Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
серж ()
бурмачка - супер! даже не хочу читтать, что пишут о ней разные там москалюги!!! держись, украина с тобой!!!
[20:31 03.07.2005]
серж ()
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[20:29 03.07.2005]
Taras ()
Andriy Okara! Bachiv Vas vchora po 5 kanalu. Vy vmiete poednuvaty serjoznu analityku z ironijeju ta prykolamy. Vitaju!
Vash pryhyl'nyk zi Lvova,
Taras
[17:40 03.07.2005]
Ната Л. (Київ)
Пане Окара! Якщо Ви продивляєтесь цей гестбук, напишіть що означають усі незрозумілі для пересічного читача слова з Вашої статті. Бо інакше інші відвідувачі не заспокояться. Андрію, Ви молодець! І Марічка теж!
[17:10 03.07.2005]
@ndrey (Mikolaiv)
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[20:28 02.07.2005]
@ndrey (Mikolaiv)
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[20:27 02.07.2005]
Alex (Phili,USA)
Tak ty pryjidesh? Chuv, sho budut tvoji koncerty! Ce pravda? Ja tebe znajdu!
[20:03 30.06.2005]
Дмитро (Москва)
Якщо Юрко зі Львова має таку важливу інформацію про МБ, то дуже добре, що вона стала трохи осторонь суєтного світу, цієї політичної метушні, журналістів, що дошкуляють як гедзі, можливих розчарувань та вирішила продовжити займатись саме творчістю.

Після ознайомлення з ессе Андрія О. дещо бажав би висказати і я зі свого боку читача та прихильника співачки. Насамперед хочу підкреслити, що у статті мені були симпатичні тільки Марія Бурмака, Маруся Чурай та ще мабуть Руслана. Про багатьох інших персонажів говорити не хочеться. Також цікавим був порівняльній екскурс до музикантів російської рок- музики, на якій автор, можна побачити, добре знається. Безумовно автор має великі знання з історії, філософії, культури, релігії та древніх культів і вміле використання цих знань робить його виступ цікавим. Зрозуміло, що стаття багатопланова, але зупинюсь тільки на МБ.

На прикладі структурного аналізу пісні "Нехай" можна відчути немовби подвійне відношення автора до творчості МБ. Але воно не полягає у площині "добре" - "погане". Все значно складніше. З одного боку він прихильно аналізує відношення ліричної героїні та її коханого. Також у цілому його позитивне відношення до творчості співачки можна побачити і у цій гостьовій (відвідувач "А.........."). А з другого боку бачимо трохи зловісний аналіз на засадах ведовства та шаманства, що підштовхує читача думати про співачку як про відьму (борони, господи). Не кожен читач зможе спокійно читати таке про свою улюблену співачку. Все ж таки на мою думку стаття більш наукова, ніж популярна. Або ж 50 на 50. Але і ця половинність не може полегшити сприйняття складного матеріалу. Мабуть тому деякі читачі не витримують та кажуть - нісенітниця. Я теж не все зрозумів - словник іншомовних слів вдома замалий, але про дещо здогадався по смислу. Тут можна казати про то, а чи всі слухачі Бурмаки і просто читачі потребують такого глибокого аналізу пісень, який більше підходить для фахівців філологів або культурологів. Вихід напрошується один: не подобається, важко - не читай. Просто слухай пісні Марії і знаходь в них те, що тобі подобається, що відповідає твоїм уявленням про красиве.

На мою думку відношення автора у цій статті до Марії Бурмаки прихильне, позитивне та зацікавлене, він не ставив собі за мету приниження будь-кого, мова про це не іде. Більше того, можна зробити висновок, що він багато слухав її пісні і вони йому подобаються. Недарма ж стаття називається «Твоя душа - моя!». Щоправда є сумні місця, але вони констатують те, що насправді є у її особистому житті. Автор подає еволюцію її творчості так, як він це бачить і багато в чому він володіє істиною.

[20:03 30.06.2005]
Ната Л. (Київ)
Ольго, не гоніть на Окару! Його стаття дуже розумна та несподівана, особливо якщо взяти до уваги нашу критику, яка, по суті, не є критикою, а є рекламою.
У нього якраз на першому місці стоїть зміст сказаного, а не форма. Щодо його самозакоханості я не помічала, але посмішка у нього дуже своєрідна і приємна. Чомусь дівки від нього пруться - бачила сама, не брешу. Особливо всіляки журналістки. Бажаю, щоби у нас побільше було таких інтелектуалів-письменників. Тоді може і в Україні стане цікавіше жити.
[17:24 30.06.2005]
Ольга (Київ)
Прочитала я те, шо написав Окара. Таке ж враження, як і після бачення його на ТВ( на 5 каналі і на Інтері він якось був). Він дійсто мислить непросто, але його позиція напориста, але непереконлива ( вірніше слова то красиві, їх багато, але смисл сказаного-непереконливий,неясний і безперервний, це все- потік Окариної підсвідомості), ну і враження він справляє взагалі дуже неприємне-страшенно самозакоханий шизоїд з маніакальним поглядом, вибалушеними очима і бридкою мімікою.
З приводу Марії. Я її бачила на Майдані на концерті і вчора і позавчора. Виглядала два дні підряд по різному, співала різні пісні, обидва виступи -класні, народ знає всі пісні, всі скачуть, братаються і цілуються. Після оціх статей намагалася знайти демонічність і мотиви смерті чи шо там ще...І не знайшла.Все дуже "жизнєутверждающе" В один день навіть була "Ми йдемо". так от. Без революційного контексту-це просто класна пісня. "Скло" теж. Кароче, Склифасовский-Окара, ти просто шось умничаешь!
А то шо Тимошенко і Бурмака в парі -ну да, сильні жінки, не дури. У нас просто "не дур" не так багато. Одна в політиці, одна в музиці... Але якби таки перша стала президентом , а друга при ній віце-прем"єром по гуманітарним питанням, раз Окара ставить їх вище чоловіків( може, він до цього і хилить?), я думаю, країні би був тоді повний криндець.
[19:50 28.06.2005]
Олег ()
Я немного знал Окару года 3 назад. Сколько мы общались, он не производил впечатление конъюнктурщика. Мне кажется, он Дон-Кихот, потому что не умеет извлекать материальную выгоду из своего несомненного таланта. ПРавда я его уже несколько лет не видел, но судя по его выступлениям и статьям, он остался прежним. Но мудреными словами он грузит, это правда.
[19:43 28.06.2005]
nobody (nowhere)
Окара - еще тот конъюктурщик... И трепач! Вы другие его статьи почитайте. Подальше от таких пиарщиков бы. Зато словов мудреных нахватался по жизни. Хорошая песня - проста как "солнце, небо и дождь". И вообще красота в глазах смотрящего.
В одном анекдоте что мужику не показывали - все было на женскую грудь похоже. В хорошей песне тоже можно - и грудь найти, и оранжевость, а на самом деле - это просто хорошая песня.
[12:36 28.06.2005]
Ксенька! (Днепропетровск)
У Марии Бурмаки самый клёвый в мире гитарист!!!
[10:27 28.06.2005]
Юрко (Львів)
Досить вам про цього Окару теревенити. Зрештою, це Марічкин гестбук, а не цього таємного Окари. Краще зверніть увагу ось на що.

До 1-го вересня Марія Бурмака взяла обітницю мовчання і не буде давати жодних інтерв'ю, коментарів, тлумачень, роз'яснень своїх точок зору з вартих і не дуже приводів тощо будь-яким ЗМІ. Пояснюється такий крок просто, але водночас ґрунтовно: співачка бажає повністю зануритися у створення нових пісень. За словами співунки, від осінніх подій минулого року в неї був занадто виснажливий період, який за інерцією ніяк не може завершитися дотепер: як відомо, події жовтогарячого майдану відбувалися під супровід пісень Бурмаки, при чому не якоїсь однієї, а багатьох, в тому числі з раннього доробку піснярки. Це дало поштовх багатьом, зокрема журналістам, брати в Марії Бурмаки коментарі навіть з тих питань, до яких вона в житті не має жодного відношення і, зрештою, як співачка не зобов'язана знатися на всьому: на політиці, економіці, євро- чи азіє-інтеграції, впливові "міні-Давосу" на наш добробут тощо. "Від минулорічного листопада я виплеснула дуже багато власної енергетики від себе назовні, – каже Марія. – За цей час я не змогла написати навіть кількох рядків. Отож зараз хочу відокремитися від марнотної суєти і набрати наснаги у зворотній бік, до себе, всередину; толком зібратися, а головне розібратися зі своїми думками, розкласти по поличках все те, що відбувається довкола загалом і в моєму житті зокрема. Сказати самій собі хто я сьогодні є".
Музичний літопис пригадує багато випадків, коли піснярі задля створення нового доробку навмисно відходили від відволікаючої буденності не те, що на пару місяців, а навіть на роки й іноді усамітнювалися в доволі дивних місцях, скажімо, в якісь дикій печері, де облаштували собі творчу робітню. В той же час Стінґ чи Пітер Ґебріел не коментують кожен виступ Тоні Блера, і це ніхто не має за якесь відхилення. Отож, прохання до 1-го вересня Марію Бурмаку не турбувати.
[04:34 28.06.2005]
Дмитро ()
http://lib.com.ru/Moshkov1/SU/UKRAINA/ZABUZHK O/rec_shevch.html
[00:00 28.06.2005]
Дмитро (Москва)
Да, я сегодня вечером бегло прочитал 2-ю и 3-ю части. Очень глубоко аргументированный анализ песни "Нехай" выглядит несколько зловеще. Хотя, по правде, на меня она всегда действовала завораживающе. Думаю, что у Марии не было желания заниматься своей популяризацией подобным образом. А что касается автора, то он тут уже светился, как я уж говорил, под таинственным именем "А.........." и прислал свою первую часть на сайт ОБОЗРЕВАТЕЛЬ именно 16-го июня.
[23:23 27.06.2005]
Дмитро (Москва)
Зараз із впевненістю тільки можна сказати, що Окара таки добився свого і сколихнув цей трохи сонний гестбук. Не можу зараз уявити собі, що відчуває Марія, прочитавши про себе так много нового, про що, можливо, до сьогоднішнього дня навіть і не здогадувалась...
[23:09 27.06.2005]
Сергей ()
Дмитрию - я имел ввиду, что совпадение - это по поводу времени появления статьи. Или это просто сама Мария так себя пропиарила.
[23:05 27.06.2005]
Сергей ()
Дмитро, посмотри ниже -там ссылки на 2 и 3части. Ты думаешь,что это не совпадение? А ты не допускаешь,что никакого Окары не существует в природе,а что это написали какие-то пиарщики. Мысль Натали мне кажется вполне убедительной.
[23:03 27.06.2005]
Дмитро ()
В данном случае я именно подчёркиваю, что "каждый поздравляет Марию в соответствии со своими желаниями и возможностями". Значит автор считает своё эссе достойным подарком певице, не взирая на то - понравится ли это ей или её слушателям. Мне было интересно прочитать первую часть, хотя в иных местах и непросто - всё-таки учился в техническом ВУЗе. Серьёзное чтение, чтобы высказать более аргументированное отношение к нему мне нужно ещё вдумчиво почитать всю статью. Я бы не стал говорить о ней как о словоблудии или бреде.
Пока всё.
[22:17 27.06.2005]
Сергей ()
Дима, ты чего? Окара в своей статье откровенно зачмарил Маричку, а ты говоришь, что он ее поздравляет. Лично я свою девушку так поздравлять никогда не стал бы. И другим не пожелаю.
[21:46 27.06.2005]
Дмитро (Москва)
Прочитавши статтю під назвою "Тимошенко, Бурмака и Маруся Чурай: магический контекст украинских революций" (частина перша), яка з'явилась на інтернет-ресурсі "ОБОЗ" за вказаним нижче посиланням, можу з великою часткою впевненості сказати, що її автором і є той таємничий "А.........." з цієї гостьової книги. Тобто українсько-російський політолог Андрій ОКАРА. Здається, що зовсім не випадково цю статтю було надіслано до інтернет-ресурсу саме в день народження МБ. Кожен поздоровляє Марію з днем народження згідно зі своїми бажаннями та можливостями.
Світові було явлено цікавий погляд зокрема на творчість Бурмаки, але, нажаль, не всі її слухачі закінчили істфак університету, щоби спершоразу зрозуміти деякі філософські пасажі автора та використовані терміни. Що ж, будемо рости над собою - візьмемо філософський словник.
Нещодавно "А.........." закликав до розмови про еволюцію творчості співачки, але тут його не дуже підтримали і тепер маємо можливість ознайомитись із його думками на цю тему. Бач, вже дочекались на другу і третю частини цього дослідження про Україну (сакральну, політичну, культурну), українську жінку, роль жінки у творенні сучасного українського чоловіка та актуальну українську розумну музику. Почитаю...

"... Ти з тих , які цілують спершу меч, а потім – жінку." (Оксана Пахльовська)
[19:14 27.06.2005]
Натали ()
Дмитрий, к этой статье надо относиться как к хитрому и высококлассному "пиару" Марийки. У нее с "пиаром" всегда было плохо. Наконец-то прорвало! Я не знаю, что это за Окара такая - наверно, какая-нибудь рекламная фирма.
[18:27 27.06.2005]
Ксенька (Днепропетровск)
Подскажите, где можно найти фотографии, инфу о гитаристе. В и-нэте нет никаких инетерсных данных! Я о том гитаристе, который 26.06 (на Майдане) был в красной рубашке:)
[13:04 27.06.2005]
Дмитрий (Киев)
Статья "заумная", вернее написана так. На самом деле -словоблудие. Вроде сначала соглашаешься, потом понимаешь, что это жонглирование словами. Бурмака апелирует к чувствам(действительно к подсознательному), Окара хочет это проанализировать, его тоже задевает ее творчество, но по-моему он для себя не может понять чем задевает и за что задевает.
[11:48 27.06.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb