Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Дмитро (MOW)
Адміне! Хочу щиро подякувати за викладені Саундтреки з поезією. На диску не вийшло, то хоча б на сайті (...не зустрілись, то хоча б наснися!).
[21:38 09.10.2009]
Івасенко Інна Григорівна (Київ)
Вельмишановна пані Марія! Будьте ласкаві прочитати цей лист і, якщо буде на те Ваша ласка, не проігнорувати його. УКРАЇНСЬКА АВТОКЕФАЛЬНА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА ХАРКІВСЬКО-ПОЛТАВСЬКА ЄПАРХІЯ ПАРАФІЯ СВЯТОГО ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ 02002, КИЇВ-02, ВУЛ. ЧЕЛЯБИНСЬКА, 19, КВ.20. ТЕЛ.: 38044-4934734. E-MAIL:stgeorgy@ukr.net Парафія Св. Юрія Переможця, Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ зареєстрована в Дніпровському районі м. Києва в 2008 році. Наша парафія складається, в переважній більшости, з молоді. Основним напрямком нашої суспільної діяльности є допомога безпритульним дітям. З січня 2009 року ми встановили опіку над київським дитячим притулком №1, в якому виховуються діти 3-х – 18-річного віку. В притулку утримуються діти-сироти і безпритульні діти, що мають батьків, але батьки яких з-за ряду обставин (алкоголізм, наркоманія, позбавлення волі та ін.) не опікуються своїми дітьми. Та їх об’єднує відсутність батьківської любові та турботи. В червні 2009 року при притулку відкрито капличку в ім’я святителя Іоана Шанхайського та Сан-Франциського чудотворця. Ім’я святителя Іоана для каплички було обрано не випадково. Народившись у Харкові на початку ХХ ст., майже весь свій свідомий шлях вимушен був провести за кордоном. Святитель все своє життя допомагав безпритульним дітям. За його дієвої участі було відкрито ряд притулків в Шанхаї та Сан-Франциско. Він допоміг вижити та з гідністю прийти в «дорослий» світ більш як 3000 знедоленим малюкам. І зараз він є заступником і молільником за всіх безпритульних. Християнська капличка – є для вихованців притулку справжнім духовним та культурним осередком. Богослужіння в капличці свят. Іоана звершуються за живої участі вихованців притулку (служать під час літургії, вчаться співати в церковному хорі). Ми намагаємось в нашій діяльности донести до маленьких українців дух Божої любові, вселити в дитячі серця надію на майбутнє, дати їм відчуття захищености та підготувати їх для подальшого самостійного життя в цьому світі. Влітку ми вивозили двох вихованців притулку на оздоровлення до АР Крим. Зараз нами проводиться робота з пошуку волонтерів для проведення навчання з дітьми зі співів, історії української та світової літератури, патріотичного виховання. Планується відкрити соціальний гуртожиток для адаптації дітей-сиріт та дітей-інвалідів віком від 13 до 23 років. Парафія Св. Юрія Переможця є релігійно-громадським об’єднанням та існує виключно за рахунок Вашої молитовної підтримки та добродійних внесків. Ми звертаємось до Вас з проханням про молитви за нас та просимо долучитись до справи реабілітації безпритульних дітей нашого міста. Ми будемо вдячні Вам за будь-яку допомогу. Настоятель парафії Св. Юрія Переможця, свящ. Максим Стрихар, 039 493 47 43. НАШ Р/Р 26008060297754 в Київському ГРУ ПриватБанк, МФО 321842, код ЗКПО 23696665. Нехай Господь береже Вас і Ваших близьких!
[18:19 09.10.2009]
adm ()
До Музики додалось Саундтреків!!! ))))
[12:28 07.10.2009]
Юля (полтава)
привіт!як справи,знаю,що ти дуже талановита,обожнюю твої пісні,скажи важко бути такою яка тиє??????????
[16:03 06.10.2009]
Aristocrat ()
epigraf: Скажу ось що: Хто був справжнім--таким і залишився. Хто був чесним--також. ////////////////////////// Radostnogo dnya Vam, Mariya! Tvorchikh ispikhiv i nathnennya! Produktyvnogo tyzhdnya i spokoyu, Vam, Vitalij!!! Mariya! Vy i nadali zostalys' moeyu ulyublenoyu spivachkoyu! I Znayu, scho i zostanatesya ulyublenoyu i nadali! potyskayu ruku Vam, Vitalij na znak povagy! Mariya,Dyakuyu za vidvertist' u gostovij! Ya Vas zavzhdy rozymiv! I ne til'ky v pisnyakh...((Ochen' hezhnoe Fashe foto sleva)) Eshe raz vitayu z dnem Kavy I MUZYKY! gadayu, to bula pryemna nespodivanka! :-) "...bud' Mudroj i raduj serce moe..."- Solomon. P.S. na ostanok small prezent vid mene gurmana mystactva-- klip moego ulyublenego pianista R. Claydermana > http://www.youtube.com/watch?v=oYs9hqUDfDo
[15:52 04.10.2009]
Андрій (Київ)
Молодець))) Розумничка)))) Маленька))) Цьом))
[05:32 02.10.2009]
олександр (майже чернівці)
Маріє . я з подивом виявив для себе , що є серед сучасних " зірок" співачка котра розуміє для чого живе і що є справжні людські цінності. Браво! Особливе браво за те , що намагаєтесь ( коли це можливо ) співати наживо. Ви - справжня. На жаль таких зараз небагато. Як же надоїли лажуки на в ефірі! З повагою. Олександр.
[01:21 29.09.2009]
Олександр (Львів)
Ще років 15 тому слухав на радіо "Промінь" (земля йому пухом) Ваші пісні - це музика, на якій я виріс. Альбом "Лишається надія" досі є одним з моїх найулюбленіших альбомів (не альбомів Марії Бурмаки, а альбомів взагалі). Дякую за Вашу творчість, емоції, почуття, і з нетерпінням чекаю Ваших нових робіт.
[04:31 27.09.2009]
Галина (Київ)
Люблю Ваші пісні :) Особливо "Сонцем, небом, дощем", "Не бійся жити" і "Пробач". Дякую Вам за Вашу творчість =)
[15:10 26.09.2009]
Олійник Олена (Харківська обл. смт Золочів)
Шановна пані Маріє! З великою повагою ставлюся до вашої творчості. Ваші пісні мені просто до душі. На \"Червоній руті\"- 2009 у Чернівцях, Ви давали інтерв\'ю під час концерту \"Незламні\", я підійшла до ВАС і попросила автограф. Потім подарувала Вам свій диск з авторськими піснями. Я одна із конкурсантів акустичного жанру фінальних змагань. На гала-концерт переможців не потрапила, але це не головне. Головне для мене досвід. Душе прошу Вас прослухати мої пісні і дати їм свою оцінку. Для мене це дуже важливо. Адже рідко можна отримати пораду від професіонала і просто духовно багатої людини.
[22:36 24.09.2009]
Ирина Ивахнина (Киев)
где можно приобрести записи концертов или сборник клипов Марии на DVD? заранее спасибо
[20:44 23.09.2009]
Яна (Київ)
вдячна за Вашу творчість, за Вашу роботу, за Ваш настрій.
[12:45 23.09.2009]
Марія Бурмака (Київ)
...ВИРІШИЛА НАПИСАТИ В СВІЙ БЛОГ НА META.UA І СКОПІЮВАТИ СЮДИ... ........Червона Рута. Через 20 років..... Я щойно приїхала з Чернівців. Тобто з 17-го по вчора ми були в Чернівцях. Місто фантастичне, але ми втомились від нього, а воно, здається, від нас. Про концерти свідомо не пишу--є багато офіціозу на різних сайтах, мій виступ був в прямому ефірі на УТ. По дорозі багато "умнічала" в різних ефірах і інтерв"ю з приводу значення Рути, скільки всього за 20 років сталось ... Ну і ...згадувала... Мої висновки. Скажу ось що: Хто був справжнім--таким і залишився. Хто був чесним--також. Нудіти, що "влада" не допомагає--марно, смішно, не викликає поваги і не має жодного конструктиву. Повагу викликає професіоналізм, стоїчність, здатність робити вчинки і залишатись собою. Коли ти займаєшся музикою, живеш в ній-- за часом не стежиш, а тоді з подивом відкриваєш для себе, що 20 років минули непомітно. Хтось зістарівся. а хтось абсолютно ні. І це , як виявилося не залежить від правильності і здоровості обраної життєвої філософіі. Отакий от феномен. Назад їхали потягом в одному вагоні з "Кому Вниз". Вони згадали, як 20 років тому після якихось екшнів дирекція Рути всім в потяг "виставляла" вино і коньяк. А я свою долю віддавала їм. Запам"яталось, блін! p.c. Я там цей, перед виздом кліп знімала. Уже в інеті є купа фото, це режисер Сергій Ткаченко виклав. Я , як прийду в себе після поїздки, за пару днів тобто, викладу щось тут. тепер выдповідаю тим, хто писав тут. З приводу вшановування ювілею Антонича. на жаль, нічого не знаю, з моїм менеджментом напевно з приводу цього ніхто не зв"язувався і запрошень ніяких не передавали. Шкода. У мене є пісні на вірші Богдана-Ігора Антонича, колись їздила на Лемківщину. була старенькому селі в церкві де його хрестили,в містечуц Дуклі... З приводу концертів в Москві...давайте. вже Ви, Альона, до нас якось....З приводу "Шариковой премии", я щось уже в поїзді таке чула від хлопців , але не знаю хто це придумав, для чого і яку мету переслідував. (Мені це теж не сподобалось, хоча і не зовсім ще знаю про що йдеться). Так само не маю жодного уявлення про лауреатів і дипломатів, власне, фестивалю. Була зайнята своїми справами. Добре , що є Youtube. Питання до osp-&-eee: ху ар ю? Ви ж занєте, що я на листи анонімів маю алергію з певного часу...
[11:07 22.09.2009]
osp@osp.su (su)
Маша? Это что правда, что на Червоной Руте они Ирину наградили \"Шариковой премией\"? Ты промолчишь? Ты видишь, куда это всё идет? У тебя же то место в мозгу, где находится совесть - даже на вид переразмерено!!! Ох, надеюсь, что это утка... Если так - сотри этот пост. Господи, дай им разум!
[23:52 21.09.2009]
Олександр Косенко (Кіровоград)
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[10:26 21.09.2009]
альона (москва)
ведутся ли сейчас гастроли в москве? когда планируете к нам. очень хочу! ооочень! очень!
[12:14 19.09.2009]
eee (eee)
2 Люда Нет, к сожалению, Наталья Бурмака - это однофамилица Маши. Ничего худого про ее методы и клинику не слышал, а вера в чудо - делает чудеса! Но имейте в виду, что методики бывают похожи, а за рекламу нужно платить, да только вы, коли цены будут неприемлемы, в разном случае, всегда найдете уверенные способы лечения - ближе и дешевле. Но не волнуйтесь - всё будет хорошо! Обязательно! Любви и счастья Вам. А центр \"Надежда\" о котором Вы спрашивали - вот тут (там и его телефоны) http://www.nadiya.com.ua/ А Марию про ее однофамилицу-то не спрашивайте... :) Она за нее не ответчица.
[20:20 17.09.2009]
Людмила (Херсон)
Если я не ошибаюсь вы избавляете от алкогольной зависимости, можна ли избавиться без ведома больного? Если да то помогите пожалуйта.
[14:16 16.09.2009]
Тарас (Львів)
Доброго дня. Я львівянин, а окрім того лемко, і беручи участь в організації літературного вечора з нагоди 100-річниці Антонича мене цікавить чи братиме участь Марія Бурмака у вшануванні великого українського лемківського поета? Якщо так, то де ми матимемо задоволення Вас почути?
[02:02 16.09.2009]
Dmytro (MOW)
Марія, це дуже сумно і боляче. Я любив пісні Слави Хурсенка. Які були колись надії, аж ось, його вже нема...
[22:06 10.09.2009]
Василий (rbtd)
Добрый день! У Вас учень хорошие и чувственные песни,тексты Вы все берете с личного опыта,или Вас вдохновение посещает также судя с опыта друзей и т.д?
[14:21 10.09.2009]
Марія Бурмака (Київ)
Помер Слава Хурсенко. Познайомились з ним колись в 91-му на фестивалі "Оберіг".. Ігора Пелиха вже нема.. Кузі нема ..Рік тому пішов Костик Єрофеев. На блог Юрка Покальчука навіть тут ще можна зайти, а його вже нема..Щось відбувається навколо, а вони облітають, як листочки...Боляче. Спочивайте з миром, хлопці... http://www.youtube.com/watch?v=0v_V6b7GOsg
[21:25 09.09.2009]
Валентин (Київ)
Увага! Акція!!! Студія звукозапису «WOOLCAN-RECORDS» (м.Київ - http://woolcan.blogspot.com/) оголошує конкурс серед музичних гуртів!!! Від вас: CD з демо-записами (3 трека); інформація про гурт та контактні дані. Від нас: для гурту-переможця – запис повноцінного альбому; для гуртів-учасників – пільгові тарифи на запис демо. Заявки для участі прийматимуться до 1-го листопада 2009 року за адресою – 04080 студія звукозапису «WOOLCAN-RECORDS», м.Київ, вул. Фрунзе 60-а. Оголошення результатів – 1 грудня 2009 року. Наші контакти: http://woolcan.blogspot.com/ aktsiyawoolcan@gmail.com gnezdorecords@gmail.com icq: 488657009 8 093 161 88 66 Андрій 8 066 232 8 333 Валентин 8 050 341 222 4 Артем
[16:05 06.09.2009]
Іван Позігун (Макіївка)
Вже близько 10 років з я знайомий з твоєю, Маріє,творчістю. На мій погляд є в ній щось таке особисісне, глибоко закладене... щемляче, ЩИРЕ, іноді болюче, а іноді ... Хочу просто сказати, що можна багато критикувати та безкінечно оцінювати, але треба завжди пам'ятати як не просто творити! Критик це невдаха автор. Зичу творчої наснаги та доброго настрою. Я перечитав декілька останніх дописів, можу сказати, що дійсно є багато людей які не розуміють про що ти співаєш, вірніше не прагнуть зрозуміти.... а може це й добре, що ти збираєш більш осмислену авдиторію? спасибі за фразу - "Класно, що ти знайшов мою музику в неті. Я для тебе її може і писала." Стосовно творчості - нещодавно я відкрив для себе АБИ МС & Таня Радостєва, чи не хотіла б ти з ними створити щось спільне, бо в їх дуже гарний звук))) та я знаходжу у твоїй творчості паралелі із ними ? Чи не плануєш оновити (переробити) пісню "Я люблю твої кроки"? - бо вона є моєю найулюбленішою. і останнє коли буде твій виступ у Макіївці?... спасибі за творчість.
[23:19 02.09.2009]
Олександр Косенко (Кіровоград)
Доброго дня , Маріє! Ми з Вами бачилися 23 серпня в Софії Київській.Надсилаю Вам свого вірша. К О Б З А Р І. Мені наснилися Музики Майдани Вибалки Токи Старий кобзар Сліпий каліка Мене докликався Таки Все до своїх степів широких Гукав узять поводирем Та чи золав би я Ті кроки Щоб світ осяять КОБЗАРЕМ Чи стало б мужності і віри В часи пекельних збайдужінь Шляхом не ЖЕРТВИ А ОФІРИ Сягнуть Останньої межі О Ті криваві Ті тридцяті Забрали пісню у життя Щоб не воскресло в жодній хаті Козацьких дум серцебиття Чи ж чорний рот голодомору Пісні співатиме старі Мені наснилося Учора Воскресли в душах кобзарі
[18:19 25.08.2009]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb