Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Іван Ряболус (Черкаси)
Доброго дня. Шукаю "дитячий альбом". Знайшов на umka.com.ua але там покищо нема можливості придбати. Підкажіть де можна купити чи скачати.Чекаю на відповідь. Заздалегідь вдячний
[14:55 19.08.2012]
Олесь (Івано-Франківськ)
Дякую вам за вашу творчість! Ваша музика це одне з небагатьох що мені подобається українське.
[22:50 15.08.2012]
Эмиль (Киев)
Здравствуйте,Мария.Я представляю молодую группу Neogara.Мы с радостью примем участие в вашей программе,если есть такая возможность.Ссылки,информация о группе:http://vk.com/lightnlight http://www.youtube.com/NeogaraLoveNLight В репертуар входят импровизации,кавер-версии,собственные песни.Спасибо!
[01:01 14.08.2012]
Ilrandir (Kyiv)
На ex.ua з'явився DVD диск Марія Бурмака 2002 "Live MIA DVD" http://www.ex.ua/view/15952501
[20:25 03.08.2012]
фа ()
Маша :) Переведи Инпут-лист из Райдера с русского на украинский :) Не смеши людей языком :)
[01:26 01.08.2012]
Ольга (Київ)
У Вас дуже гарні пісні!!! Я Вас обожнюю!! Я пишу вірші, напишу для вас. Можливо вам колись знадобиться.
[12:46 27.07.2012]
валлис (светловодск)
мария скажите в програму муз. для взрослых Вы приглашаете исполнителей или как? ответьте подробно)))))
[23:42 17.07.2012]
Микола ()
Доброго дня! Мене звати Микола. Пишу цей лист з надією, що Ви також, як і більшість свідомих українців не байдужі до долі України. Наші предки донесли крізь багато років надію про вільну, квітучу державу, через великі зусилля, іноді ціною у власне життя. Але сьогодні більшість українців спокійно чекають красивого майбутнього, в той час, як Батьківщину руйнують на очах. Мова, культура, традиції, виховання патріотичності та гуманізму нації втрачають свою величність і таке враження, що це роблять навмисне – а ми все мовчимо, тим паче, що зараз стала актуальною тема двомовності і не дай Боже цьому відбутись – Україна стане ще на один крок ближче до розколу і занепаду. МИ ЦЬОГО ЧЕКАЄМО??? Мова,це ж душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб, а Україна наша Батьківщина і сором тим, хто бажає країні кращого, але нічого для цього не робить та скептично відгукується про те, до чого вона дійшла, обвинувачуючи лише когось. Ми її сини! І ніхто інший як ми маємо доносити надії наших предків. Я живу в славному місті-музеї Переяслав (година їзди від Києва) і працюю звичайним працівником на заводі. Мої фінансові сили дуже невеликі, але це не перешкода допомогти Україні , коли маєш великі бажання і докладаєш зусиль. Керуючись підтримкою декількох друзів-соратників, було прийнято рішення організувати 21 липня о 10.00 на центральній площі міста мирний захід, під назвою «Розмовляй українською!» в підтримку рідної мови. Він не має жодного відношення до будь-яких політичних партій чи організацій, Програма заходу включає в себе церемонію відкриття, виступ на сцені поетів та музикантів, флешмоб (формування фігури у вигляді малого державного герба України із учасників заходу), ну і власне велопробіг містом та його околицями. Заради долі України, ми, організатори заходу, звертаємось до Вас, (…..Прізвище адресата) і маємо надію, що нам зможете допомогти пробудити у людей свідомість і силу українського духу. НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ЇХАТИ ДО НАС В ПЕРЕЯСЛАВ КРУТИТИ ПЕДАЛІ І ВИСТУПАТИ НА СЦЕНІ (ми й не в змозі забезпечити якісний звук ). ВАРТО ЗРОБИТИ ХОЧА Б ЩОСЬ, ЩО МОЖЕ ПІДНЯТИ ІНТЕРЕС СУСПІЛЬСТВА ДО ЗАХИСТУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА МАЙБУТЬНЬОГО ЗАХОДУ. Це може бути любительське (домашнє , сімейне) відеозапрошення на акцію зі змістом своєї позиції, думки стосовно рідної мови чи взагалі своя альтернативна пропозиція. Звіт про проведення заходу, матиме інформаційний та закликаючий характер потенційних організаторів інших міст, до проведення подібних акцій на підтримку української мови та відновлення віри в Україну. За додатковою інформацією та з пропозиціями звертатися velo_pereyaslav@e-mail.ua ; 0937441293; 0976820154.
[23:43 11.07.2012]
фолк-рок ватага \ (м.Рахів)
http://youtu.be/6m1HkXZx3mc http://www.youtube.com/watch?v=2yOL1wlImk4 http://youtu.be/9YhnOJIbo0I (можливо зацікавить, чогось крутішого не має але для знайомства ) Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria-burmaka@і.ua
[11:08 11.07.2012]
Алексей (Днепропетровск)
Наконец-то дошли руки поблагодарить Марию за ее удивительные лирические песни. СПАСИБО!!!
[17:02 01.07.2012]
Dmytro (MOW)
Так таки, Тарасе! Думав про одне, а записав про інше, буває...
[20:33 29.06.2012]
taras (cv.ua)
Кліп з вітряками і травами росяними -- то таки РОЗЛЮБИ ;)
[09:18 29.06.2012]
Dmytro (MOW)
Червень - це місяць Марії. І не тільки тому що день її народження припадає саме на цей літній місяць. Взагалі, Бурмака - вона вся з літа, незважаючи на її улюблені дощі та осіннє жовте і золоте листя. Золтете... Чому я так стверджую? Тому що мені колись сподобався кліп на пісню ЗНОВУ ЛЮБЛЮ такий весь літній, у різнобарв’ї високих лугових трав, серед романтичних вітряків Пирогова... А ще ось ця чудова пісня народу нашого, яку Марія колись записала у фольклорній експедиції на Слобожанщині, на нашій рідній Харківщині, - вона теж про літо, спекотне літо, з джерельною цілющою водою рідного краю: Ой, чия то рута-м’ята За водою, за водою, Що поросла білим зіллям З лободою, з лободою. Марія, зичу тобі, щоби це літо було насправді соковитим, а родинні події річної давності не додавали суму щирому серцю, що зради не знає...
[22:29 26.06.2012]
Олександр (Рівне)
Доброго Дня Маріє ! Я слухав Amy Macdonald - This Is The Life і відразу це нагадало Вас. Може спробуєте цей хіт заспівати (можливо українською), я впевнений у Вас вийде краще. Дякую.
[20:43 25.06.2012]
Сергей (Донецк)
С днем рождения. Желаю здоровья, и обрести житейскую мудрость. Потому что все у Вас есть, и красота, и огромный музыкальный талант. Хай щастить.
[19:51 16.06.2012]
Ирина (Киев)
Дорогая Машенька! От всего сердца поздравляю Вас с Днем Рождения!!! Желаю Вам огромного счастья, безграничной любви, море радости и океан вдохновения! Спасибо Вам за песни которыми Вы делитесь с нами. Они очень хорошие и честные! Спасибо за "Детский альбом"!
[17:32 16.06.2012]
Марян (Борислав)
Щиро вітаю Вас, Маріє, з Днем народженням! Дякую за прекрасні пісні та музику і бажаю всього найкращого, натхнення та здійснення Ваших мрій!
[13:15 16.06.2012]
Микола (Київ)
Мої вітання та найкращі побажання. Розділяю твою громадянську позицію у всьому. Я не є публічною людиною, однак у міру своїх можливостей прикладаю зусиль на захист рідної мови. Стурбований перспективами та розбратом серед лідерів опозиції. Сам аналітик і передчуваю нашу поразку на майбутніх виборах. Майже рік тому створив власний блог \"Дзваін українського слова\" (dzvin.kiev.ua). Будь ласка, переглянь його. Багато хто ратує за відсутність національної ідеї державотворення в Україні. Нам українцям потрібно обєднатися саме навкооло рідної мови. Створити рух за її відтворення та збереження. Наперекір усім намаганням нинішньої влади та тих чинників які шкодять українству (відсутності дійсно національного медіапростору, зросійщення преси телебачення, діяльність РПЦ та її підрозділу МП, зради нової еліти, більшості національних зірок естради: повалії, білики, сердючки, 95 квартали, тощо... ) – Як протидіяти цьому ? Потрібно спробувати мобілізувати та обєднати залишки свідомого українства. Не можемо розраховувати на наших політиків які ніколи не дійдуть до обєднання. Щодо створеного блогу. Здається так просто. Українці, будьмо собою. не підлаштовуймося під когось. Давайте водночас усі разом спілкуватися виключно рідною мовою. Нас ще багато є. Але з кожним роком все менше. Не повторімо долі сусідів сябрів. Створивши блог, надіявся що він буде сприйнятий і багато співгромадян з ним ознайомиться. Проте, я не маю можливості його розкрутити. Маріє, ти є публічною людиною, маєш значні можливості до спілкування та впливу. Спробуй обєднати поважних та авторитетних українців, хто має вагу та вплив на суспільство та розпочати всеукраїнський народний рух під гаслом УКРАЇНЦІ, ДАВАЙТЕ УСІ РАЗОМ СПІЛКУВАТИСЯ ВИКЛЮЧО УКРАЇНСЬКОЇ МОВОЮ. Використай це гасло у своїй роботі, стань поводирем… Я намагався сам вийти раніше на Василя Шкляра та Ліну Костенко, однак не зміг цього зробити. Пересилав подібні звернення до предстоятелів українських церков, лідерів партій національного спрямування А.Гриценка, А.Яценюка - усі мої спроби були марними.... З повагою Микола Білик (mpgоl@bk.ru).
[10:20 13.06.2012]
AlexquamN (你他媽的所有混蛋)
Earth, tiny question from Alpha Centauri! 混蛋 你他媽的所有混蛋 你是他媽的愚蠢 tất cả các mẹ ngu ngốc http://superhueta.ch/ あなたのすべての愚かな馬鹿 你他媽的所有混蛋 你是他媽的愚蠢 สอบถามรายละเอียดการเรียนต่อโทด้านโภชนาการค่ะ لدي أنبوب منزلك المكسورة יש לי צינור שבור הבית שלך Сподіваюся , ви мене розумієте , в іншому випадку Земля буде знищена
[09:57 08.06.2012]
Антоніна Тимченко (Харків)
Доброго дня, шановна Маріє! Я - Антоніна Тимченко, Харків. Хочу запропонувати свої вірші - а раптом (розумію, що таке щастя майже неможливе:) щось сподобається Вам, й виникне пісня! Якщо Вас це зацікавить, прикріпляю свій мейл. Трохи про себе. Мені 27 років. Член Національної спілки письменників України, авторка кількох збірок поезій та книжок для дітей. Кандидат філол.наук. Спасибі за увагу і за чудові пісні! Дуже чекаю відповіді.
[21:22 01.06.2012]
taras (cv.ua)
До речі, питаннячко до глядачів ТВІ (якщо є тут такі присутні): нещодавно на каналі був рімейк фільму "Вій", адаптований до сучасних українсько-владних реалій. Хто засік дату-час-рубрику, щоби можна було відпорпати його в їхньому архіві?
[16:18 30.05.2012]
taras (cv.ua)
2юрко (мерефа) Уточнив: http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=813&date=2011-11-09
[03:05 25.05.2012]
владимир ()
спасибо, тебе за твоё отношение к нашей музыкальной культуре...надеюсь на то, что удача будет твоей спутницей...всегда..Владимир, NZ group...апишіть Ваше повідомлення тут, ЗАМІСТЬ цього тексту. Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria-burmaka@і.ua
[16:10 23.05.2012]
taras (cv.ua)
В принципі, http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=813, а далі тицькаєш на календарик і шукаєш. Сайт абсолютно неюзабельний, адмінам навіть ліньки написати, хто був на ефірі, не кажучи вже про якийсь простенький рубрикатор.
[09:54 21.05.2012]
юрко (мерефа)
добрый день, подскажите, пожалуйста, ссылку на Вашу программу с группой "Шопенгауэр", все ноги сломали, а в нэтэ не нашли. спасибо.
[22:59 20.05.2012]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb