Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Виктор ()
А що ВОНА робить? Поет так себе. Главное в Марии - не вокал, а что-то другое. И если Вы действительно пели в хоре, Вас бы тошнило от такого пения.
[00:05 07.06.2005]
Анатолій ()
Шановний Віктор!
Гадаю, що ми порозумілись.
Свого часу мені довелось - спочатку у складі хору, а потім септету - виступати з концертами. Всього бувало. Ось чому, те що ВОНА зараз робить, я, ой як, розумію!
[03:49 06.06.2005]
Виктор ()
Виктор Бурмака из Харькова! А ты часом не папой Марии будешь? Но не надо гнать так грубо на Гринджолы! Это нормальные перцы. И поют ничего.
[11:48 04.06.2005]
Антон ()
Марийка, как же ты достала со своей "искренностью"! Это фишка такая наверное. Все твои интервью на этом сайте об одном:какая ты искренняя. Это мы уже знаем.
[01:05 04.06.2005]
Сергей (Черновцы)
Мария! Вы лучшая! Спасибо Вам!
[19:08 02.06.2005]
Анатолій ()
Для Виктор_Бурмака (Харьков).

Шановний Віктор!
Подібними надписами Ви позорите м.Харків - науковий, промисловий, студентський та ... культурний центр. Бо, якщо Ви дійсно поважаєте ЇЇ творчість, то маєте поважати і ЇЇ свободи. Єдине, що Вас може врятувати у цій історії так це те, що Ви самі мабуть ... поважаєте хлопчиків з "Гринджол". Зізнайтесь, будь-ласка...
[07:39 02.06.2005]
Star_olya (Миколаїв)
Марійко, ти - супер!
Чому не їздиш з концертами по всій Україні? Ми тебе любимо!!!!!!!
[11:45 31.05.2005]
Виктор_Бурмака (Харьков)
Я уважаю ваше творчество, но, пожалуйста, не позорьте нашу фамилию связью с "Гринджо..ами" и им подобным. Заранее благодарю.
[14:59 30.05.2005]
Юра (Рівне)
Велике спасибі за концерт у Рвному. Ти була неперевершена. Гринджоли відпочивають.
[07:47 28.05.2005]
Дмитро ()
Попередній виступ просто вражає. Я серйозно. ... той шо... має неабиякий талант. Читав це і згадував одного персонажа, який повсякчасно казав "моя прєлєсть"... Так, форма викладання дуже своєрідна і оригінальна.
А що скаже чаровнєйша і найкраща Марелька на цей незвичний виступ, наче із 18-го століття?
[21:43 27.05.2005]
Паскуда, той шо твар ()
О, Марелько!!! Вже не раз, читаючи сесі надщасливі відгуки миловидних людей про Твої концерти зусебіч зеленої планети, Я скапувало зеленою слиною заздрощів:)))) ... І Світ не витримав такої наруги над обезщасненим організмом і заслав Тебе до Мего міста!!! Отож тепер і Я прилізло лити єлєйниє дихвірамби з приводу того, шо Ти таки НАЙКРАЩА!!! І немає значення у якій формі Я викладаю Свої думки...Суть залишається незмінною! Ти дуже гарна і напрочуд ЧАРОВНЄЙША; маючи стільки позитивної енергетики, заряджуєш нею так, шо Кашпіровський хавається! Вчора був концерт, а Я ще й досі не можу зігнати посмішку безмежних радощів зо Своєї пащеки. Жаль лишень, що в концертних програмах не виконуються акустичні пісеньки а-ля „Місто ангелів”, що здатні примушувати муравлів цокотіти по шкурці маленького паразита на ймення ПАСКУДА!!! Всього Тобі найкращого!!!! Будь!
[14:45 27.05.2005]
Ilrandir (Київ)
Антон жжет!
>Мария, скажи пожалуйста, Ленка-Скарлет из г.Прилуки – это тоже ты?

Нет, Тоха, ты перепутал. Ленка это я. Но лучше всего у меня выходит роль Джима Брауна "Jim Brown (NewYork)" и Блейка Смита (оттуда-же) - ну типа шаблончик и фсе такое. Воздыхатели мне даются труднее - нужно легенду придумать хоть чуть-чуть - где, когда, пару слов преданности - тфорчество фсе-таки. Самая прикольная роль Админа сайта. У Марички это долго не получалась, там термины всякие, и она это тоже мне скинула. У нее просто последнее время проблеммы со свободным временем, знаешь там, концерты всякие, агенции, дома нужно появляться - дочка как-никак, ну она и говорит, ты Вить не хочеш творчеством позаниматься? Там все просто, гостевуху нужно заполнять переодически постами разными, ты вот придумай себе пару образов, а там дальше все пойдет как по-маслу. Я говорю, ОК, потому как понимаю, поддерживать нужно отечеств. музыкантов, а то кто же если не я? Нужно еще Скрипке предложить свои услуги, опыта поднабрался как-никак. Только вот путаюсь иногда, образы рекурсивно смешиваются, в погоней за созданием более-менее живой реальности уже не помню, "Антон" - это я придумал отрицательный персонаж с характерной маниакальной подозрительностью или правда кто-то заглянул в кои-то годы...
[03:16 27.05.2005]
Tomasz (Wroclaw, Polska)
Maira,
Jesli choszjesz, ja mogu ludsze pejrewesti teksty Twoich pjesni na polskij jazyk. Na ekonomiczeskiej akademii wa Wroclawie my uwlikajemsja Toboj !! W Twoich pjesniach na polskam jazykie nieskolko oszibek, no ja dumaju, szto nedolgo my je asprawim.
Pozdrawlejem
[16:23 26.05.2005]
Бонсевич Юрій Костянтинович (Київ)
Доброго дня, Маріє.
Насамперд хочеться подякувати Вам за Вашу творчість. За пісні, які дійсно розкривають сутність і почуття справжньої української людини. За пісні, які насичені реальними почуттями, переживаннями, болем, відчаєм, надією та силою. Тією силою, що притаманна лише людині, в жилах якої тече козацька кров. Маріє, щиро кажучи, для мене Ви - генератор українізму та патріотизму. Читаючи Ваші інтерв’ю, слухаючи Вашу музику та пісні я заряджаюся енергією, яка підносить мій національний дух до найвищого рівня. Я відчуваю себе УКРАЇНЦЕМ, я відчуваю, що потрібен їй, а вона мені.

Доки житимуть такі як Ви, житиме й наша Україна! Тому дякую, що Ви змогли знайти в собі цей талант і вдалого його реалізувати. Дякую Вам!

Тепер - до справи. Мене звуть Юрій, я журналіст україномовного дитячо-підліткового видання «Планета Знань». Повнокольоровий журнал для дітей і молоді.

Я вважаю за доцільне поспілкуватися з Вами, щоб діти змогли поблище познайомитися з героїнею сучасності. Щоб вони змогли побачити Вашу силу, сумління та, можливо, почали наслідувати їх. Україна потребує в патріотах, однак незабуваймо - ми самі виховуємо їх. Виховуємо не словами, а власним прикладом, успіхом, удачею. Доки є можливість робити це - не втрачаймо її.

Маю надію, що все-таки Ви погодетися поділитися з дітьми та підлітками власними принципами, віруваннями та конституцією, й зустрінгетися зі мною за для розмови.

Якщо Вам важко виділити час на зустріч, можете відповісти по електроній почті.

З повагою, Бонсевич Юрій (22 роки)

телефон редакції 461 78 83

мій мейл: sharkyura @ yandex.ru

[13:50 25.05.2005]
Галя (Мукачево)
Ласкаво просимо в Ужгород! :)
[19:42 24.05.2005]
Антон ()
Мария, скажи пожалуйста, Ленка-Скарлет из г.Прилуки – это тоже ты?
[14:56 24.05.2005]
Дмитро (Москва)
>Эта женщина не для вас, господа >Дмитро (Москва) и прочие! Забудьте, >она даже не посмотрит в вашу сторону >при встрече.

Это очень занимательно, какая проницательность! И никакой я не господин, даже напротив.
Что касается "посмотрит" или "не посмотрит" - позвольте это решать Марии.
Успехов!
[19:04 23.05.2005]
Дмитро (Москва)
Ілрандірові
По-перше, спасибі за відверту відповідь! По-друге, не мав за мету розв"язання так би мовити мовного конфлікту, а лише висловлював своє відношення до явища. Ви це блискуче зрозуміли, як на мене. Таким чином ми обмінялись думками, що і констатую із задоволенням. Приємно спілкуватись з розумною людиною. Сподіваюсь, що цікавих, глибоких висловлювань у цій гостьовій буде надалі більше.
[18:59 23.05.2005]
Ленка (Прилуки)
Я вообще не понимаю, как можно спать, слушая песни Марии Бурмаки и "Мандры"?
Надо бы как-то активнее поддерживать отечественную музыку, а особенно Марию.
В обществе возникло такое мнение, что с Марией довольно тяжело общатся.... Могу с полной уверенностью сказать: это все не так!!! Я лично общалась с Марией и при это не заметила никакой "звездной болезни". Для её положения, для её таланта это (отсутствие "звездной болезни") очень кластно!!!
[18:19 23.05.2005]
Серж (Дн-к) ()
На этом сайте все сообщения какие-то стерильные -никакой жизни. Песни Марии намного интереснее, чем их "слышит" большинство воздыхателей этой певицы. Эта женщина не для вас, господа Дмитро (Москва) и прочие! Забудьте, она даже не посмотрит в вашу сторону при встрече. И правильно сдеает.
[11:09 23.05.2005]
Роман (Херсон) ()
Побывал на концерте Марии и прочего укрпопса на "Таврійських Іграх" - чуть не заснул. Ребята, побольше каши надо есть!
[16:52 22.05.2005]
Роман (Миколаїв)
Сайт - просто супер!!!
[12:19 22.05.2005]
Роман (Каховка)
Я вообще не понимаю чего вы все тут спорите?! Для меня все ясно и понятно! Я естественно был на таврийских играх и кайфанул от "Танков", "Тартаков", "Умы Турман" и Бурмаки!!! А вы спорте дальше...
[16:55 20.05.2005]
Антон ()
Готов спорить, что пост от Саши из Киева, который начинается словами:
"А на самом деле быть постоянно на слуху и непременным атрибутом площадных концертов-совсем не свидетельство творческого подъема".
написала сама Мария Бурмака.
[11:14 20.05.2005]
А...... ()
Уважаемые поклонники творчества Марии!
Некоторое время назад меня интересовала современная украинская

музыка и, в частности, творчество Бурмаки. Врочем, о ее песнях я и

сейчас остаюсь чрезвычайно высокого мнения.
Так вот, я обсуждал современную музыку со своими украинскими

друзьями - что есть в этой музыке интересного и запредельного, какие

мотивы доминируют, чего украинским исполнителям очевидно не

хватает и т.д.
И буквально сегодня мне пришло письмо, задержавшееся (по

техническим причинам) месяца на три, где есть интересные

размышления о песнях Бурмаки. Его автор - моя хорошая знакомая,

киевлянка, занимается средним и выше среднего бизнесом, неплохо

известная в определенных кругах. Ей за 35, образование высшее, умна,

увлекается мистическими и эзотерическими учениями, духовно развитой

человек. Мне показалось несправедливым, что такие

интересные размышления прочитаю лишь я один. Поэтому решил их

повесить на этот сайт. Надеюсь, автор этого текста меня простит за то,

что я это сделал без ее разрешения. Тем более, в цитируемом отрывке

нет никаких личных и личностных моментов.
=====================
Щодо Марії Бурмки - дуже енергетична та чиста людина, відверта і

красива. Я
мала з нею спілкування, і саме таке враження винесла. Щодо пісень - ти ж
знаєш, вони всі поділяються на три категорії: написані під впливом

благості,
пристрасті або невігластва. Благосні - це класика, перевірена часом,
пристрасні - про кохання, розлуку, політичну і взагалі боротьбу, тощо.
Невіглаські - про насильство, наркотики, кримінальні, порногром,
пристрасні - про кохання, розлуку, політичну і взагалі боротьбу, тощо.
Невіглаські - про насильство, наркотики, кримінальні, порнографічні, або
щось на зразок цього (Шуфутинський, Круг,...) Пісні Бурмаки - вища фаза
пристрасті, любов до батьківщини, до людства в цілому, значно вище
сексуального потягу та родинного патріотизму. Через це вони

сприймаються як
щось майже духовне.:-)
Це моя думка, що базується на ведичній філософії. Особиста - Марія мен

дуже
подобається як особистість, але я не слухаю світську музику. До звязку!
[21:15 19.05.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb