Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Дмитро (Москва)

Пісню "Самотня босса" написала Лариса Флінта, а ось пісня "Діти світла" дійсно належить Марії Бурмаці. Ще її пісні співає Ані Лорак, це альбом "Там, де ти є": "Вибирай" та "Повертаюсь". Додаткову інформацію здається можна знайти на сайті Теодора Лещака
marianet.info
[22:58 18.11.2005]
Віталій (Львів)
Чув, що пісню "Самотня босса", яку виконує Гайтана, написала Марічка Бурмака. Може хтось знає, чи це правда, і чи є ще пісні в чужому виконанні?
[22:05 18.11.2005]
Дмитро (Москва)

Приєднуюсь! Треба залишити Марічку без солодкого. Ні, без кави! Приведення у дію возложити на Яринку! ;)
[20:06 18.11.2005]
Mak_Cum (Київ)
Давайте пожуримо Маричку або хто зна кого ще за те, що про концерти на яких вона буде грати, дізнатись можна або тільки з афіш, або якщо якось раптом випадково дізнаєшся, але не з новин сайту. Маричко, це погано. В цьому можна прогледіти прояви неповаги до людей, які тебе люблять. І, я звичайно розумію що це просто твоя неорганізованість і несерйозність і що навмисно ти нічого паганого ні думати ні робити не збиралась але...
Піди, постав себе в куток і подумай над своєю поведінкою))
[12:54 18.11.2005]
_ (_)
Вопрос любытствующего к шанувальникам и самой хозяйке.
А что означает "Бурмака-Бурмак". Что-то в польском не нашел аналогов. В украинском тоже не знаю. В русском не сыскалось. Зато в тюркских языках "бурмак" - ""витой, крученый". Например в турецком есть выражение "бийи бурмак" - дословно "крученый ус", а идиоматически "храбрец". С туретчины корни растут? Впрочем, полковники времен Мировича с фамилией Бурмак мелькали где-то в хрониках...
[23:46 17.11.2005]
million (Київ)
http://millionhryvnahomepage.com/
містить баннер Марії Бурмаки
[11:15 16.11.2005]
Тарас Якимів Тарас Якимів (Львів)
Привіт, Маріє я люблю Вас і Вашу музику і Ваш сайт. ТАРАС
[10:02 15.11.2005]
Аня (Киев)
Мария, привет!
Это Аня из "Нова Менеджмент", менеджер Иры Билык.
Второй раз уже здесь. Стильный и удобный сайт. Особенно понравились фото, которые в оформлении сайта задействованы, вернее - ты на фото. Еще я послушала музыку здесь, много скачала. Пользуясь тем, что я могу тебе написать, можно я скажу ну, или спрошу? ...... Мария, по-моему, неправильно полностью песни выкладывать. Они такие красивые, их хочется слушать. А как же тогда продажа дисков? Можно ведь выложить только отрывок песни, для ознакомления - куплет и припев. Человек послушает, но ему будет мало - он пойдет и купит альбом. Я, конечно, не могу знать философии и концепции - возможно так и нужно, чтобы песни полностью были. Признаюсь, я хоть и все скачала, что мне нравится, сделала себе сборник, но диск все равно куплю! Мария, надеюсь ты правильно поймешь меня, и это послание никак не заденет тебя, но меня привлекло то, что можно написать тебе лично. Я на самом деле хотела тебе сказать другое - у меня сейчас есть любовь, и то, что она у меня такая есть, в этом и твоя заслуга :-)))))), даже никак некосвенная. Ты когда-то рассказала мне про одну штуку, благодаря которой, я нашла ЕГО! Спасибо!
С уважением и восхищением!
Аня.
[15:58 10.11.2005]
Mak_Cum (Київ)
upd.
Із розмови з Oleg Koss, сайт UMKA.com.ua
(Вибачаюсь за таку ніби рекламу)
М: По якому курсу Ви перераховуєте долари? Якось воно невпевнено виглядає і не знаєш на яку цифру насправді дивитись.. (Ціна: $10.92 USD, 38.98 Грн)
О: Ми надамо знижку 30% для клієнтів з України. Ціни в гривнях вказані з урахуванням знижки. Варто дивитись на них, якщо мова іде про замовлення в Україні. За кордон - на ціну в доларах.
М: А скільки у вас виходить приблизно доставка по Україні? Києву?
О: Безкоштовно. Кур*єрська по Києву - 5 грн. Більше того, ми включаємо в ціну вартість переказу грошей поштою у випадку накладеного платежу.

...Все здається зрозуміло. Можна лише додати фразу з FAQ "КОМПАКТ ДИСКИ НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ МИ ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ В МЕЖАХ УКРАЇНИ" і сказати "RTFM". Ну, тепер - хто хоче, той отримає)))
Маричко, дякуємо за те, що ти є, і за те, що ти робиш))
[17:28 09.11.2005]
Mak_Cum (Київ)
Вітаю всіх. Диски в музичних магазинах міста, як мені сказали, з'явились тиждні зо два тому. На Петрівці їх досі нема і, напевно, не скоро з'являться. Всі альбоми, як і обіцяли, 320кб крім тільки здається "Ой, не квітни, весно...", він у VBR, але досить високому.
На 1-му диску 3 відео - "Розлюби" (у досить непоганій якості, вдвічи краще, ніж я бачив до цього часу), "Не бійся жити" та "Той-той" (такі самі, як на №9)
На 2-му диску 2 відео - "Скло" (нарешті:) та "Чорні Черешні" (якість здається краща за "Live", але з того ж концерту)
Зміст альбомів і пісень є на
http://www.umka.com.ua/
Що до ціни. В магазині DVD коштував 59 грн., диски по 20 грн. Ціна на umka.com.ua на DVD здається меньшою ($10.92 USD, 38.98 Грн), але хто вміє рахувати, здивується курсу, по якому там перераховують валюти))
Ну і на останок, на диску є така інформація, може когось зацікавить: "Гуртовий продаж 8 (050) 72 27 911 allclassic@ukr.net".
Маричка, ти молодець)) Це був дійсно толковий крок і дуже приємний подарунок))
[16:33 09.11.2005]
NWF-t44ka ()
Всем здравствовать!!)) пришел случайно. Дай, думаю, поделюсь мнением с народом...)))
Красивейший голос, приятная музыка, хорошие тексты... но Не во всех песнях, к сожалению, радует музыка:-( не привык я, скорее всего, к элементам народной музыки))
но голос везде обалденный...))
ЗЫЖ: Сайт тоже очень прикольный))
gl2all...;-)
[10:46 09.11.2005]
Дмитро (Москва)
Привіт!
Якщо хтось бажає придбати згадані диски Марії, то їх можна знайти в інтернет-магазині УМКА:
http://www.umka.com.ua/
Пересилка поштою по Україні коштує зовсім небагато.

Марічко, співай! Стосовно цього у мене сумнівів немає ;-)
[21:31 05.11.2005]
Vipadkovij sluxaz (kolis buv Kiiv)
A mose krasze ne spivati?Ne mosu vtoropati v zomu tvoi pisni pretendujut na populjarnist?Ne mosu.
[16:37 05.11.2005]
Алексей (Нью Йорк)
Скачал.... полушал.......
я в шоке. Потрясающе !!!
ПРОСТО СУПЕР! Это какой то фолк-джаз наивысшего качества . А не пробовала ли Мария найти западного продюсера как ТАТУ ?
[07:21 05.11.2005]
Дмитро (Москва)

Так вже є! Щоправда, ціна трохи кусача. Але, якщо хочеться придбати, то куди вже подінешся :)
Вікторе з Кривого Рога, ви питали - так можете приєднуватись та замовляти.
[22:58 04.11.2005]
Yura (Rivne)
На Умці вже є нові диски
[19:27 04.11.2005]
Юля Файфер (Кривий Ріг)
Я дуже люблю твою музику!

Юля Ф, "Погляд", 2005
[18:24 04.11.2005]
Alisia (Москва)

Да, я совсем забыла поделиться впечатлениями от своего пятничного похода на цыганскую оперу Горана Бреговича и его Wedding & Funeral Band под названием "Кармен со счастливым концом".

Сильные ощущения посетили меня сразу, как только я оказалось в ДК Горбунова, ведь там я была впервые. Да, подумалось мне, какое прелестное место. Чувствовала я себя мертвецки уставшей и добродушием в тот самый момент не отличалась. Более того, когда начался спектакль, и наши потрясающие в последнее время мое воображение сограждане начали перебегать на места получше, я напряглась. Девушка, сидевшая передо мной, постоянно отправляла смс-ки, и улюлюканье ее телефона заставляло меня тяжко вздыхать и удерживать себя от нелестных комментариев. Когда же ее телефон зазвонил, и она принялась разговаривать, при этом вскочила на ноги, замахала рукой и довольно громко сказала в трубку "Ну, вот же я здесь, налево посмотрите!", я подумала, что сейчас я ее чем-нибудь тресну....

Но и ее, и меня, и всех спасла музыка. Музыка и оригинальная постановка этой разудалой цыганской оперы! И это не громкие слова. Правда, как только загремели духовые Wedding & Funeral Band, забили в барабаны, а солисты запели своими звонкими, пробирающимися под одежду прямо в душу голосами, я ожила, расцвела, забыла о мелочах и погрузилась в удовольствие.

Это поразительно. Вроде бы история простая, костюмы незамысловатые, хотя оригинальные, концептуальные, я бы даже сказала, оркестр небольшой, минимум декораций, но как же талантливо всё сделано. Пресловутая энергетика, о которой все говорят часто и много, в данном случае была ощутима практически наощупь. Что еще сказать? Нужно видеть и слышать, правда!
[17:43 04.11.2005]
Віктор Смігановський (Кривий Ріг)
Марічко! Наша підліткова газета "Погляд" колекціонує автографи та усілякі побажання від різних цікавих людей. У нашій колекції багато різних "миемуарів", але, нажаль, отримати від Вас таку не випадало нагоди :( Чи не допоможете?

З Величезною Повагою, Віктор.

P.S.Можете відвідати наш сайт, правда не конця зроблений :) (у гостьовій залишити нічого не зможете :( ), та деякі розділи вже працюють :).
[20:08 02.11.2005]
Тарас (Чернівці)
Олександрові -- Не морочте Марічці голову, то Юлія Бодай співає :)
Марічці -- А до мп3-збірочки ввійшли пісні, що не потрапили до альбомів???
[11:52 02.11.2005]
Марія Бурмака ()
Олександру: Мене вже, здається, питали про цю пісню з такими словами. Це співаю не я. Хто? Чесно кажучи, не знаю, бо не чула такої пісні.
Віктору: Для цього і були випущені всі альбоми в форматі MP3, а відповідь запитання де їх знайти шукайте за адресою:
mp3records.com.ua
[11:35 02.11.2005]
Виктор Смигановский (Кривой Рог)
Дорогая Мария!
Очень нравится Ваша музыка, но вот как получить старые альбомы? Подскажите.

Виктор Смигановский, "Погляд".
[20:20 01.11.2005]
Александр (Харьков)
Скажите пожалуйста! В вашем репертуаре есть песня со словами: "Двічи в одну річку не війдеш"?
Если есть, как она назівается?
Заранее спасибо.
[16:05 01.11.2005]
Дмитро (Москва)

Відомо, що у жовтні 2004 року Марія прийняла участь у радіопрограмі "Варган", що на Радіо Київ, присвяченій етнічній музиці світу. Якщо хтось не чув, то, будь ласка - матеріали за посиланнями:
http://maria.sarov.info/Vargan_06_10.mp3
http://maria.sarov.info/vargan_01_2005.ht ml
http://maria.sarov.info/vargan_01_2005_ru s.html
Де вона зокрема дуже тепло згадувала про творчість Бреговича. На той момент про цього митця ваш кореспондент майже зовсім нічого не знав.
Аж ось, коли нещодавно побачив у Москві афішу виступу у будинку культури ім. Горбунова: Зоран Брегович разом з "Wedding and Funeral Band" представляє російську прем'єру "Karmen with a Happy End", згадав ту радіопрограму і вирішив обов'язково відвідати це дійство. Як вам сподобаеться переклад назви цього музичного колективу - "Весільний та Поховальний Оркестр" :)!!!
Отже хочу поділитись своїм враженням від побаченого, сподіваюсь, що, можливо, це буде цікаво.
28 жовтня у столиці Росії югослави давали циганську оперу "Кармен із щасливим фіналом" (перша вистава відбулась 27-го у Санкт-Петербурзі). Нарешті цього вечора побачив і почув все, що приготував для публіки композитор Горан Брегович і швидко опинився у стані, коли розумієш, що краще почути та відчути цю музику самому, ніж читати розповідь про неї. Але спробую розказати, тому що почуте суттєво розбігається із традиційним уявленням про югославську (сербську) популярну музику і тому, що змовчати просто неможливо.
Спочатку те, що відбувалось на сцені нагадувало виставу, яка, щоправда, йшла трьома (мені здається) мовами у супроводі російських субтитрів на великому екрані. Наприклад все, що мовилось італійською, моя супутниця добре зрозуміла. Дійсно, у перші 10 хвилин не все було зрозуміло, але досить цікаво, що ж то воно далі буде. А коли на сцені по ходу дії та монологів зібрались всі музиканти оркестру, у складі якого були саме мідні духові інструменти та два барабанщики, причому на малому грав сам Брего, то вже почалась музика і пісні, які виконувала солістка Васка Янковска (вона ж Клеопатра та Кармен) і музикант, який не тільки грає на великому барабані, Алєн Адемович, та ще й виявилось, що напрочуд гарно співає.
Ніколи не думав, що таку за змістом музику можна грати духовим оркестром. Емоційна, сповнена щирості, ритму, лірики, неповторного балканського колориту музика. А характер співу мабуть наближається до суто народного виконання. Все геніальне буває простим, але водночас і складним. Без таких музикантів-віртуозів навряд чи вийшов би такий шедевр. Не помилюсь, коли стверджуватиму, що всіх у залі підкорив трубач Фуад (Екрем Демірович). Мелодії та пісні змінювали одна одну і відчуття зустрічі з новим досі нечуваним явищем ставало більшим та незабутнім. Нам пощастило доторкнутись до справжнього мистецтва.
Своєю щирістю це мистецтво нагадує мені творчість відомої нам співачки. Ця якість мабуть поєднує справжніх митців.
Щиро раджу всім уважно читати інтерв'ю Марії та статті про неї - ви узнаєте багато нових імен і явищ з літератури, поезії, кіно та музики. Вона поганого не порадить, перевірено.
А я хочу зауважити та особливо ще раз підкреслити імена талановитих співаків Васки Янковської та Алєна Адемовича. Друзі, їх виконання має такий красивий звук, таку життєдайну енергетику, що залишитись байдужим неможливо. Музика, заснована на корінних народних музичних традиціях, мабуть, зрозуміла у всьому світі і приречена бути популярною.
Ще мені компетентно казали, що з точки зору шоу-бізнесу витрати на обладнання сцени були найменшими, але все було зроблено органічно і природньо. Ніяких спецефектів. Простішими засобами досягнуто високої мети.
Про що ця музична вистава? Вона розповідає про нічим не прикрашене справжнє життя, про бажання бути щасливим, про творчий подвиг, нарешті, про кохання. А ще ви попадаєте у вир балканської музики, яка є суто слов'янською і ми добре розуміємо її, тому що і ми з вами слов'яни: білоруси, руські, українці - вона захоплює... Втім, справедливо сказати, що люди у різних країнах дуже тепло зустрічають музичні проекти Бреговича.

На закінчення хочеться висловити особисту подяку Бурмаці за гарний смак.
Маріє, ріспект!
[19:44 31.10.2005]
Марія Бурмака (Київ)
Панове!
Ми з моєю партизанською командою вчинили нестандартно.
Не робили жодних презентацій, а просто випустили DVD з відеоверсією сольного концерту" МіА" та 2 диски МР3 з усіма альбомами( На один все не вмістилося:-))
Той хто шукає, той знайде...Я так собі подумала.
Я хіба що можу дати лінк на сайт видавців цього продукту:-)
mp3records.com.ua
Їм і можна ставити всі запитання
М.Б.
Дякую за підтримку!
[13:08 31.10.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb