привелегиями? Собираетесь ли Вы стать "Народным артистом" США, или ФРГ, или Канады и т.д.?
[16:30 14.03.2011]
Вікторія (Самбір (Львівська обл.))
Дорога Марічко, хотілось би написати до Вас у приватних повідомленнях. Та нажаль, чомусь мій лист не відправляється по адресу, який вказаний на цьому сайті. Чи можете мені написати свій мейл? Дякую
[00:26 14.03.2011]
олександр (жашків (черкаська обл))
Пані марія дякуювам вам за вашу творчість ,за те що ви е . На таких людях як ви тримается культура України. Будьте завжди такою як ви е .Радуйте нас новими піснями і крокуйте по життю завжди зпіднятою головою . ВІТАЮ З 8 БЕРЕЗНЯ ! БУДЬТЕ ЩАСЛИВОЮ !
[17:53 11.03.2011]
Дмитро (Москва)
Володимире з Жмеринки! Це вже Ваш другий пост, який зовсім неможливо прочитати з-за якогось шаленого кодування тексту. Зробіть що-небудь приємне, будь ласочка, та виправте це становище!
[14:07 08.03.2011]
Володимир (Жмеринка)
Вітаю Вас Марієчко і Ваших подруг з Гарним весняним ранком і днем а також з великим жіночим святом що відмічають всі українці восьмого березня кожного. Бажаю Вам великого щастя багато квітів, дітей і внучків Любові, Миру, Добра!!! З повагою з любовю до Вас, Ваш прихильник Володимир (про всяк випадок: Я не знаю як виправити у себе на комп'ютері кодування, підкажіть як будь ласка)
adm.: Найлегший спосіб це використати інший веб броузер, а ніж ви використовуєте, наприклад Firefox, Chrome.
[11:29 08.03.2011]
Silvo (Cakovec)
Hello Maria Can you please to send me photo with your autograph?.My address is Silvo Macek,Matije Gupca 67 Strahoninec, 40.000 Cakovec-Croatia.Best wishes. Good luck.Enjoy.I like your wonderful web site.
[14:17 03.03.2011]
Ігор (Тернопіль)
Дякую за те що Ви є...
[21:31 28.02.2011]
Анне Лизбет (Київ)
Вітаю, Марійко! Може викладете побутовий райдер7 Полюблаю таке читати:)
[04:30 28.02.2011]
Bogdan (Чортків)
цікаво булоб прочитати хотяб деякі мої тексти чи з них щось може бути чи можна їх на музику пкласти \"Але тільки ти \" Я стираю твій телефон аби розпочати усе спочатку знов я розєднаю усі мости що були зведені між нами Я буду йти уперто до мети і тепер нам ніхто уже непомішає в нас буде все , як було завжди і теплий спогад буде в нас у Восени Приспів: Але тільки ти непокидай мене але тільки ти незалишай мене чуєш тільки ти кохай мене час пройде і верне нам усе але тільки ти ... Дивлюся я у твої очі і бачу вних безмежний океан а вглибині душі смуток і чомусь обман але час пройшов поклав усе на свої містя І ми йдемо по-знайомі нам дорозі і теплі в нас вже наші почуття коли розлучаємся с тобою на мить на день, на два тоді у нас якісь дикі почуття Кохай мене завжди у сні і на яву наші бессоні ночі даруватимуть нам Весну Приспів: (2) День і ніч Я бачив тебе сьогодні у соєму сні ми так рідко стобою вітаємся хоть живемо ми стобою на планеті одній сьогодні я бчив твої фотографії нові і вони сподобались так дуже мені чому і скільки? можна брехати собі що завтра ти подзвониш мені Приспів День і ніч минає годиник кроки обміняє а хтось кроки твої відгадає і тебе спіймає тебе він ніжно обнімає і шепоче що кохає та мабуть кроки наперед ніхто невідгадає Скільки людей відійшло в минуле ? скільки слів і фраз ? було сказано до нас бо небуває на конверті двох однакових адрес повір мені я відпускаю цей стрес до своїх снів відкрий свої стежки і кожен день в них будеш бачити ти мене коли день свої очі закриває, а місяць до тебе дорогу відкрває закрию очі та лечу на крилах ночі сон свій дожену тебе я в нім знайду і від щастя я мабуть заплачу і тебе у своєму сні невідпущу Приспів \"Незабувай\" Ми будемо щасливі вже котрий раз вкотрий раз щастя прийде до нас хтось блукає десь серед нас у повітрі на землі десь підводою хтось знайшов вже друге я а хтось живе зовсім без чутя хтось по течії пливе і доки хвиля принесе Приспів: Незабувай себе ніколи і неважливо хто ти є течію свою ти обери і поній собі пливи незабувй всіх тих хто був стобою, всіх ти хто тобі допомагав всіх ти хто по течії плисти допомагав всіх тих хто руку подавав Завтра знайдем новий день сонце зігріватиме його своїм теплом бо на дворі знову літо оддати все останє, щоб повернути час чому як жити краще рішає хтось за нас на вулиці вже світить сонце ми заспіваєм ще не раз і ми зустрічаєм новий день якщо ззахочете зі мною зявязатись мої контакти 0971785549
[17:23 26.02.2011]
Ева Світла (Мелітополь)
Добрый день, Мария! Мне всегда нравилось Ваше творчество! Спасибо Вам за песни, которые хочется слушать... они несут свет и наполнены смыслом. Сразу становится понятным, что человек который их создал, имеет огромнейший внутренний мир - который выделяет таких людей из \"серой массы\"... Спасибо Вам за то, что Вы делаете! Поверьте, это ВАЖНО и НУЖНО! В благодарность, хочу подарить Вам свой стих: Як звати Вас, чарівна і прекрасна ? Така жіноча спокуслива така. Ви несподівана , манлива, ніжна й рясна, Ви смак кохання - солодка й неземна. Ви так закохана впевнена, свіжа, Ви колір сонця й квітка польова. Ви солов\'їна пісня - тиха й ніжна, Ви та, яку назвали лагідно - Весна! Дозвольте подивитись вам в небесні ясні очі Поринуть в нескінченість ваших диво - днів Ви проведіть мене у тих срібні ночі, Віддайтесь почуттям моїм без зайвих й непотрібних слів! С уважением, Ева.
[15:16 17.02.2011]
volodumurnazarenko (Нова Одеса)
В партію здоров\\\'я. Де що маєш, де що знаєш. Забуваєєш, пам\\\'ятаєш. Здобуваєш чи втрачаєш. А головне не помічаєш. Як за здоров\\\'я не подбаєш. Все загубиш, сам сконаєш. Якщо свій розум не тримаєш. В житті нічого не впіймаєш. Коли здоров\\\'ю не сприяєш. То явно з розуму сповзаєш. В морі брехні перебуваєш. Не думаєш, чи не встигаєш. Істину знати не бажаєш. Та через це не виживаєш. Все найдорожче полишаєш. А вихід є, як забажаєш. В здоров\\\'я партію вступаєш. Довіру їй завжди являєш. Підтримуєш і підсобляєш. Всю Україну виручаєш. Здоров\\\'ю нації сприяєш. То й нагороду отримаєш. Дітей та внуків, всіх спасаєш. І благодаттю вдовільняєш. Ну що ще треба, як гадаєш? 6.02.11. В. Назаренко. Продаю технологію здоров\\\'я і довголіття, яка дає можливість жити 120-150 років при повному здоров\\\'ї. Ціна 1 млн. доларів. Напишіть Ваше повідомлення тут, ЗАМІСТЬ цього тексту. Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[18:16 15.02.2011]
ilrandir (kyiv)
Валентино, напевно правильніше було б писати такі запитання на особисту адресу Марії, якщо ви не проти - я скажу свою точку зору. Якщо у вас є можливість - звичайно зверніться в клініку Спіженка cyberclinika.com - це те, що коштує багато грошей, але вони можуть зробити дуже багато, якщо не все. Терапія Потопальського безумовно дієва, і тому є докази, її треба застосовувати якомога раніше, але її сили може просто не вистачити. До того ж її можна застосовувати і до операції і під час і після. Але підійдіть до цього серйозно і почніть з клініки Спіженка.
[19:43 13.02.2011]
валентина (черновцы)
милая моя очень прошу ,скажите вы верите онкрлогу анатолию потопальских, мне очень важно , у меня беда - муж очень болен.пожалуйста дайте ответ. 095 331 26 67
[12:02 12.02.2011]
Оксана (Вінниця)
я просто в захваті від Вашої музики! просто мрію почути її наживо! можна дізнатися коли і де будуть найближчі концерти? :)
[21:06 09.02.2011]
Володимир (Жмеринка)
Надумав я якось- упіймати рибки. Прийшов на річку повкидав ятірі, приманки. Невдовзі до лову зайшла одна рибка, але зразу ж збіглися селяни з ціпами і стали молотити по воді. Рибка теж була не аби яка, а із зубчиками, багатьох своїх напсників покусала, а сама пішла собі на глибину. Селяни теж пішли до села. Залишився я на річці сам, сумно мені було, тому що у вечірній тиші довго було чути голосіння і плач що лунали зі всіх кінців села, аж поки не настала ніч і не стихло все навкруги.(далі буде)
[21:13 06.02.2011]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb