Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Роман Пилип (Орландо Едмонтон Львів)
Приємно почути що у вас усе в порядку. А ви з хороброго десятку бо я в Египті без місцевого приятеля-гіда свого носа не висовував. Мене взагалі дивує де в вашій тендітній постаті стільки волі. То не дикі танці чи енергія (не в образу я гуцулів також люблю). Ваша лірика то поступ вперед. Щасти вам.
[06:35 09.12.2006]
АСъ (Россия)
:) Будет сделано, пан Продюсер! А что нам за это ничего будет? :)
[01:23 09.12.2006]
Віталій Пастух ()
:) Привіт! Давайте підтримувати пісню "Можеш далі" у хітпараді Нашого радіо. Треба голосувати кожен день!!! :)
[11:30 08.12.2006]
Оксана Копак (Львів)
Добридень, шановна пані. Маріє! Хочу зробити з Вами інтерв"ю для однієї львівської газети, яка поширюється і за кордон, для нашої діаспори. Прошу написати мені листа. Дякую. Щиро, О. Кришталева (Оксана КОПАК)
[14:32 07.12.2006]
Никита (Херсон)
Ето все ложь, админ перебрал.
[02:01 05.12.2006]
Алексей (http://www.teledoze.com/)
http://www.teledoze.com/ Теледоза - Развлекательный видеопортал, все самое познавательное и интересное в сети интернет, фильмы онлайн, флэш игры, прямой эфир телерадиовидеоканалов со всего мира.Вы увидите и услышите весь мир с экрана вашего монитора с помощью, работающих вебкамер на сайте, интересные теле и радио передачи в прямом эфире, а также новинки видеофильмов, музыкальные файлы и много чего прикольного на портале.
[12:27 03.12.2006]
Olena (Полтава)
Перемога в хіт-парадах--то не головне :-)
[15:17 02.12.2006]
Mak_Cum (Kyiv)
Проголосували)))))) А скільки треба для перемоги?;))))
[12:30 01.12.2006]
Ярина (Київ)
Голосуємо за Марійку Бурмаку у ХітПараді НАШОГО РАДІО: http://www.nasheradio.ua/hit/index.php
[18:43 30.11.2006]
Наталя (Київ)
Як би там не було, хто б що не казав, але Марія - справді дуже талановита, щира і світла особистість. Я гадаю, що вона має багато прихильників. А ті, хто наважується сказати в її адресу щось погане - самі чорні душею, тому і намагаються очорнити ще когось. Не вдасться, шановні! Ваш бруд залишиться з вами, бо свтло, дане зверху, вашою злостивістю не згасити.
[13:00 30.11.2006]
Ольга (Запоріжжя)
Доброї ночі!Я зараз не змлжу знайти потрібних слів,але скажу досить банально та примітивно.В мене зараз..важкий період у житті.А пісні Марії мені справді допомагають...Особливо пісня "Не бійся жити"...Маріє,дякую тобі за ці пісні,за твій талант!Бо,може,якщо б не ти я "б виводила лінії знов на руці".Примітивно,але так як воно є.Студетка ЗНТУ.
[00:22 30.11.2006]
admin (Київ)
Три повідомлення і обговорення після них з гостьової були видалені. Я намагаюсь не займатись модераторством, бо в першу чергу це привілеї Марії, але ці 3 месседжа від аноніма, окрім того що є відвертим флеймом (в тому сенсі що не несли ніякого змісту), були з безпідставним образливим уклоном і до того ж написані від імені інших людей. Будь-які думки мають право на існування, але в марнуванні місця очевидною брехнею і дурістю я не бачу сенсу. Ці повідомлення написала одна й та сама людина з адресою провайдера Укртелеком, адресу з тактичних міркувань не пишу. Насправді, маючи бажання у хлопців звідти можна дізнатись про цю людину більше, але лишимо поки що це просто на її совісті. І зрозуміло що ні зі мною ні з кимось іншим вона НЕ спілкувалась, як писала в повідомленнях. Що до двох повідомлень опівночі 21.11.2006 від "Никита (Херсон) Shakal_nikita@mail.ru" і другого повідомлення ніби від Марії. Напевно будь-яка думаюча людина і так все зрозуміє, але всеж таки підтверджу слова Марії - вона не писала ці дурниці про "особливо люблю..". Обидва повідомлення (перше від Никиты і друге) залишила одна і та сама людина знову ж з адресою провайдера Укртелеком, після першого повідомлення він передивився близько 70 фото з сайту і напевно це надіхнуло його написати друге повідомлення від ім'я Марії. Але, доречи, я маю надію що подібних речей буде не багато, і якщо всі проблеми будуть схожі на ці - це буде навіть більш-меньш нормально)). "Що не встигла - сказати, перекреслити те, що не мало бути"
[22:10 29.11.2006]
Ігор (Ужгород)
А я от знаю про Бурмаку таке. Скількісь-то років тому вона з іншими артистами була в Ужгороді на концерті, у них був тур. У мене брат був організатором концерту. Так вона вранці пішла місто дивитись. ЇЇ автобус з артистами годину чекав і поїхав на Франківськ. Організатори страшно переживали і ругались. А ще через півгодини вона пришла, зробила круглі очі і сказала, шо Ужгород-фантастичне місто і кава дуже класна .ЇЇ хотіли відправити на Рівне-там концерт був через день. А вона взяла таксі (а це 360 км) і поїхала у Франківськ. Приїхала туди за 20 хв.до свого виступу. Брат казав, шо коли там її побачили( а це їхати через перевал, то зима була, сніг, гололід) то там всі попадали. Так шо Маруська не перший раз губиться.
[23:27 26.11.2006]
Андрей (Борислав)
Прошу совета? как можно записать первую песню и продвинуть ее?
[09:54 26.11.2006]
Марія Бурмака (Київ)
Дорогі мої любимі друзі! Мені боляче, що я примусила вас хвилюватись. І не лише вас, а і своїх батьків, рідних і близьких. Що вам сказати. Коли в Єгипті вночі в інтернеті я прочитала новини про себе, це був шок. Я ніколи не думала, що може статись таке дике непорозуміння. І що мій забутий мобільний в номері готелю спричинить до таких наслідків. Я відразу ж почала звонити (але це була ніч!), наступного ж дня вилетіла, як тільки змогла...Тільки зараз потроху приходжу в себе. Для тих, хто вважає, що це був тупий ідіотський піар, відповім, що такого піару я не побажаю нікому. Знаю за собою, що буваю страшно неуважна і просто таки неорганізована. Знаю, що можу про все забути і робити, з погляду інших, неординарні безглузді вчинки. Знаю, що людина настрою і почуттів... Але зробити боляче своїм близьким—це не про мене. Ну , і навіть попри те, що, як я бачу, багато хто в цьому зараз сумнівається, я не ідіотка. Я не заходила ці дні в інтернет, не читала статей про себе, обговорень на форумах. Я не можу і не хочу виправдовуватись, бо, врешті, я ж маю право на своє приватне життя, як і кожна жінка. Але тут, в гостьовій свого сайту, я щиро хочу попросити вибачення, за те, що все це принесло вам стільки хвилювань. І я дуже дякую за підтримку і розуміння. p.s. Тут був запис 21 числа нібито від мене. Це була не я (адміне, ти ж можеш підтвердити через IP, порівнявши з цим постом?). Ну і давно хотіла сказати: давайте вже, якщо писати, то підписуватись своїм справжнім ім”ям, навіть, якщо пишете якісь неприємні речі. Так по-чесному буде.
[02:56 26.11.2006]
Тед (Львів)
Люди! та який піар, ви шо?? це можна подумати, якащо зовсім-зовсім-зовсім не знати Марійки, ніколи не читати про неї нічого і ніколи не бачити її. а якщо хоч трошки-трошки знати її, то відразу розумієш, що могла вона і телефон забути в готелі, і квиток і всі гроші з речами (бо це людина з думками не у тому місці у якому ми звикли!!), а до того, про що ви пишете їй би і не приснилося:)) тому давайте так - усі разом привітаємо Марійку з поверненням, побажаємо їй міцного здоров'я і друзів, які не залишуть в біді і подарують шнурочок для моб.телефону, щоб його носити на шиї:))) ми тебе любимо:) пильнуй себе для нас і нас для себе:) будь!!
[00:51 26.11.2006]
Olena (Полтава)
Хотілось би тільки додати: а ми Вас будемо підтримувати, хоч і не поруч, а десь далеко :-) Тримайтеся, все буде добре!
[21:49 25.11.2006]
Dmytro (Moscow)
Полностью согласен с АСъ - скандалы не являются стилем Марии. Случившееся никак не связано с творчеством или рекламой будущего альбома. В данном случае сыграли роль межличностные отношения, элемент случайности и просто беззаботность. Райский, тёплый уголок и всё такое. Я не хотел бы, чтобы она объясняла всему свету подробности и причину случившегося. Достаточно объяснения с близкими людьми, покаяния и прощения. Мария, искренне рад, что этот случай явился испытанием в первую очередь для всех нас, твоих близких и далёких, а уж ты подключилась ко всеобщим переживаниям только на последнем этапе :) За отдых приходится иногда платить, вот таким образом. Так, что и для тебя всё случившееся является испытанием, которого никому не избежать. В той или иной мере. Судьба тебя уже испытывала, вот и сейчас провеяет тебя на прочность. Ты всё преодолеешь, бесстрашно...
[00:12 25.11.2006]
АСъ (Москва)
Напомню всем, кто говорит тут о пиаре: совсем недавно Бурмака ПОЛНОСТЬЮ и осознанно отказалась от интервью - типичного и необходимейшего элемента PR и раскрутки. Почти на год! И это нисколько не повредило ни продажам, ни концертам, ни работе. И такого человека обвинять в таком ТУПОМ пиаре, как имитация "похищений" и прочие скандалёзы? :( :( :(
[21:43 24.11.2006]
Vladimir (Kyiv)
Ось що знайшов: Мария Бурмака вернулась в Украину Пресс-служба Марии Бурмаки «Мне сейчас очень больно думать, что дикое недоразумение - мой забытый мобильный телефон в номере египетского отеля - станет причиной волнения такого огромного количества близких, родных, а также знакомых и незнакомых мне людей. Я искренне прошу прощения. Когда я прочитала в Интернете, какую волну переживаний вызвало мое «исчезновение», сразу же с первого попавшегося телефона сообщила своему директору и наиболее близким людям, что со мной все в порядке. Как только появилась возможность, вылетела домой. Я сама сейчас пребываю в состоянии шока от того, что случилось. И поэтому мне пока сложно давать любые комментарии, касающиеся моей личной жизни. Спасибо за поддержку, и очень надеюсь на понимание». Пресс-служба Марии Бурмаки
[21:08 24.11.2006]
Dmytro (Moscow)
У Москві на Горбушці все ще можна придбати DVD альбом Марії Бурмаки "МІА"! Торгівельне місце В2-079 - В2-080.******* В Москве на Горбушке (м. Багратионовская) всё ещё можно приобрести DVD альбом Марии Бурмаки "МІА"! Торговое место В2-079 - В2-080 в зоне торговли медиа-дисками на 2-м этаже. ***** З поверненням, Марія! :-)
[18:39 24.11.2006]
Ольга (Киев)
Мария Вы пожалуйста не пугайте нас так больше, не пропадайте безследно (особенно в Египте). Я искренне переживала за Вас. Поклонница вашего творчества Ольга.
[17:18 24.11.2006]
Марiя ()
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[15:16 24.11.2006]
Наталя (Київ)
Алекс, це не може бути піаром - надто безглуздо,погодься. Тим паче, що це зовсім не в Маріїному стилі. НЕМОЖЛИВО!!!! Якби вона гналась за дешевою рекламою, то вже сто разів могла б щось утнути. Не той рівень.
[14:26 24.11.2006]
Алекс (Киев)
"Головне що Марійка знайшлась..." (с) ЦЕ ГОЛОВНЕ!!! P.S. Юрий Павленко молодець... "А задание службам дал еще вчера. Сейчас посмотрю, может, Мария мне sms прислала..." Оце служби!!! З такими службами можна багато чого знайти :) P.S.S. Всім дякую, було цікаво, як в детективі. Головне що все стало на свої місця. http://facts.kiev.ua/2006/11/24/10.htm#1
[13:32 24.11.2006]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb