Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Богдана (Дніпропетровськ)
Привіт, Маріє!
Скажу тобі дуже відверто, що я обожнюю твою творчість, чудово розуміючи, що я не перша, та і не остання людина, котра тобі говорить ці слова....Маріє, мене дуже вражає емоційність твоїх пісень, дуже подобається твоя життєва філософія. Тобі надзвичайно вдало вдається виражати відвертість у творчості...Твої пісні несуть надзвичайно великий зміст в собі, вони потрібні людям.
Мені 15 років, мене звати Богдана. Я чомусь вірю в те, що отримаю відповідь від тебе. Я дуже хочу познайомитися з тобою, більше того - підтримувати зв'язок.
Дуже чекаю відповіді від тебе, вітаю з наступаючими святами, бажаю здійснення найпотаємніших мрій, приєднуюся до тисячі сердець, що підтримують тебе теплотою і вірять в тебе.
З повагою Богдана.
[10:34 27.12.2005]
Дмитро (Москва)
Інтегральний продукт 15-річної творчості Марії від компанії "МР 3 рекордс" у вигляді двох музичних дисків справляє вцілому добре враження, якщо просто забути і не звертати увагу на те, що заявлені в вихідних даних дисків тексти пісень та фото відсутні, нажаль. Звичайно, головне, що фонограма має достатньо високу якість і багато людей мають унікальну можливість відразу придбати весь на сьогодні творчій доробок Марії - всі 10 альбомів, які, завдяки сучасним технологіям, помістились на 2 диски. А поезію та фотографії при бажанні можна знайти на офіційному сайті та сайтах шанувальників
(http://www.marianet.tk http://maria.aiq.ru).
Приємною несподіванкою було зустріти в інформаційній частині дисків дуже знайомі тексти - біографічну довідку з сайту "Мария ... по-русски" російською та англійською (from Alisia) мовами :)
Сприймаю цю знахідку, як маленьке новорічно-різдвяне чудо!
Відразу прослухав у звичному ранковому форматі (1,5 години в метро) альбом "Лишається надія", який раніше мав тільки на магленті. Дуже задоволений почутим. А альбом "Ой, не квітни, весно" у такій гарній якості почув вперше, скільки "важких" місць відразу розв"язалось би, якби мав таку фонограму 2 роки тому.
Взагалі безумовно зручно для мандрівника - 5 альбомів на одній платівці.
На черзі уважний перегляд відеозапису концерту МІА, таке собі священнодійство... поспішати не треба.
[17:54 26.12.2005]
Дмитро (Москва)
Cьогодні немовби новорічні подарунки отримав всі три альбоми Марії Бурмаки від МР3 рекордс!
[18:03 24.12.2005]
марина (киев)
я часто плачу,когда слушаю твои песни,не знаю почему просто плачу,потом пишу тоже стихи и плачу...когда любишь так больно говорить этому человеку не забывай!!зачем говорить эти слова если в сердце живет любовь???если трудно дышать и просто выходить на улицу??а ты лишь только смотришь в любимые глаза и говоришь:"Не забывай"трудно и больно и вот только на секунду я представлю что теряю того кем живу сразу соленые капли стекают по лицу а губы шепчут:"Не забывай"
[17:10 23.12.2005]
марина (киев)
привет...слышала твои песни(можно на "ты"?)еще очень давно...не знала твоего имени и фамилии.помню только что потом еще несколько дней ходила и пела пр себя:"сонцем,небом,дощем..."недавно листала журнал и увидела рекламу о том что ты выпустила 2 диска мп3.честно?объездила весь киев и только в одном месте нашла.теперь эти слова:"сонцем,небом, дощем...со мной каждый день.спасибо за них,в них есть душа...
[16:48 23.12.2005]
Тарас (Чернівці)
Агов, хто тут за адміна -- Чи не можна заблокувати IP-шники цих спамерів?
[08:30 23.12.2005]
Оля (Киев)
Я не сдержалась, чтоб не написать сюда. Я видела сегодня клип Не тому. И это моя история. Я знаю, "чому" . У меня так было в жизни...ни для кого вже в серци м1сця нема...Спасибо, Мария.
[16:14 18.12.2005]
Yura (Rivne)
Ну і як кому нова пісня і кліп?
[13:14 18.12.2005]
Марія Д. (Скоп"є)
Дорога Марійко!
Пробачте за фамільярність, але Ви для мене стали дуже близькою і рідною за цей час. Поясню... 11 місяців назад близький друг подарував мені Ваш диск, перед моїм від"їздом на роботу до Македонії. Кожен ранок в чужій незнайомій країні, одна в чужій холодній квартирі, я прокидалась під звуки Вашого незвичного чаруючого голосу, під сумні, добрі і лагідно-енергійно-войовничі слова збиралась в офіс, вони мені давали наснагу і тепло... поверталась і знову насолоджувалась рідною Українською піснею, словами, що наче написані для мене... Я ніколи не думала, що стільки часу (11 міс) можна слухати одну ту ж саму музику і кожного разу відкривати там нові емоції, враження, відчуття, черпати саме те, що треба в цей момент... Таке враження, що Ви непомітно зазирнули в найпотаемніші куточки моєї душі, зрозуміли мою тугу, мою печаль і радість (і за ті зміни, що з нами відбулись усіма як з Нацією, і зі мною окремо), відчули краще за мене хто я є, хто ми є, "чого я варта", для чого я є... переживаєте разом зі мною ту багатогранну шаленством та неможливістю висловити, палітру відчуттів та почуттів, що не звичайні слова, а тільки Ваша поезія можуть передати... Ваші пісні, як "ангел охоронець", гріли моє серце і душу, як материнська пуповина зв"зували з рідним Київом, висушували сльози, підтвержували, що я не одна та переконували, що не треба боятись жити, не треба здаватись, "бо світ для мене, сонце і вітер для мене..." Ділячись піратськими копіями Ваши дисків з Македонцями, Італійцями, Росіянами, Албанцями, Американцями, Французами..., я шалено гордилась своєю Україною, що має таку співачку... Навіть нерозуміючи слів, вони полюбили Ваші пісні, Ви зачаривали і Балкани і весь світ...
А як я люблу гнати на шаленій швидкості в машині, одна з вітром на перегонки, слухаючи на мах потужності по тисячу разів Ваші пісні, вони несуть шалену енергетику, передаючи сутність нашого народу, доброго, лагідного, сумного, веселого, романтичного, багатогранного, інколи бездумного, інколи зрадженого, інколи незрозумілого, що уміє відроджуватись як чарівний Фенікс, що може іти по межі, коли треба розбити скло, може шалено кохати, може не уміти розлюбити, але уміти тамувати почуття, берегти свою цілісність і сутність, а головне просто Бути!
Удачі Вам та Щастя!!!
Марія
[21:02 16.12.2005]
Краплинка (Одеса)
Висловлюю свою повагу і вдячність Марічці за те, що вона - Особистість, що не зраджує своїм життєвим цінностям і чітко йде вибраним шляхом. Так тримати, з великим респектом від імені україномовних (тобто національно-свідомих) одеситів.
[19:47 15.12.2005]
Сергiй Новожiлов (Арзамас-16)
Уважаемая Мария, рад приветствовать Вас!
Судя по Гостевой, не так часто Вы заглядываете сюда :(
Пишут, бывает, здесь всякие безобразия (ну, это камень в адрес админа-модератора)...
Редко прочитаешь Ваше сообщение...
Просто хочу Вам пожелать всего лучшего! Здорово, что, наконец, вышли альбомы в mp3!!
Читал на сайте "Оглядач" Ваши ответы на вопросы... К одной из тем хочу добавить пожелание: почему Вы не приезжаете с концертом в Крым? Думаю, что многим бы и в русскоязычном Крыму понравилось бы Ваше выступление. (С Вашими песнями я познакомился впервые именно в Крыму в 2001 году - по FM-радио "Транс-М-Радио"). Многие из украинских исполнителей успешно выступают в Крыму, в том числе и на украинском языке. Вот было бы здорово прийти на Ваш концерт в Ялте летом!!!
Успехов и удачи, а главное - здоровья Вам, Яринке и всем дорогим Вам людям!
[18:27 15.12.2005]
Олег (Київ)
Забув Вас запитати під час веб-конференції. Як, з професійної точки зору, називається Ваш голос? Хто з іноземних (можливо з укр.рос естради) виконавців має такий самий тип голосу?

[14:13 15.12.2005]
Nat (Kiev)
Тут статья о посещении Марией одной прикольной светской вечеринки:
http://www.politua.ru/humanitarian/47.htm l
[12:55 15.12.2005]
привид ()
Пані Марія, Ви просто Янгол! Я закоханий в Вас до нестями. Нажаль не потрапив до Вас на веб - конференцію.....
Залишайтись завжди такою
[00:57 15.12.2005]
привид ()
2 Анастасія

Пісенька така є, от співає її не Марія, а Юлія Бодай. Пісня називається "Річка". Знайти не важко
[00:46 15.12.2005]
Денис (Киев)
Я не являюсь ярім поклонником творчества Марии. Ценю, что профессионально. уважаю. что ни на кого не похожа, голос необычный опять же. Но мою душу не трогает( у моей девушки прямо противоположное мненеие, ее душу трогает и очень-это она сейчас попросила меня написать.) Но я прочел Веб-конференцию на Обозе и вот что я вам скажу. В нашей стране, бедной на умных, красивых, талантливых , ярких, независимых женщин( одновременно эти качества практически не встречаются вообще) есть именно такой человек. Мария, вы мой персонаж! И если вы бы не были бы певицей( то есть уже половину дурных упреков снимаем), то вы все равно --безумно интересный человек. Философ, собесежник, психолог. что ли.... Такое впечатление, что вы всем Вашим обидчикам вы надавали щелбанов, очень легко и элегантно, не упустив при этом ни одного вопроса , ответив внятно, понятно и откровенно и никого не обидижая. Королева.
Прочел также и вопрос АМИГО. вижу, вот его пост в гостевой. А про Канаду это он придумал или он знает? А может он вообще Вас знает и просто не любит? А может вы его не любите? Это не столь и важно. Просто когда мужик без видимой причины просто так хочет взять и обидеть женщину ( артистку-не артистку- это не важно), то это как то не по-мужски. Если Вас это расстроило-не берите в душу. "Именно тогда,когда она казалась неуязвимой, именно тогда, ей, может , было трудней и больней всего" Это из Вашего любимого Фаулза. Респект!
[23:52 14.12.2005]
Анастасия (Київ)
Допоможіть відшукати лінк на пісню Марії, де є такі слова: "Двічи в одну річку не війдеш...". Буду дуже вдячна за допомогу! :)))
[23:40 14.12.2005]
Yura (Рівне)
Замісь page s читати pages. А взагалі новини шукаю через мета.уа в розділі новини.
[21:47 14.12.2005]
Yura (Рівне)
Точно так і є:
http://sian-ua.info/index.php?module=page s&act=page&pid=3379
Новина №10

Можливо хто є з юристів тут - чи можна пожалітися в службу захисту прав споживачів за несвоєчасне оновлення сайту (вгадайте про який я :)

Партизани...
[21:39 14.12.2005]
Yura (Рівне)
Чув нову пісню Міарії. Можна декілька слів. А мо я помилився...
[21:27 14.12.2005]
Mak_Cum (Київ)
І чого б це я купував "Твой досуг" (це такий журнальчик з програмою), якщо і так "ТВ-Парку" вистачає, спитаєте ви)) -А ви бачили їх новий номер? На наступний тиждень 19-25 грудня? А спробуйте не купити, якщо там на обкладинці написано "Полный релакс с Марией Бурмакой")))) і Маричкине світле обличчя на всю обкладинку)) Про що вона там розповідає - не скажу, але релакс там присутній. І пам'ятайте, "Міністерство охорони здоров'я попереджує..."))
Ну і якщо ви їздите в метро, то напевно бачили рекламу журналу "Наталі", а на обкладинці, поміж іншого Маричкине ім'я. Аж ніяк не пропоную його купувати, але взяти почитати в якомусь кіоску можна, там саме така невеличка статейка про Новий Рік і щось таке)) Як завжди світло і тепло. Я маю на увазі Маричкини слова, а не журнал, якщо хто подумав))
[20:06 14.12.2005]
Дмитро (Москва)
Шановний Віталію Пастух!
Дуже сумую, що про цю прес-конференцію МБ ви не повідомили хоча б вчора увечері :(
Розумієте, деякі з шанувальників зранку працюють і у них немає поруч інтернету. В іншому разі я шукав би варіанти. Вчинив би собі бібліотечний день!
А взагалі я Вас дуже поважаю і дякую за нещодавну теплу відповідь!

Маріє, привіт!!!
[19:52 14.12.2005]
Mak_Cum (Київ)
Аміго, звідки стільки злоби? Ви чомусь заздрите? У вас якась самоНЕреалізація і ви переносите своє незадоволення на інших? От я інколи цього не розумію - лидині дають просту, відверту відповідь, а він починає єлозити. Хоча, якщо згадати саме запитання, воно також було не без пафосу.. Ну і заради чого? .. Цікаво, чи буваєте ви комусь "аміго" після цього.. Пазитифф, батенька, созидательный. А вот это нудение, мол то не так, это.. Ну давайте вы похвалитесь нам, что вы настолько круты, что знаете всех этих Нелли и Сер.. ну и что? Кто-то этого не признал и вы не довольны? А вам никто не говорил, что умные люди скорее скромные и тактичные, а не то, что всплывает у вас в каждом предложени)) И не забудьте поработать над своим русским произножением)) А край света это может кое для кого и Турция, к примеру, в которую билеты всего 200 баксов каких-то. Или мы опять кичимся чем-то? Или опять упрекнуть хочется? НО ПОЧЕМУ, В ЧЕМ?? Не хочу писать, чего вам может не досталось, слишком жесткая фраза выходит, но вы, как мужик должны ее понять. )) Ну и это, вместо того, чтоб трындеть, помогли б лучше либо финансово, либо делом, либо хоть морально))
[17:52 14.12.2005]
Amigo (Monterrey, NL, Mexico)
Спросил. Мария хотела меня удивить такими "громкими" именами, как Нелли Фуртадо (певичка португальско-канадского разлива) и Сэра Маклофлин (тоже канадка). Марие ещё необходимо над английским произножением работать.

Край света, Мария, это Аляска, южные Чили и Аргентина, Камчатка. Ваше кокетство по поводу поездки за любимым на край света, когда этот край находится в благоустроенной и спокойной Канаде, неуместны.

Особенно неприятным оказалось кумовство, в которм Мария принимает живейшее участие.
[17:07 14.12.2005]
Светлако ()
Посмотрел веб-конференцию... Ну что можно сказать... :) Блестяще! Thumbs up! Но вот что показалось интересным - огромное количество вопросов о политике. Все-таки, видимо, производит Бурмака впечатление человека, который может быть полезен Украине не только песнями. А впечатления бываю верными и неверными :) Интересно - к каким относится это? Не проверив, не узнаешь :) Подождем еще лет несколько :)
[17:03 14.12.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb