Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Ilrandir (Київ)
І кілька слів про гостьову. Скільки я намучався з тим, що якщо це вікно, в якому пишеш, втрачає фокус, з нього все витирається. Тут є два виходи, або адмістратор видалить фразу onFocus="this.value=''" чи поміняє її на дещо більш розумне, вариантів гора, АБО постійно нагадувати гоятм, що є така комбінація клавіш Ctrl+Z, яка відміняє останню дію і стирання тексту також.
[21:01 19.05.2005]
Ilrandir (Київ)
Про вибачення за російську.. Дехто мені і тобі дуже відомий навчив мене любити Україну. І якщо небо-гори-землю я навчився любити сам, то мову, культуру, її дух дехто допоміг. Я не скажу, що Росія гірше ніж, або Україна краща за.. Ні, звичайно. Може і не треба було починати цю тему, вона заважка для дискусії, але зрозумій мене - я хочу щоб мої діти розмовляли мовою моїх бабусі і дідусі, і у мене самого нарешті з'явилась потреба в цьому. У МЕНЕ. І я маю на це право. І доречі немає у мене бажання, щоб половина Росії, наприклад, перейшла на українську. У них є своя сильна культура. Тому я і вибачився, що для людей які думають так само, і так забагато було російської навколо, особливо останні хх років. Ну ти напевно знаєш, не просто російської, а трохи примусово. І де-кому від цього і досі трохи боляче, згадувати ту примусовість. А скільки її ще лишилось на переферії - написаною, відбитою в людських головах.. І дехто намагається відродити те, що було тут рідним.
То ж що до того, що "в Україні зараз стало модним вибачатися за російську" - :) Я дійсно хотів би, щоб люди навколо бачили якомога більше української. До того ж красивої, філігранної, живої, старовинної. Наразі я б міг пошукати цитату українською. Але просто дуже люблю Б.Г. А от перекладати я як раз вважаю зайвим - я за те, щоб будь-що подавалося мовою оригіналу. Тобто ЛЮБИТИ українську і ЗНАТИ все інше.
[20:53 19.05.2005]
Саша (Киев)
А на самом деле быть постоянно на слуху и непременным атрибутом площадных концертов-совсем не свидетельство творческого подъема. Я так у большинства наших растиражированных"звезд" не вижу не то что творческого "застоя", а вообще никакого творчества, пусть они хоть каждый день веселят толпу на площади.
На счет Марии-ее последние полгода много и на ТВ, и в журналах...Как раз много, но не "слишком". А как по мне-так у нее иногда так пронзительно точно получается задеть душу, что даже не хочется подобные эмоции в толпе переживать. Такое что-то личное.
А на счет творчества-человек больше 10 лет пишет и удивляет именно музыкой. Пропадает, появляется, потом оказывается, что то, что написала 10 лет назад стало нужно сразу всем("Ми йдемо"), а "Не бійся жити" так меня самого из дипресняка вытянуло.
Творческий застой.А если она в это, свободное от Майдана время, как раз творчеством занимается. А если просто забила на это все? Творчество же-это емоции! И кто вообще может понять что делается в ее голове?
[19:34 19.05.2005]
Натали (Київ)
ЛЮБИЙ СО, Ви дивитесь телебачення? Слухаєте радіо? Читаєте журнали та газети? Якщо так, то я не розумію чому Ви не бачили новий кліп "Скло", не чули пісні по радіо, не читали "Публичные люди", "Натали", "VIVA", "Elle" за останні місяці? В новинах висить розклад її концертів... подивіться там майже немає вільних днів?! І Ви кажете забувають?! Я та мої друзі наприклад, тільки відкриваємо для себе МАРІЮ БУРМАКУ!!! Не ображайтесь, я не знаю, може Ви вже старенький та не можете слідкувати за подіями :)
[18:37 19.05.2005]
Taras ()
В вівторок Вероніка на Промені згадала "Лишається надія" :)
[16:05 19.05.2005]
лінський ()
Шановна Марія Батьківна я скромний студент передаю вам привіт. Знайти мене можна в місті житомр за адресою
[12:25 19.05.2005]
лінський ()
Шановна Марія Батьківна я скромний студент передаю вам привіт. Знайти мене можна в місті житомр за адресою
[12:25 19.05.2005]
ЮРА (ДНЕПРОДЗЕРЖИНСК)
ПРИВЕТ ВСЕМ
[19:47 18.05.2005]
ЮРА (ДНЕПРОДЗЕРЖИНСК)
ПРИВЕТ ВСЕМ
[19:40 18.05.2005]
Дмитро (Москва)

Ілрандірові.
Все правильно і доречно, але навіщо вибачатись за російську мову? На Острові Свободи (Кубі) уникають використати англійску (американську) із зрозумілих причин -Плайя Хірон, блокада та інше. Навіщо ж Ви надаєте російській мові аналогічного статуту? Може треба було б перекласти Б.Г. українською і не потрібно було б вибачатися.
Хоча мені все ж таки хочеться думати, що Ви це зробили не навмисно, а просто тому що в Україні зараз стало модним вибачатися за російську.
[06:26 18.05.2005]
Ilrandir (Київ)
Чомусь так склалось, що я не дуже люблю цей гвестбук. І навпаки, дуже люблю Марію. Можна я відповім усім тим, хто здається чекає на якийсь екшн для них, щоб їм не було сумно, і тим, у кого чутно нотки песимизму і ниття, на зразок "а от раніше було..."
Вибачте за російську, це цитата Б.Г.:

"Много лет назад
В тени чужих мостовых
Я увидел тебя и подумал:
Как редко встречаешь своих.
Как оно было тогда -
Так оно и есть.

Если б мир был лучше в тысячу раз,
Он не смог бы тебя прочесть;
Но мне все равно, я люблю тебя
В точности такой, как ты есть."

Шукайте причини своїх незадоволень спочатку в собі, любіть людей навколо і довіряйте де-кому з них більше...
[02:02 18.05.2005]
СО ()
Мария, вот почти случайно (в компе адресная ссылка была) зашел на твой сайт, немного полазил. Было интересно посмотреть - вдруг что-то изменилось. Нет, кажется, ничего. Удивительное дело, но тебя действительно начали забывать. Ты вообще - еще поешь? Напомни как-нибудь о себе, что ли? (В смысле, людям напомни.) Вот я тебя забыл, и другие - тоже забывают.
[03:09 17.05.2005]
Не Дмитро ()
А постов на этом гестбуке все меньше и меньше. Мария, напоминай о себе и своем творчестве чаще, а то о тебе все забудут. Почему ты не пела на дне Европы и на следующий день? Скрипка, Лорак, Руслана пели. И очень даже неплохо. Или у Вас творческий застой? Или не зовут на такие концерты?
[23:46 15.05.2005]
Дмитро (Москва)
До уваги того, хто спостерігає за тим, щоби на сайті все працювало.
Можна побачити ось тут вище одну з моїх адрес. На неї я вже дуже давно замовляв автоматичну розсилку новин, як і на декілька інших адрес поштових скриньок. Нічого не приходить!
Абсолютно точно можна сказати, що у 2005 році не прийшло ані жодної новини.
Якщо спробувати повторити замовлення, то розумна машина каже, що така адреса вже є у її пам"яті.
Ну, що тут поробиш?
Мені зовсім не хочеться тут будь-кого критикувати. Але надія ще є, що у такої зайнятої співачки, мною дуже шанованої, знайдеться адмістратор, який наведе тут на сайті уставний порядок. Всеж-таки хазяйка сайту, як-ніяк лейтенант запасу!
[21:50 13.05.2005]
Карл Филлип (elets)
Что у тебя нового?
Сто лет на украине не был
[15:48 13.05.2005]
назар ()
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[11:46 11.05.2005]
Лена ()
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[00:04 11.05.2005]
Дмитро (Москва)

З днем Перемоги!
[22:21 08.05.2005]
Мария Н. ()
Почитала этот гест-бук. Господи, какая тоска! Мария, Вы мне казались более интересным человеком. Тут Вы выглядите банальной и предсказуемой.
[07:02 08.05.2005]
Business Plan (New-York)
best of the best site!!! thanks
[00:54 06.05.2005]
Дмитро (Москва)

Привіт, Маріє!
Передусім хочеться порадіти разом зо всіма твоїми шанувальниками, що ти воскресила добру традицію своїх особистих відповідей у цій гостьовій :)
Не можу сказати, що тут можна знайти саме 100 відсотковий позитив, малоприємні моменти теж були у історії цього гестбуку, але всеж-таки схвального було значно більше. І, хоча ти відповідала вчора головним чином на критичні відгуки, всі, хто залишився без особистих слів від тебе у свою адресу можуть вважати, що ти говорила і з нами. Так? Дійсно так! ;)
Рок чи не рок!? Та хоч каліпсо, ранчера, романсе, болеро та інша латіна, аби подобалось народові і тобі самій передусім. Звичайно у твоєму випадку мова йде про співану поезію, фолк, баладу, джаз (ого!) та й не знаю ще про що... Мені подобається, ти знаєш. Мені взагалі подобається жіноча любовна лірика. І чоловіча любовна лірика теж (...altanera, presiosa y orgullosa! ... Mia, hoy seras mia, lo se...)
А один мій знайомий, дуже великий шанувальник Ірини Білик, завдяки мені (вибачаюсь за саморекламу) почув альбом №9, потім сказав, що досі не знав про існування такої цікавої співачки, як ти. Тепер повідомив, що вже із задоволенням подивився твого кліпа "Скло" (неодноразово). Мені теж мабуть пощастить побачити, пізніше...
Спіймав себе на думці, що цілком розділяю вислів Шона з Майдану.ORG.UA, який повідомив: "Скажіть, до речі, чи ніколи не відчували почуття, схожого на гордість, з приводу, що Вам подобається щось, недоступне комусь іншому?" Так, і я знайомий з цим відчуттям ... Шон, дякую за такий чоловічий, аргументований виступ! Класно! Відверто.
Що стосується розкладу концертів, то його поки що бракувало цій Вендигкьоньв та взагалі сайтові. Може у майбутньому деякі росіяни, наприклад, з Волгограду (Олегові привіт!), Арзамасу-16 (привіт, Сергію!) та Білокам"яної столиці ("Содружеству Полустанка" на чолі із Казангапом моє шанування!) зможуть планувати свої відвідування концертів улюбленої співачки.
А поки що хочу побажати успіху на концертах, що відбудуться незабаром. Для тебе, МІА, із зимної весни, але з теплими відчуттями...
[18:49 04.05.2005]
Юра (Рівне)
А коли будуть концерти в Рівному?
[07:37 04.05.2005]
Марія Бурмака (Київ)
Я вже давно не писала сюди, але є причина: Христос Воскрес!
Та і потім вже бачу:багато мессаг потребують відповіді:-)
Питання №1: чи не тошнить мене від тотального позитиву тут, на гостьовій:-)
Відовідь: якщо чесно--я якраз захожу сюди, щоб прочитати щось хороше.Мабуть,це неправильна відповідь,треба було б написати, що я люблю критику...Але у мене стільки критиканів зустрічається по життю і стільки, часом, негативу ( до речі, я читаю що про мене пишуть і на інших сайтах,і абсолютно нормально все сприймаю, роблю для себе висновки...)
А сюди я прихожу як додому:-))) Це ж типу моя "хатка" в неті. А коли ти приходиш "додому", а там виявляється тебе люблять і чекають...Що сказати--це допомагає триматись і дає сил. А якщо хтось пише, що щось не подобається, то ж раз вже зайшов на сайт, та ще і написав, то вже ж не зовсім байдуже:-)
Питання №2 Рок чи не рок?
Відповідь: А, в принципі, яка різниця? Я сама пишу музику і тексти, сама визначаю стилістику, сама можу собі придумати жанр. Можна назвати "авторська пісня", був час, коли можна було і "фолком" назвати. Якісь пісні, мабуть, точно "не рок", Олексій, згодна з вами, хай це буде "соплива жіноча любовна лірика":-)
Питання №3 Про концерти
Відповідь.Це упущення.Вчора була на Таврійських.8-го-Івано-Франківськ, 9-го-Херсон.Далі інформація з"являтиметься в новинах.
Ну і Антону: з приводу сексуальності--це вже як кому. Тобі ніяк, значить врешті можем лишитися друзями:-)
А от "по гамбурзькому рахунку" ти якраз помиляєшся. Особливо після певних подій у моєму музичному житті, скажу тобі по секрету, що "по гамбурзькому рахунку" мої пісні якраз "выдерживают". І саме головне, що я сама про це знаю:-)
[00:50 03.05.2005]
Антон ()
Полное воплощение несексуальности. Песни неплохие, своеобразные, но по габмургскому счету не выдерживают.
[23:00 01.05.2005]
aishe (kerch)
просто хочу знать может не стоит этим вообще заниматься
[18:17 29.04.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb