Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Yura (Rivne)
Марія зі своєю командою пішли в партизани...
[07:22 28.10.2005]
Интернет-издание Кацапетовка.com ()
Уважаемые друзья!
Сообщите место и время презентации последнего альбома Марии.
[16:50 27.10.2005]
Тарас Якимів (ЛЬВІВ)
Привіт !!! Я закохався у ТВОЮ музику.Дуже потужна любовна лірика.Я знаю з чого ТИ починала і я дуже радий, що попри труднощі, які ТОБІ довелось долати, ТИ все витримала.Дійсно, на нашій українській естраді є мало гарних виконавців.Однією з них є ТИ.Вчора на каналі СТБ бачив ролик про небезпеку СНІДу за ТВОЄЮ участю.Я радий, що тобі ця проблема не байдужа.ТИ дуже красива на фотографіях свого сайту.Не знаю, що ти сьогодні робиш, але бажаю ТОБІ всього найкращого. ТАРАС
[11:31 27.10.2005]
Ольга (Київ)
програма "Подія" на 1 каналі - дуже
б знадобилася інформація про презентацію нового диску пані Марічки.
де і коли?
[09:20 27.10.2005]
Press (Kiev)
Питання до директора Марійки Віталія або до неї самой.
Де та коли відбудеться презентація нового диску у форматі DVD & MP3? Я та мої колеги - журналісти хотіли б висвітлити цю подію
[20:35 26.10.2005]
Yura (Rivne)
Хто знає - в якому інтернет-магазині вже можна придбати нові диски Марії?

Дякую
[18:50 25.10.2005]
Віталій Пастух (Директор Марії Бурмаки) ()
Доброго дня шановні друзі! Вітаю Вас з появою DVD Від Марії, дійсно це прорив в укр.шоу-бізі. Як на мене, ще не всі просто це усвідомлюють.
Вибачте за те що не завжди встигаємо вбивати спами наших "друзів". Хай їм щастить, та може колись комп’ютер заглючить... :)
[13:06 25.10.2005]
ірина (Чернігів)
Дякую Вам!!!Маріє,я дуже рада , що мені подарували Ваш диск!!! і від того часу я Ваша прихильниця!!!хотілося щоб ви виступили у неашому місті, але напевно це неможливо!!!
[09:52 25.10.2005]
who cares.. ()
Shanovna pani Mariya,
Koli vi vje znov zavitaite do nas u Toronto?
Mistcevi parubki.
[05:11 25.10.2005]
Олег (м. Українка)
Доброго дня!
Пісні справжньої революціонерки Марійки для мене - це найкращий допінг в ситуаціях, коли на душі зле. А коли все гаразд - просто слухаєш і кайфуєш....
Дуже мені імпонує ініціатива Марійки Бурмаки викласти на своєму сайті всі пісні для вільного завантаження. Це свідчить про те, що серед багатьох людей, які покірно ковтають гачки надуманих стандартів, залишаються справжні Люди, юди для людей.
[23:37 24.10.2005]
Дмитро (Москва)
Хлопці! Yura та Mac Cum, ви насправді молодці! Те, що ви зробили - дійсно справжній подарунок! Це просто свято якесь!
Спасибі! Спасибі! Спасибі!
Приємно, що складається добрий віртуальний колектив однодумців :)
[22:44 21.10.2005]
nobody ()
Дякуючи Богові, за все,

дякуючи П'ятому каналу за теж все, що вони зробили,

дякуючи Маричці, за те, що вона є, і за те, що вона є такою світлою,

дякуючи Юрку (yura1978@ukrwest.net) за те, що записав, прислав і сам за це заплатив,

дякуючи інтернет провайдеру IT-Park, за технічну підтримку, місце і швидкість

(нікого не забув?) ОТЖЕ
"Передача ВІП-Жінка, з Марією Бурмакою", 228Мб.
Це справжній подарунок, для тих, хто розуміє )))
http://vic.itpark.ua/mia/
[18:18 21.10.2005]
ME (Київ)
Маріє, у вас ніколи не було бажання вести щоденник?
[19:43 20.10.2005]
Ilrandir (Київ)
Дійсно ура!! Навіть 2 диски, замість очикуваного одного )) Маричко, це просто супер. З DVD як завжди - попереду))
Я тут позбирав різну інфу де було і є Маричкино відео в і-неті, до цього часу, вийшло таке:
(рядки можуть бути побиті, тож збирайте руками)

http://ukrainatv.com/cgi-bin/videodir.cgi ?lang=eng&query=burmaka&x=22&y=10
Є багато чого цікавого, але ці щирі американські чи Канадські друзі хочуть за них грошей. Цікаво, чи вони відчисляють щось Маричці?

http://muzon.com/music_video.php
Ці хлопці не хочуть нічого, але тут Марички значно меньше, тільки те що було на диску Live (де б його увесь той концерт взяти?) Там, доречі вистачає різного цікавого, анегдоти наприклад))

http://maria.sarov.info/video/
Може тре' було на перше місце поставити? Вони того варті ))

Ну і за компанію:
http://www.marianet.tk
Тут, нажаль відео немає, але є фотки, яких в інших місцях немає, і взагалі це гарній сайт, так само, моя повага
(доречі, хлопці, ви якщо диск зробили, то хоч якось компенсуйте це Маричці, ну я не знаю, хоч квіти присилайте, як компенсацію :)))

http://www.burmaka.ukrtel.net
А це вже до купи. Але воно було милим. Хоч і минулим.
[21:58 17.10.2005]
Дмитро (Москва)

Марія!
Це надзвичайно приємна та очікувана інформація! Зараз я про те, що вже незабаром бажаючі зможуть придбати твій подвійний альбом у МР 3 та DVD форматах. Здається, що ти звертаєш увагу на деякі не дуже давні побажання прихильників, спасибі. У будь-якому разі, чи сама так вирішила або хто підказав ідеї, вихід цього інтегрального альбому (з оцифровкою першої збірки "Ой, не квітни, весно"!!!) та цілого відеоконцерту на DVD - це прорив, ти знов перша! Як і у тому вже далекому випадку з виходом у Канаді пам'ятного CD-альбому "МАРІЯ". Марія знов дарує надію своїм прихильникам у багатьох країнах. Недарма ж ти вже мала називатись "Надією Бурмакою" ;-)
Ну, і на закінчення, трохи про згадувану мною влітку річку-невеличку. У цьому випадку це була річка Уди на кордоні міста у Червонозаводському районі. Досить живописне місце, про яке не скажеш, що воно знаходиться у великому місті. А верби - зовсім як у пісні, що ти колись співала...
[19:38 17.10.2005]
Дмитро (Москва)
Спасибі Mak_Cumові за приємні слова у мою адресу. Стосовно запису програм ТБ на відео або DVD - заздрю дуже!
[17:57 07.10.2005]
Mak_Cum (Київ)
Тут хтось нещодавно питався за Квітку Цісик - знайшов трохи на muzika.com.ua, далі по сайту знайдіть самі (скрипт все одно рядки нарізає). Там взагалі багато чого цікавого є, і Маричка також :)
[17:06 07.10.2005]
Mak_Cum (Київ)
Безумовно, насичине Маричкине життя не дає можливості в повній мірі ділитися усіми новинами, тому маємо компенсувати це самі. Тож, для тих хто ще не знає і телевізор, як і я не дивиться: "5-й канал, субота 8 жовтня, 17.15 "Vip жінка" і цього разу, якщо я не помилився, з ким би ви думали? Повтор у неділю о 14.15" Доречі, якщо у когось є можливість записати на СД/ДВД, або відео - киньте будь-ласка вісточку на мило. Бо дістукуватись до телевізіонщиків, або самої Марички занадто складно :)
І ще хотів сказати, що завжди несподівано приємно читати пости Дмитра (Москва). Дійсно прикольно.
[13:34 07.10.2005]
Дмитро (Москва)

Відбулось відвідування низки сайтів, пов"язаних з ім"ям хазяйки цієї гостьової. Із величезного масиву інформації хочеться звернути увагу до наступних цікавих моментів.
Приємною несподіванкою було побачити телепрограму кабельного телебачення російського міста Томськ, яка містила в собі програму супутникового каналу Інтер+. Деякі росіяни мають змогу дивитись аж у Сибіру українське телебачення. А одного благословенного літнього вечора на згаданому каналі навіть транслювали концерт Марії Бурмаки, мистецькі якості якого зміг би поцінувати мешканець цього славетного міста Сергій Шиловський, який знається на пісні Марії. Але невідомо, чи є у нього кабельне ТБ? Взагалі: щасти тобі, хлопче!

Аж ось з першої сторінки іншого ресурсу на вас дивиться приємна дівчина Наталя Лайдінен, яка побудувала свій власний поетичний сайт http://www.laidinen.ru та дає посилання на відомий у обмеженому колі ресурс (див. вище). Чому вона так зробила? Тому що вважає пісенну творчість Марії не менш як "жіночою поезією". Таким чином ім"я Марії знаходиться серед інших достойних представниць жіночого поетичного цеху з багатьох країн. І хоча на згаданому сайті оригінальна поезія МБ супроводжується непоетичним (нажаль!) перекладом російською (і також ми не знаємо наскільки володіє Наталя українською мовою), можна тільки подякувати їй за прихильність та зацікавленість! Адже красота не може бути не поміченою!

Нарешті бачимо фото на сайті,
pomaranch.info/gallery/displayimage.php?p os=-10
що відбиває нещодавні бурхливі події кінця 2004 року, під фото зазначено: "Мітинг та концерт в підтримку Ющенка в Житомирі. На сцені Надія Бурмака." Чому наша Марія несподівано стала Надією? Який у цьому вищий сенс? Може всім нам потрібна саме надія на краще життя, на впевненість у наступному дні, що ніхто не скривдить, а сильні "міра сєго" саме захищатимуть, а не щось інше...

Ось такі новини, а може, і не новини зовсім, а спостереження...
[21:55 05.10.2005]
Маша ()
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[14:34 04.10.2005]
оля (Київ)
Дякую, Маріє, за те, що робите, творите...
ви чудова співачка і, крім того, чудова поетка.
Дякую Вам за Ваші вірші, а також пісні на слова пана Малковича, пані Пахльовської. Ще мені дуже сподобалисяпісні на слова Олександра Олеся. Мені здається, що Ви їх дуже тонко відчули, немає десонансу між тим, коли я їх читаю, знаючи, що то слова Малковича, і чую у Вашому виконанні. Ви - молодець))
Маю запитання: скажіть, Ви коли-небудь співали пісні на слова Ліни Василівни Костенко?
Дякую дуже))
[23:55 03.10.2005]
()
Прости за ту тупорылую шутку, я был опк>урен<ый!
[22:40 02.10.2005]
Руслан (Ришон леЦион,Израиль)
Лед тронулся- песни пошли!Понятно всем, что тебе есть что петь и о чем петь, но тем не менее это неплохая идея. Отзовитесь все у кого есть что-то супер для нашей певицы!
[23:31 01.10.2005]
Андрій (Київ)
Мої вітання пані Марія, мене звуть Андрій, я пишу вірші та роблю переклади лірики іноземних виконавців. Я пишу з приводу того, що хочу запропонувати Вам виконати одну з пісень, яку я переклав на українську. Простоя саме Вас бачу виконавицею цієї пісні і якщо Вас зацікавила моя пропозиція, надішліть мені відповідь на електрону пошту, тоді я передам Вам текст і посилання на музику і текст орігіналу.
бажаю всього найкращого
чекаю на відповідь.
[17:19 27.09.2005]
Руслан (Ришон леЦион,Израиль)
Тут столько всего написали и, к сожалению, не всегда по делу (взять хоть ссылки на порносайты). Пора бы убрать это.
Я часто захожу к тебе на сайт и ,наверное, таких как я много, поверьте ,что делаем мы это не случайно, ведь нам нравятся твои песни. Вот только очень уж редко ты сама появляешся со словами которые мы ждем (т.е твои новости, впечатления, мнения ).Ты ведь читаешь и эти слова. Почему бы не организовать конкурс твоих фанатов на лучшую песню для тебя или, например, твой фирменный знак. Это в твоих руках. Ведь на твоем сайте собираются многие твои поклонники, которые любят тебя. Вспомни, как раскрутили KISS - то был вообще классический случай. Ведь у тебя очень высокий потенциал .Ты ведь помнишь, что горящую свечу ставят посреди комнаты, а не под горшок.
И самое главное - всегда помни, что мы тебя любим и помним, а критики пусть говорят что хотят. Если ты читаешь эти слова утром (я ведь пишу в полночь), то пусть этот день для тебя таким же хорошим, как для нас твои песни.
[00:27 26.09.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb