Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Дмитро (Москва)
Переслуховуючи записи Марії практично у non-stop'і, благо така можливість нещодавно відкрилась :), слідуючи плином мелодій нарешті поринаєш у чисті таємничі води музики альбому "Знову люблю" і ще більше укріплюєшся в переконанні, що все досі почуте і те, що чекає попереду - є саундреком і твого особистого життя.

Може хтось з небайдужих шанувальників, найбільш активних прихильників розповість про свої враження від нової пісні та кліпу "Не тому". Наскільки ця нова пісня відрізняється від почутого в альбомі "N 9"? Це вже новий формат Марії Бурмаки? Бо тут дехто нічого не чув і не бачив :( Хіба бувають байдужі шанувальники? :)
[21:25 16.01.2006]
Дар’я (Kirivigrad)
Мария, что-то у вас, кажется, давно модератор в гостевую не заглядывал :)

Но, я не об этом...

Видела клип "Не тому", очень понравился. А mp3 сдесь появится, чтобы скачать? :)
[09:35 16.01.2006]
Дмитро (Москва)
Як і планував розповідаю про своє враження від перегляду запису концерту "МІА" Марії Бурмаки на DVD диску. Концерт дуже цікавий, це стосується і версії, що колись була показана і по українському телебаченню. Саме так хочеться говорити, тому що тут дійсно можна познайомитись із живим виконанням пісень, подивитись в обличчя співачки та її музикантів, відчути як робиться справжня музика і народжується музичне диво. Особливо такі записи потрібні тим людям, які за різними обставинами не можуть прийти на концерт Марії.
Щодо мистецьких якостей програми, то заперечень немає ніяких. Більше того, дуже зворушливо виглядає така знахідка, як розповіді співачки про інтернет-листи. Хочеться тільки висловити побажання на майбутнє. Якість запису звуку на цьому диску не відповідає сучасним вимогам. Чого не скажеш про аудіо програму СD диску "LIVE" - тут все звучить дуже добре. Думаю, що у 2002 році варіант запису відеопрограми був пристосований більше для телебачення, а не для прослуховування на апаратурі з декілька більшими технічними можливостями по відтворенню звуку. Приклади таких сучасних записів інших виконавців у мене, що називається, під рукою. Маю на увазі відео-концерти: ювілейний групи "Цветы" та співачки Ірини Богушевської (до речі яскравої представниці російської гілки "співаної поезії"). На цих дисках передбачено можливість вибирати звук з трьох вариантів.
Зрозуміло, що виробник диску і співачка Марія все це добре розуміють і у недалекому майбутньому ймовірно запишуть нову концертну відеопрограму з чудовою професійною якістю звуку та відео, а про драматургію та зміст цього дійства можна буде тільки мріяти та чекати з нетерпінням на нову можливість придбання чогось найновішого від Марії Бурмаки!
Приємно, що на диску знайшлося місце для трьох відеокліпів, які відтепер можна дивитись не тільки на комп"ютері.
Звичайно, спасибі велике, передусім Марії Бурмаці, за можливість стати власником такого історичного запису!

[19:23 13.01.2006]
Дмитро (Москва)
Доповідаю! Один з шанувальників вже подивився на фото та текст за вказаними посиланнями. Спасібі, Олександр! Особисто я дуже задоволений і інформацією і можливістю побачити Харків"янку...
Такі люди, як ти, вміють робити свято.
І щоб бути справедливим - дівчині, що творила повідомлення: спасибі!

МАРІЯ! Я в восхищении!
Королева! Мы в восхищении!
[18:29 12.01.2006]
аплди ()
Шанувальникам Бурмаки может быть интересно посмотреть сюды

http://www.livejournal.com/users/katatoni a_82/225418.html

(вполне приличные фотографии с концерта)

А также сюды

www.liveinternet.ru/users/lainny/post7019 318/

(болтовня об Лемкивской Варте, где хозяйка побывала, кстати последнее - это ЖЖ бэк-вокалистки из команды Марии, откуда с куда большей точностью можно узнать о предстоящих концертах команды, нежели с этого сайта или сайта агенции - особенно полезно киянам)
[13:19 12.01.2006]
АСъ ()
С Рождеством - хозяйку и гостей ее!

А и сейчас - спустя две тысячи лет с гаком - звездочки :) загораются:) Что-то вещуют? ИМХО всегда - счастье :)
И тебе счастья - звездочка :)
[22:44 07.01.2006]
Mak_Cum (Київ)
Маричко, з Різдвом тебе))
Нехай двоє янголів будуть завжди поруч з тобою, тримаючи тебе за руки, захищаючи тебе, відганяючи нечисть і даючи тихі і світлі поради.
Щастя тобі))
[19:35 06.01.2006]
Тарас (Чернівці-Чортків)
Веселих Свят!
Не зникай!!!
http:// misto.ridne.net/viewthread.php? tid=3936
[11:06 06.01.2006]
Dmytro (Moscow)
Ave, MARIA!
[00:14 05.01.2006]
Дмитро ()
Зусиль то цей молодець доклав, але при цьому перетягнув і всі помилки, які були у текстах. Я теж бачив тексти пісень МБ на цьому сайті. "Тщатєльнєє" треба робити справи...
[23:50 03.01.2006]
Mak_Cum (Київ)
От тут буває інколи запитують, те можна знайти Маричкини тексти.. Ну в першу чергу на цьому сайті в розділі "Музика".. Ну і є ще ниска сайтів, і є навіть з акордами, хто хоче - знайде. Я тут просто випадково потрапив на сайт, якого досі не помічав.

http://www.musictext.com.ru/artistid-1452 .html

Ну.. нічого надзвичайного. Всі тексти взяті, здається з цього, тобто офіційного сайту. Але ж хтось доклав все ж таки зусиль, молодець..
[19:25 03.01.2006]
Дмитро (Москва)
Спасибо MaK_Cum!
Однако, группа товарищей не тормознула и отследила событие :)
maria.sarov.info/index_public_vich.html
[19:21 03.01.2006]
Mak_Cum (Київ)
Аднака мы тормозим, птму что статья была написана 2 мес. назад. Статья про клипы в метро с Маричкой, на тему ВИЧ и АРВ терапии.

http://www.reklamaster.com/news/showfull. php?id=7163

"- Благодаря АРВ-препаратам много людей, которые живут с ВИЧ, работают, отдыхают, женятся, имеют счастливые семьи, рожают здоровых детей.."

"- Эти препараты действуют по-разному и оказывают влияние на различные этапы жизненного цикла ВИЧ. При условии приема АРВ-терапии у человека возобновляется иммунная система и улучшается самочувствие. А главное – у него появляется возможность жить полноценной жизнью."

"- Люди должны понять, что ВИЧ– это не приговор, а инфекционная болезнь, которую благодаря АРВ-препарату можно перевести в хроническую форму и продолжать жить."
[18:34 03.01.2006]
тіна (хуст)
я люблю говорити прямо та відверто!!! я хочу запитати чому на вашому сайті нема пісні "я не проживу без тебе це житя"
[22:57 01.01.2006]
Rajongó ()

- Képzelt réport egy amerikai pop-fesztiválról? *
- Та ні, не так складно – уявна зустріч з Харків’янкою, що безумовно приємніше. Kharkiv’yanka!
---------

-R: Яка зустріч! Кого я бачу! Не може бути!
-Kh: Добрий день! А ми знайомі? Ви хто?
-R: Я той, хто напевно знає, якими вулицями Нагірної частини міста звично ходить Харків’янка...
-Kh: А, починаю здогадуватись...
-R: Так, зустріч несподівана, але очікувана...
- (частину бесіди виключено)
-Kh: ... мабуть багато розмовляю, а ти що замовчав?
-R: Що сказати? Ось так подумки готуєшся до подібної зустрічі, думаєш про що розповів би, про що запитав би ... А як зустрінешся із „зіркою”, то всі думки з голови кудись вилітають геть. Пробач...
-Kh: То не біда. ... і не „зірка” я тут зараз і настрій добрий на твоє щастя.
-R: Красно дякую, королево!
-Kh: Ну, то добре, мій лицарю. Я тобі щось підкажу. Розкажи хоч би, які мої пісні тобі не подобаються.
-R: Прямо з цього і починати?! Це якось...
-Kh: Не бійся! Які мої пісні тобі до вподоби я, напевно, знаю або, принаймні, здогадуюсь.
-R: Якось не зручно, але я спробую. Мабуть воно і краще почати з того, що не сподобалось (бо цього мало), а вже потім перейти до великого вподобаного...
-Kh: Давай, не лякайся! А до великого можна і не переходити...
-R: Колись у середині 90-х років я купив у Києві 2 твоїх альбоми: „Марія” та „Лишається надія”. „Надія” відразу стала моєю улюбленою, а ось „Марія” спочатку пішла важкувато. Але цей початок розповіді не означає, що тут є якісь „не такі” пісні. Мабуть просто не звик слухати народну музику у супроводі гітари. Подавай мені рок-групу! Але після твоїх особистих філологічних пояснень щодо пісні „Козак від’їжджає” звернувся до цього альбому вже з новою наснагою.
-Kh: Так, так. Навіть свою дипломну роботу в Універі я писала на близьку тему, це „Рекрутські пісні Слобожанщини”, записувала весільні пісні, їздила по селам. І мені страшенно це подобалося, саме оце народне таке виконання. Як зараз кажуть - „справжня автентика”.
-R: Дякую за цю колишню відповідь. Універ, Пулємьот, Сумська, Пушкінська, сад Шевченка – які приємні спогади...То був перший поштовх до розуміння альбому „Марія”. А другим стало те, що якось по новому для себе почув пісню „Місяцю рогоженьку”, яка вже на той час увійшла до альбому „Із янголом на плечі”. Ця пісня мене просто причарувала і тут згадав, що саме ця перлинка вже була у складі альбому 92-го року! А я не відразу і розчув!
-Kh: Приємно, що тобі подобаються не лише останні мої пісні, а ще ті перші - бо ж то, здається, ще з першої касети "Козак від’їжджає". А я сама ту свою першу касету люблю, мабуть, найбільше.
-R: Я теж її дуже полюбив. „Марієчко, пані, ходім з нами та й колядувати...”
-Kh: А що ж саме не подобається?
-R: Коли у мене з’явився альбом „Знову люблю”, до речі найулюбленіший, єдина пісня, яку не розумію, не мого формату так би мовити, була „На півдорозі з Раю”. Якось вона відокремлюється від інших пісень, на мою думку. Але, дивна річ, якщо слухати цю пісню у альбомі „LIVE”, то не все так і погано...
-Kh: От бачиш, все ще налагодиться!...
-R: А втім, ще до таких „незрозумілих” для мене пісень, але, на щастя, у значно меншому розмірі, відношу пісню „Той, той”. Так ось, таких пісень, що умовно кажучи „не до вподоби” виходить тільки дві.
-Kh: Адже небагато. КПД дуже високий!
-R: Спасибі, що сприймаєш з гумором! Сумую тільки, що пісні з перших двох альбомів вже не виконуватимеш...
-Kh: А я про це сказала у своїй збірці „Найкраще”... у пісні „Шоколад” є такі рядки, пам’ятаєш:
„Це не тільки шоколад,
Смак ванілі на губах,
Це, коли уже не можеш
Повернутися назад.”
Саме після цих рядків на диску записані „Ой, чия то рута-м’ята” та „Хтось близький приснився” Олександра Олеся. Ці пісні з перших двох альбомів, вони вже стали історією, саундтреком мого життя... Трохи сумно, що вже не можеш повернутися назад.
-R: Так, згоден з тобою і як розумію тебе! Саме цей сумний світлий настрій є і в щемливих рядках від Антонича:
„Жовті косатні
Цвітуть на мокрих луках,
Як за днів дитинства,
В кучерявій млі.
Вилітають ластівками
Стріли з лука,
Білі стріли літ.”
-Kh: Щось ми з тобою засумували...
-R: Так. І це під час першої зустрічі! Надалі веселощів не обіцяю, але це буде згадка про твій концерт МІА від жовтня 2002 року.
-Kh: Вже три роки пройшло, а ти все пам’ятаєш, хоч і не був присутнім на ньому?
- R: Це насправді так. Впевнений, що духовне єднання із слухачами в залі безумовно відбулось, все задумане збулось. Чи так? У той час, ту неповторну мить, навіть відчував таємничий духовний зв’язок з тобою на великій відстані. ...Призначив тобі талісманом мою улюблену пісню Співачки Конц Жужі на вірш Поета Броді Яноша „Якби я була трояндою”. Чи пригадуєш?
-Kh: Напевно щось таке було, але ж ти вже знаєш у якому вирі сумних подій я опинилась напередодні самого концерту. І нічого вже не можна було відмінити, треба було триматись. Було по правді ні до чого. Так що...
-R: Звичайно, зрозуміло. Тоді зараз я у дечому повторюсь.
-Kh: Тож продовжуй, інколи повторення не заважає...
-R: Добре. Можливо, пісня якимось фантастичним чином теж сприяла твоєму успіхові? Фантазую трохи... Це саме початок пісні, що виконується угорською мовою:

„Якби я була трояндою
Я не тільки б один раз розквітала.
Кожен рік чотири рази
Я квітчатимусь квітками.
Розквітатиму для парубка,
Розпускатимусь для дівчини,
Для вірного кохання
І для прощання навіки...”

Це тільки недосконалий переклад. Але героїня цієї пісні самовіддана, відкрита, щира, чесна, ніжна, добра, рішуча, смілива... як ти.
-Kh: Спасибі тобі! Зараз зовсім розгублюсь...
-R: Протримайся ще трішки, ще один куплет, він у пісні останній:

„Якби я була прапором
ніколи не тріпотіла би.
Будь-якім вітрам
була би у протистоянні.
Тоді б стала щасливою,
якби мене піднесли,
і я не стала би іграшкою
різноманітних вітрів.”

Я не перекладатиму всю цю пісню і не забиратиму твій вільний час. Ти і так багато його присвятила мені, спасибі. Бачу, що поспішаєш. Щасти!
У тебе така лагідна посмішка.
Зустрінемось, МІА...

- Kh:

Прим.: * Уявний репортаж з американського рок-фестивалю (письменник Дері Тібор, угорська група Lokomotiv GT…)

[01:33 01.01.2006]
Віталій (Львів)
Марічко, вітаю Вас з Новим Роком! Хочу побажати тобі багато-багато натхнення, це мабуть найголовніше, що може побажати шанувальник твоєї творчості.
[18:26 31.12.2005]
Дмитро (Запоріжжя)
Андрію, дякую за гарне та влучне визначення, що об"єднує слухачів творчості Марії! Дійсно, є щось інтимне, про що інколи хочеться плакати, коли люди не бачать. Дуже Вас розумію, я сам такий же.
Марічко! Вітаю вас з Новим роком і бажаю різноманітних гараздів та особистого щастя!
[11:18 31.12.2005]
Ірина (Велика Британія)
Добрий день Марійко!
Щиро дякую Вам за те що ви є. Я памятаю ще зі школи ваші пісні.
Скажіть, а ви не думали про запис дитячих пісень. В Україні дуже мало якісної продукціі такого зразка.

Бажаю вам творчого успіху і взагалі всього самого найкращого у житті.

Ірина
[07:55 31.12.2005]
Mak_Cum (Київ)
Маричка, з Новим Роком тебе. Всього світлого і доброго. Вибач, що дозволю собі таке нахабство, але воно відверте - ці кілька чиїхось рядків напевно були написані саме для тебе, і я хотів би щоб якомога більше людей ставились до тебе саме так..

...
Ти можеш завжди помилитись
Злетiти, сказать собі "досить"
Я буду просто молитись
За тебе. Вiдтодi i досi.


П.С. Маленький подарунок тим, хто не встиг на інтернет-конференцію на "Обозревателе". Там, доречі є кілька скриншотів після її закінчення.
[20:54 30.12.2005]
Іван (Тернопіль)
Привіт, Маріє! Зовсім недавно відкрив для себе світ Твоїх пісень... Він захопив, дав відповіді на багато запитань! Я вдячний за вільний доступ до Твоїх пісень! Хотілося б невдовзі послухати "Не тому", якщо це можливо. Прохання до адміністраторів сайту - розмістіть, будь-ласка цю пісню, на неї з нетерпінням чекають багато друзів!
Нехай у світі буде побільше таких людей, як Ти!
[20:13 30.12.2005]
Сергій та Дмитро (Мария ... по-русски)

Чарівна Маріє!
З Новим Роком! Від щирого серця бажаємо Щастя та Кохання! Чекаємо на зустріч у наступному році з новими піснями, які знову причарують нас та збентежать наші ліричні чоловічі серця!
[20:58 29.12.2005]
Тарас (Львів)
Привіт, Марічко. Я вже придбав твоє CD MP 3. Залишається послухати. Бажаю тобі щасливого Різдва і Нового 2006 Року. Я люблю тебе і твою музику.
[10:52 29.12.2005]
ых! ()
Нет возможности обрабатывать и админить лично - попроси. Думаешь не помогут? Помогут! Спам достал!
[23:53 27.12.2005]
Дмитро (Москва)
Привіт!
Повертаючись до теми поетичних текстів пісен, які всеж-таки існують у серцях та на просторі інтернету, хочу звернути увагу шановних слухачів на пісню "Я люблю твої кроки" чудової поетесси Оксани Пахльовської з третього альбому МБ "Лишається надія", а саме на ці рядки:

Молодесенький місяць і срібний наш дах
І неторканий смуток родинних реліквій.

Чомусь це напрочуд ліричне місце багатьма сприймається якось не так на слух. А всі підробиці щодо поезії з цієї платівки можна знайти ось тут :)
http://maria.sarov.info/alb_lish_nadia.ht ml#03

І це зовсім не хитрощі, а щиро. Про це я вже дуже давно бажав сказати всім, хто розуміє.
[21:58 27.12.2005]
A... ()
МАРИНЕ (из Киева):
Марина, здравствуйте!
Я очень надеюсь, что Вы еще раз зайдете на эту страничку и увидите мое послание.
Я сам здесь практически случайно: увидел клип НЕ ТОМУ, и стало интересно - как люди его воспринимают.
Ваш пост задел во мне что-то очень-очень важное - особенно там, где Вы написали, что плачете, когда слушаете песни Марии.
Я парень, поэтому если я очень редко и плачу, этого никто не видит и никто в мире не знает об этом. Разумеется, не от физической боли, не от ужаса и предательства, не от женского коварства, не от страха, подавленности и проч. Причем, меня считают сильным человеком, и я думаю, что это правильно.
Я не плачу и когда слушаю песни Марии. Я их знаю достаточно хорошо и довольно давно. Многие из них мне близки, поэтому и захотелось Вам написать.
Но, знаете, я плачу, когда я слышу арию Андрия из оперы "Запорожець за Дунаєм" (это в самом конце) "Блаженний день, блаженний час, Сіяє нам знов вольна воля, До рідного вернемось поля, Земля кохана жде на нас!.." (особенно в исп. И. Козловского). Иногда - из "Наталки-Полтавки" - "Сонце низенько, вечір близенько, Спішу до тебе, Лечу до тебе Моє серденько".
И еще - если Вы когда-нибудь смотрели в театре "Дядю Ваню" Чехова, то вот в конце, когда идут монологи Сони о том, что МЫ ОТДОХНЕМ, о небе в алмазах, о том, что мы будем трудиться, об ангелах и т.д., я тоже почему-то всегда плачу. (если у Вас есть дома драмы Чехова, пересмотрите последние страницы.) И еще - иногда, когда читаю некоторые стихи Шевченко и слушаю "Знову цвітуть каштани, Хвиля Дніпрова б"є...". Я не знаю, почему. Просто так получается. Большинство моих знакомых считает меня черствым и бездушным. Человеком, не способным на душевную тонкость.
Но Вы мне показались очень искренней и тонкой девушкой.
И еще, прочитав Ваш пост, я понял, что, видимо, объединяет всех без исключения слушателей и любителей творчества Бурмаки. Наверное, все эти люди отличаются от тех, кто не любит ее песен или равнодушен к ним, тем, что им всем иногда надо над чем-то в одиночестве поплакать - разумеется, чтобы никто не видел и не знал. Не о том, что любовь не удалась. Не о том, что всё плохо, что денег мало, что жизнь проходит зря. Но о какой-то избыточности бытия, о его удивительной гармонии, которая открывается в редкие минуты (точнее, секунды) вдохновений и прозрений. Ну а музыка - она, по большому счету, и нужна для того, чтобы вводить людей в такое состояние.
Еще раз - спасибо.
[21:19 27.12.2005]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb