Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Віталій Пастух ()
Запитайте Марію про те що вам цікаво :)
Любі друзі! Сьогодні о 13-00 на порталі www.obozrevatel.com.ua відбудеться конференція з Марією Бурмакою. Ви зможете запитати Марію про те що вам цікаво та отримати щирі відповіді.
[11:04 14.12.2005]
Паскуда ()
О, Велична Марелько;)))!!! Вчора я нарило по радейко "Не тому" і... вмліло!!! YOU MY HEROOOOOOooooo!!!!
Чарівнюча пісенька, яка шалено цапає за хвібри тонкої матерії, котрій світ речей на означення вигадав ім’я ДУША;))) ТИ НАЙ-НАЙ-НАЙ!!!
[18:16 13.12.2005]
Дмитро (Москва)

Нещодавнє згадування у цій гостьовій про пісенний альбом "Там, де ти є..." славної дівчини Ані Лорак, у якому звучать дві пісні, написані Марією Бурмакою, логічно привело до бажання переслухати згаданий диск, записаний вже у 2001 році. З певною мірою достовірності можна предположити, що пісні "Вибирай" та "Повертаюсь" Марія написала десь у 1999 -2001 роках. Музику сочинили: (1) Сергій Круценко, (2) Джош Філіпс. Здається, що це був позитивний досвід - написати пісню для виконання іншим виконавцем, з його особливими вокальними даними, неповторною життєдайною енергетикою, щирими відчуттями - всім тим, що притаманне Ані Лорак. Вона чудово, на мій погляд, виконала ці пісні. Водночас уважний слухач може почути і знайомі авторські інтонації, хоча і у виконанні іншої співачки! А фірмове звучання, наприклад у пісні "Повертаюсь", забезпечував саунд-продюсер Бурмаки бас-гітарист Юрій Пилип.
Пізніше Марія співробітничала з Гайтаною, для якої написала пісню "Діти світла", яка особисто мене по-доброму вразила. А які ще шедеври могли б народитись, коли б за цю спільну творчу роботу Марія взялась не тільки із згаданими чудовими співачками, але і з іншими талановитими виконавцями. На мій смак із згаданими дівчатами - насамперед! Звичайно, не заважаючи основній її творчості. Без примусу, за велінням душі, з симпатією до партнерів по творчості. Тільки б вистачило на все сил фізичних та душевних і були сприятливі обставини у особистому житті та житті коханої Батьківщини.
Твоя душа - тонкий кришталь...
[19:45 12.12.2005]
Alisa (Вінниця)
Дуже люблю цю співачку.Вона надзвичайна жінка. ЇЇ пісні допомагають мені творити, дають натхнення. Творчих тобі успіхів Марічко!Так тримати!
[01:57 09.12.2005]
+ ()
Марія Бурмака зробила заявку про свій майбутній доробок – його провісницею стала нова пісня "Не тому". В скорому часі на річ вирине й відеокліп, а тим часом вже розробляється подальша стратегія виводу альбому на ринок: другим окремком буде награння під чернетковою назвою "Забудь", а третій синґл хоча і визначений, однак ще без назви. Звісно, що кожна з наступних пісень підкріплюватиметься кліпом, але то вже справа 2006 року.

[21:55 08.12.2005]
Тарас Якимів (м.Львів)
Привіт, Марічко ! Я вже давно не писав до тебе.Коли я читаю свіжу пресу, то постійно вишукую щось про тебе. Вже трохи назбирав матеріалів про тебе.З нетерпінням чекаю твого нового альбому.Шкодую, що не маю музичного центру, тоді я б зміг слу- хати твої CD. З останнього альбому мені подобаються всі композиції.Не зважай на тих, які про тебе погано говорять.Хотілося б побачити щось свіже на твоєму офіційному сайті. З найкращими побажаннями ТАРАС

[17:55 08.12.2005]
Mak_Cum (Київ)
http://internetua.com/2005-11/
Це анонс журналу .internetua за листопад, з якого ми можемо дізнатись про напевно наявність там статті з Маричкою, про що напевно свідчать в анонсі її фото і підпис поруч "Мария Бурмака". Напевно))
[16:52 29.11.2005]
Дмитро (Москва)
В продолжение разговора, начатого Svetlako, хочется с прискорбием отметить, что в настоящее время рядом политических сил Украины в средствах массовой информации развязана настоящая истерия русофобии и поисков внешнего врага (догадайтесь о ком речь!?) очевидно для оправдания неудач в строительстве независимой украинской державы. И в результате этой идеологической кампании эту прежде мирную гостевую также не обошли своим "вниманием" представители противоборствующих лагерей, выливая оскорбления и ненависть на хозяйку сайта (с одной стороны) и на других представителей украинской песенной культуры, как предателей, ни больше ни меньше (с другой стороны). Конечно, в сравнении с той площадной руганью и тотальной нетерпимостью, которые царят, например, на беспредельном форуме ресурса censor.net.ua - здесь мы наблюдаем просто светскую беседу. Однако тенденция настораживает. Потому что ненависть непродуктивна. С подобным настроением обычно только разрушают, а не созидают.
У меня украинские корни и я в своё время приветствовал создание независимой Украины. Но сейчас, наблюдая за этим раздраем, провозглашаемыми идеями откровенного человеконенавистничества и прочими печальными атрибутами суровой действительности, становится откровенно страшно. Потому что идеологическое противостояние грозит перерости в силовое столкновение. Все эти выламывания рук в экономической и языковой сферах, оскорбления национальных чувств, погромы культурных центров и обидные обзывательства позитива не добавляют, а способствую тому, о чём даже вслух не хочется говорить ближе к ночи...
В этой взрывоопасной обстановке очень важна позиция тех представителей украинской культурной элиты, которым верят люди.
Может быть несколько сгущаю краски, дай бог, чтобы это было именно так.
Щиро вдячний Svetlako (Moskva) за відверту громадянську позицію, з якою згоден.
[19:30 28.11.2005]
Ilrandir (Київ)
Насколько я понимаю, эта тема (русскоязычных песен) должна обозначать нечто принципиально другое, нежели предательство. Для меня, при всем моем патриотизме и любви к Украине, русский язык, пускай и не является "родным", но является неотъемлемой частью моей жизни. Об этом уже говорили, и говорили не раз, но наверно нужно повторить - я буду ДА, любить украинский и ДА, стараться разговаривать только на нем, но глупо вычеркивать из своей жизни таких людей как к примеру Высоцкий или Гребенщиков, за то, что они говорят по-русски. Это огромная культура, это образ, это чувство. И если английский ассоциируется со Стингом и с подобным настроением, то иногда наверняка хочется спеть что-то на английском, и что-то на польском, потому что это ассоциируется с чем-то прошлым из жизни, и что-то на русском иногда, потому что это тоже очень сильные ассоциации, и нет смысла передавать эти чувства другими словами. И при чем тут патриотизм? Патриотизм - это любовь к родине, а не слепое следование каким-то правилам.. Я уверен, что Маричка еще споет на русском и это только докажет ее толковость и незацикленность, и может быть некоторым прийдется обьяснить, что переводить Бродского или Ахматову это бред, и спеть иногда хочется именно то и именно так, как они сказали, а иногда по-своему, но на ИХ языке. И это никак не помешает любить украинский. А Маричку я не подозревал бы в нелюбви к Украине, даже если б следующие 10 альбомов были на русском. Потому что чувствовать же нужно человека :) И верить..
[19:06 28.11.2005]
Svetlako (Moskva)
А я все-таки напишу… Слишком больной вопрос, чтобы промолчать…
Господин Виталик из Киева - пару постов назад походя провозгласивший Ирину Билык предательницей за исполнение песен на русском - ИМХО просто провокатор. Причем, в наихудшем его варианте. Для меня, человека не имеющего никаких украинских корней и вместе с тем искренне уважающего сегодняшнюю Украину и чувствующего (надеюсь) красоту украинского языка (именно поэтому я часто бываю здесь и слежу за творчеством хозяйки этого сайта) - до глубины души обидно слышать, когда такие, как он, "проходятся" по моему родному языку. Причем, я более чем уверен, что этот господин не знает (но если знает - это еще хуже), что, например, Бурмака давно уже исполняет свои песни по-польски или что (как она сказала в одном из интервью) готовит англоязычную их версию. Это для таких как он - не предательство! Предательство, если она споет их по-русски!
Это давний спор, и я не согласен с самой Марией - она ведь так же назвала где-то именно предательством - свой возможный уход в русскоязычную часть украинской эстрады! Разве об этом речь! Вопрос намного глубже. Ни Повалий, ни Билык не являются авторами своих текстов, как Бурмака. А писать можно и нужно только на том языке, на котором ты чувствуешь и любишь. Тогда получаются те маленькие шедевры, которыми радует Мария. Но не секрет, что она владеет русским не менее виртуозно, чем украинским, и просто превратила для себя такую позицию - в принципиальную. И вот результат того, что многие из сегодняшних властителей дум на Украине думают и поступают слишком принципиально в вопорсе о языке - появление Виталиков. А ведь патриотизм тем и отличается от шовинизма, что подразумевает совмещение любви к своему, родному - с изначальным уважением, а не с ненавистью ко всему окружающему, чужому (не буду дразнить гусей и говорить, что русский язык вообще не может быть чужим для Украины - допустим его абсолютную для нее чуждость). И кому, как не людям искренним и мудрым - а Бурмака надеюсь именно такой человек - быть для потенциальных Виталиков примером именно выстраданного патриотизма.
И я продолжаю надеяться, что как ни тяжел для Марии и как может быть ни непонятен для части ее поклонников такой поступок, но на одном из своих альбомов она все-таки исполнит одну или несколько песен на русском. И как глупо будут выглядеть те, кто в этом случае подумает о ее предательстве! Должно же прийти время собирать камни, а не кидаться ими! И начинать должны именно такие, как она!
Впрочем, это решать ей и только ей. Проще оставаться там, где стоишь… И уж кто-кто, а Мария заслужила право стоять там, где она хочет - в этой жизни.
Прошу прощения за длинный пост.
[10:44 27.11.2005]
Е.М. ()
Я не хочу тут зараз давати якісь професійні оцінки М.Б. я не музикант, не критик, не естет. Може те,що вона робить когось лишає байдужим чи когось дратує. але є декілька пісень, які в певні моменти особисто мене просто-таки різонули по-живому. Ніби те, про що давно думав, але не міг знайти правильних слів, раптом почув і зрозумів, що ось воно. Самої чистої проби. Без фальші і притворства. І мені врешті все одно, хто що тут пише. Просто за одне відчуття,що в самі одинокі моменти життя я раптом знайшов розуміння у всього-навсього нотах, всього-навсього-пісні, заспіваної всього-навсього голосом, який здався раптом рідним... Навіть тільки за це, я хочу сказати ДЯКУЮ.
[02:04 27.11.2005]
Дмитро (Москва)
Шановний Віталік!
Ваш настрій мені зрозумілий. Але в Вашому виступі бачиться певний дисонанс. Якщо Ви такий безкомпромісний, чому своє обурення висловлюєте саме російською? І не надаєте такого права відомим переліченим співачкам? Вони теж люди, і у них є право не впадати у самообмеженість і розвиватись, як вони того бажають. Суспільство з кожним днем стає все більш вільним і важко буде всіх обмежити певними національними рамками.
[12:24 26.11.2005]
Виталик (Київ)
Как я восхищался и любил Ирину Билык, я считал ее патриоткой и символом возрождения современной украинской эстрады. А она взяла и предала...она стала в один ряд с Повалий и Могилевской...Променяла нас на более выгодную, более многочисленную аудиторию...окацапленную массу хохлов. Когда я увидел как она поет на русском, стало так противно и обидно, что я вычеркнул ее из сердца навсегда,она умерла для меня. Это в то время, когда нужно преумножать, возрождать нашу культуру. Я знаю, что Бурмака не предаст нас никогда.
[11:55 26.11.2005]
Люся (Київ)
Привіт!
Чарівна жінка!
Не важливо яку музику ти слухаєш, не захоплюватись творчістю та особистістю Марійки просто не можливо.
Ви є символом української музичної еліти, уособленням української сучасної музики!
Бажаю хороших спонсорів та творчих успіхів.
Ви на це заслуговуєте.
[19:01 25.11.2005]
Тарас Якимів (Львів)
Марічко, ти мені все одно подобаєшся, хоча дехто тебе критикує.Дуже шкодую, що раніше не зрозумів хто така Марія Бурмака.Йди у своєму творчому житті і в плані громадянської позиції так само, як і в 1989-му році. Залишайся сама собою.Я гадаю, якщо ти постараєшся, то в тебе все буде OK.Для цього в тебе є всі шанси.Ніяк не можу( коли є вільна хвилина) не думати про тебе.Думаю (оскільки ти є сама з Харкова, а Харків в переважній більшості є російськомовним містом ), що ти можеш бути серед наших українських виконавців доказом того, що схід України не є таким поганим, вже хоча б тому, що ти є з Харкова і чудово розмовляєш і співаєш українською.Надалі буду про тебе читати і слухати твою ГАРНУ музику. Я люблю тебе. З найкращими побажаннями!!! ТАРАС
[12:49 25.11.2005]
Дмитро (Бiлокам'яна)
Привіт, Бурмако!
Подивився телепередачу про Тебе (ВІП-жінка). Дійсно, Ти такого натерпілась, не кожен чоловік витримає. А тут - жінка. Тобі дісталось у сімейному житті, як раніш казали - нівроку (або непереливки). Ковтнула таки добряче болі та суму. Але витримала, молодець! Не дай боже Тобі пережити ще раз таке. Нехай Тобі пощастить, вам з Яринкою пощастить. Кожній, по-своєму.
Про нові роботи. Ти, мені здається, правильно робиш, що не поспішаєш видавати ані англомовний, ані український альбоми. Нема куди поспішати, треба все вивірити. Нехай настояться, як добре вино або кримський коньяк Коктебель. Все повинно бути перевірено (7 разів) і один раз видано. А то, як було у альбомі N 9 з текстами пісень. Не можу знати, звичайно, хто їх перевіряв перед приміщенням відповідного файлу на диск, але були помилки :( Не хочу ось тут вдаватись до деталей :)
Що ще можу сказати. Стежимо за Твоєю творчістю, наскільки це можна повноцінно робити з території Росії. Високо поцінюємо Твої різноманітні таланти. Один чоловік навіть казав, що не бачить окрім Тебе кращої ведучої для всесвітнього українського телеканалу (також з мовленням і у Росії). Особисто ваш кореспондент бачить Тебе у звичному амплуа автора пісень, співачки та у недалекому майбутньому акторки нового українського кіно :0) Коли це буде!? Не передбачу, але хочеться помріяти.
Ось так іноді мчиш у московському підземеллі, майже дві години (це тільки з дому) і думаєш про щось добре та приємне, наприклад, про мальовничий Крим або про М.Б. :-) А навкруги все аж свистить... Думки та слова складаються у лист, який не потребує відповіді, але яка завжди бажана. Все повинно складатися, як воно складається. І достатньо тільки однієї згадки, просто подумки. Або кількох слів, написаних від щирого серця. А в тому, що це серце щире, переконуєшся і слухаючи пісні, і у телепрограмах, і у відгуках справжніх друзів, знаних і незнаних. До яких впевнено можу віднести лицаря Ілрандіра та інших численних інтернет-лицарів...
Таким чином залишаюсь у стані чекання нових вражень від Твоїх майбутніх пісень. Щасти!

P.S. Якщо б, припустимо, було доручено важливу справу орфографічної перевірки поетичного матеріалу перед надрукуванням та відповідність текстів тому, що звучить у фонограмі, то зробив би все потрібне із найвищою відповідальністю і повагою до шановної Замовниці :)
[05:38 24.11.2005]
Паскудушка ()
Ото як рекла Леся Українка "сиджу собі та й думаю печально..." оселитись-не оселитись-оселитись-не оселитись...
Давно ми шото сюди до Вас носа не казали (тіпа не хотіли чесний люд, перенапрагая, од діла одвлєкати), але
ото поставили ми безлімітного нета, і хливанули на мене давнії героїчні воспомінанія... А ше Ти тут уся такая красіво-мнячтатєльна ліворуч сповглєдаєш на мене... Селюсь!!! Хочу селитися, а затім - веселитися.
Ну шо, Драгосєрдная Марелько, мужайся?
[17:37 22.11.2005]
Mak_Cum (Київ)
Любить-не любить)))) Здається таки любить))) А нічого так, весело. Якщо пише, то любить, але здається ревнує. До кого? Цікаво))) Нехай пише. Він мені більше за Окару подобається. Здається більш відкритий і простий)).
Але я не про це. Маричко, розкажи нам плз, що то таке наа с участием звезд современной украинской музыки: Ани Лорак, Марийка Бурмака, «Океан Ельзи», Руслана, «Тартак».
Чи це буде тільки для вибраних? Плз, розкажи щось ДО того, як наступить 18..
[17:00 22.11.2005]
Дмитро (Москва)
Звідки до нас принесло цього провокатора? Сам каже дурниці, сам погрожує і сам же обіцяє рятувати. Мабуть отримує насолоду від того, що лягнув словесно відому співачку, жінку. Не дуже бався з негативом, хлопче, а то повернеться до тебе як від дзеркала, тільки у більш потужному вигляді. Будеш ламати собі голову: "І за що мені таке!?"
Бувай здоров, плюгавче.

Марічко, правильно робиш, що не звертаєш увагу на таких "громадян".
[20:08 21.11.2005]
Настя (Киев)
Мда, похоже на то, что Дэн, Стас и Денис один и тот же человек (обратите внимание на время написания сообщения Игорем и Стасом). Надеюсь, это никак не повлияет на настроение Марии. Я тоже не поклонница Марии, но очень уважаю этого человека.
[16:45 21.11.2005]
Светлако (Москва)
Нравится - не нравится... Красавица- уродина... Умница - дура... На вкус и цвет - товарищей нет :) Да и было бы странно увидеть в Марии человека, который хотел бы нравиться и быть добрым ко всему человечеству. Это вообще занятие неблагодарное - со стороны человечества. Был один такой - дурно кончил :(

"Она стала великой - о ней знали двое". А тут чуть больше :)

А кто знает вас, господа?
[10:02 21.11.2005]
Дэн (Киев)
Ненавижу!!!!Встретил бы Вас, Мария, на улице-закидал бы снежками.(Ну снег сегодня пошел!) Так что выходите скорей на улицу! Тока напишите когда именно будете выходить ( время) и куда ( точное место:-))). А я уже там буду ждать со снежками (симпатичный молодой человек ), закидаю Вас ими, но потом, как честный человек сам же буду вас спасать: от простуды,нервного потрясения...так сказать, возмещать моральный ущерб. Чем захотите, тем и буду возмещать.
[09:35 21.11.2005]
Игорь ()
Я присоединяюсь к Стасу. Ну еще плюс ко всему, вы ( ну это лично мое мнение, извините, но должны же, как публичный человек знать мнение народа) редкая уродина и просто дура.
[23:37 20.11.2005]
Стас ()
Огорчу Вас, но не Вы не ваше творчество мне не нравится и в некотором роде даже противно. Было противно на Вас смотреть в образе певицы, а теперь и в образе политика, а по поводу анти-спидовской рекламы, более кощунственной манеры преподнесения этой темы Я еще не видел ! Вы это письмо не опубликуете, потому что вам это не понравится, но хоть почувствуете, что что-то с Вами не так, фальшиво как-то !
[21:39 20.11.2005]
Дмитро ()

Перепрошую, ось правильна адреса сайту Теодора:
maria.such.info
[23:01 18.11.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb