Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
tros-tros (rivne)
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[03:35 22.10.2009]
Наталія (Запоріжжя)
ПІСНЯ "лЮЛЯЙ, ЛЮЛЯЙ, МІЙ СИНОЧКУ" Віктора Морозова я включила до середньої частини великого симфонічного твору під назвою - КОНЦЕРТ-РАПСОДІЯ ДЛЯ АЛЬТА, ГОЛОСУ ТА СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ. Твір присвячений пам"яті видатного композитора Івана КАРАБИЦЯ, якого завжди буде не вистачати на Україні. З повагою Наталія Боєва, заслужений діяч мистецтв України, член НСКУ
[16:56 21.10.2009]
Ilrandir (Kyiv)
2 Алла (Городище) Перше що кидається в очі це, вибачте, багато достатньо простих помилок в тексті. Це дивує, але не є головною проблемою. Я думаю що Вам відомо про шахрайства в інтернеті, коли люди просто "розводять" на гроші, розказуючі сумні історії і приписуючи знизу якісь рахунки для поповнення. Я не полінився і набрав адміністратора сайту donor.org.ua. Що він мені порадив - поперше, існує багато сайтів, на яких люди шукають допомоги - на них вони викладають справки, медичні довідки, дивлячись на які можна зрозуміти що людина не шахрай. Також адміністратори цих сайтів перевіряють правдивість інформації. Потім можно давати посилання на цей сайт, щоби не виникало сумнівів. А друге - рахунок, що ви написали, як мені пояснили, створений для поповнення карткових рахунків клієнтів Приватбанку, і якщо не вказано для якої картки це поповнення, гроші просто "зависнуть". Я пошукав ваше повідомлення в інтернеті - треба сказати що ви дуже неуважно його розміщали - окрім помилок інколи ви навіть пропускали якісь частини реквізитів. Виглядає це все дивно - або вам ця історія не сильно цікава, або це все просто не є правдою.
[14:13 21.10.2009]
Алла (Городище)
Помогите собрать деньги на операцыю на позвоночнике.Я молодая женщина но уже не могу ходить.Нужна срочная операцыя на позвоночнике,но таких денек у меня нет.Люди добрые помогите мне чем можете,что бы я не умерла и смогла воспитать ещё моих двоих детей.Низкий Вам уклон.http://MODEL@student.su Страна :Украина ,Получатель:Насідка А.Г,наименование банка:приватбанк,НОМЕР СЧЕТА:29244825509100,МФО:305299,ОКПО:14360570,Назначения платежа:благодійний переказ. Валюта: гривня
[22:35 20.10.2009]
verica (Львів)
Дорога Марічка Бурмака! Мені дуже подобаєються Ваші пісні та вірші, стиль виконання, Ви - як особистість. Пісня НЕ БІЙСЯ ЖИТИ вхзагалі як гімн життю. Кажуть що люлина залежить від настрою, а настрій створює музика. Отож, коли в мене геть паршивий настрій, що не хочеться жити - я включаю цю пісню. Та й пісні з інших альбомів ЧОРНІ ЧЕРЕШНІ, РОЗЛЮБИ також непервершені. Мабуть у Вас як в кожної людини теж є моменти слабості, розпачу та безнадії ( я чула Ваше інтервю про написання пісні Безнадії з Вашим братом :) ) - в такі моменти хочу щоб Ви знали, що Ваша творчість і Ваша доля небайдужі. Хочу щоб Ви в це дійсно повірили!!! Адже це не стліьки слова, а стан душі!!! Нехай Вас і Вашу донечку оберігає Бог, і будьте такою, якою Ви є. з Великою любов'ю та повагою, Віра.
[11:53 19.10.2009]
adm ()
Оновлено іще два альбома "Ми йдемо! Найкраще" і "№9". Музичні файли виложені в найкращій якості, разом із текстами пісень і обкладинками альбомів. Також тепер пісні альбому можна послухати прямо зі сторінки Музика - сподіваюсь це допоможе і в пошуку пісень і в бажанні просто в будь-якій момент послухати улюблену пісню. P.S. Інколи експлоер не показує перевірочне число і неможливо залишити коментар - спробуйте зайти на сторінку Музика, а потім повернутись в Гостьову. Чому так - поки що невідомо, будемо розбиратись.
[02:54 18.10.2009]
Марія Бурмака (Київ)
Сподіаюсь, що гарна пісня, це "Не забувається любов" ...А з середи стартує і кліп:-)) Я дуже сподіваюсь, що вам ця музика і ця пісня поселить в душі світло, тепло і надію... Я тут почала більш-менш активно писати в свій блог на meta.ua Заходьте
[21:59 17.10.2009]
Люда (Київ)
Чула по радіо таку гарну Вашу пісню, а от знайти не можу на сайті, певно новинка....
[21:32 17.10.2009]
Астеріон (Львів)
Ilrandir, дякую, тепер бачу. Спершу глянув альбом "ми йдемо, найкраще", там текст лише до першої пісні. Дмитро, дякую невеликий лікбез за даною ссилкою пройшов. А загалом приємно вражений живістю і адекватністю даного форуму. Так тримати. Якби раптом повідомлення потрапило на очі Марії, висловлюю вдячність за її працю. Багатьом ваша творчість дуже близька і цінна.
[20:23 17.10.2009]
Дмитро (MOW)
Астеріон, якщо потрібна саме поезія (не від Марії, перепрошую), то тут є малесенька її часточка: http://maria.sarov.info/index_poezia.html
[18:47 16.10.2009]
Ilrandir (Kyiv)
Астеріон, якщо ви маєте на увазі тексти пісень, то вони є в розділі Музика, разом з піснями.
[20:57 15.10.2009]
Астеріон (Львів)
на сайті бракує розділу лірики, а здалося б.
[09:21 15.10.2009]
Олександр (Майже Чернівці)
Ну Віталік , ти таки мене вже "завів.." ЗвукорежИсер ВАШ , ( якого я " по старинке" назвав оператором , а ти міг би й зрозуміти ) даючи відповідний звук в портали -молодець. ( рАЗ публіка шаленіла) Я не про ЦЕ ВЗАГАЛІ. Звукорежисер ефіру БРАВ сигнал з ВАШОГО ПУЛЬТА ??? Чи з ЯКОГО ? Себто з того на який йшли сигнали інструментів та мікрофонів ? Так чи ні ?? Чорт забирай ! А якщо так , то ЧОМУ У інших навіть делай пристойний з"явився на вокалі ? Чому хорусок з"вився теж ? Чому нормально почали звучати ударні ? Чи може тобі роз"яснити як ЦЕ РОБИТЬСЯ ? ? А ще ,між іншим , є такий прийом , як коректування сигналу звукорежисером ЕФІРУ. На своєму мікшері . тРІШКИ підняв низької серединки ( 200 гц. , ЗГЛАДИВ власне серединку ( і так пре як дурна в телеку, і задер 4000-5000 гц )...ну це все умовно, хлопці добре знають свій апарат ... І з"явиться звук , коли прослуховуються в ящику ВСІ інструменти. Але не давати обробку вокалістці це ПО ЇНШОМУ НАЗИВАЄТЬСЯ. знаєш , я таки іноді жалію , що зараз ВСЕ є зразу.Ми колись на "Регентах" мучились.. От і з"являються специ , котрі уміють еффектно жувати жуйку за пультом .....це не про тебе. Тебе я розумію. Привіт порталам і прострілам !
[22:02 14.10.2009]
Віталій ()
Олександр (майже Чернівці) Звукорежисер на пульті та звукорежисер ефіру, різні люди... вони навіть небачили один одного. Наш звукорежисер давав звук в портали. Звукорежесер ефіру давав звук с пульта (а це як правило як земля і небо відрізняється від портального звуку). Я не знаю як вам ще пояснювати ))) Оператори тут недочого ))))
[21:16 14.10.2009]
Олександр (майже Чернівці)
Маріє я написав про те , що я ПОЧУВ по ящику. Я ввімкнув на Вашому виступі , і перше що подумалось -" чорт , в них що хоч халл поганенький немає кому дати їй на голос " ? Знаєте , для мене немає секрета чому одним оператор робить все збалансовано і нормально а іншим ні. Мені здається і Ви багато голову ламати над цим не будете. В часи моєї молодості це коштувало від " троячки" до п"ятьорки".... А , оператори - то напевне наші , Чернівецькі ?? Тоді тим паче усе ясно. Вони , шакали, навіть дітям на фестивалях та конкурсах , доки " батьки не підійдуть" звук нормальний не зроблять. Навчені так. Та ви не беріть до серця. Я вже трохи й шкодую , що зачепив сю тему. По великому рахунку воно не варто Ваших переживань. Проте , коли зараз трошки пішла позитивна тенденція в молоді " слухати наживо" , то звукова ( з точки зору чисто звуку) лажа в ефірі не є добре. Непідготовлений глядач не розуміє. Скаже - "он як в Поплавського все файно та блискуче !... А тут якісь крики під скрегіт "" Особливо старше покоління. Добре . Ще раз вибачте. Да! Ваш вираз " позитивна істерика" заніс в свій "записник. " Смачно. Успіхів !
[19:42 14.10.2009]
Марія Бурмака (Київ)
Найприкріше в цій ситуаціі все ж мені! Не можу заспокоїтись, порівнюючи відчуття свої власні, в літньому театрі ( чи на стадіоні) і в телеверсіі. Перший концерт в літньому театрі я просто слухала з залу ( Чубай, Мертвий півень, Кому вниз, Танки…) В залі була позитивна істерика. Особливо на виступі Чубая. Те, що я побачила в телеверсіі( випадково побачила в неділю, не з початку….і у мене враження, що вони поєднали два концерти в один—себе я не бачила, але були Тельнючки) мене засмутило. Підозрюю, що якби побачила свій виступ, то розстроїлась би ще більше. Чому так? Навіть не знаю. Коли зійшли зі сцени, перше що нам сказав чувак— водій нашого транспорту «Ну ви всїх і порвали..» Дійсно там це виглядало саме так….Так що мені прикро…Але…»перегорнута сторінка, скільки буде їх іще….» П.С. Обіцяю, що вивідаю у ТНМК їх секрет…)
[23:51 13.10.2009]
Олександр (майже Чернівці)
Ви , Віталій даремно так бурно реагуєте. Я з тієї когорти котра в свому житті добре потоптала дошки багатьох сцен та підмостків. Маю завжди ( майже) свою думку. А Ви , перепрошую ,не маєте СВОЄЇ думки ? Чужими живитесь ? Мені здається що ні. Далі . Хіба я сказав , що ви не ВМІЄТЕ ГРАТИ ? Я мав на увазі , що хотілось би більше драйву в акомпанементі. Все. ТІЛЬКИ. Це Вас образило ? Дивно. А я думав що Ви розумієте тезу про \" невозможность полного совершенства\" ..Грати ви вмієте. Так як граєте. Можете краще. цЕ моя думка. Хіба я не правий ? Хоча, коли образив чим - пробачте. Якщо неприємно спілкуватись з такими особами як я - натякніть, більше не потурбую. Що стосується приїхати та підказати , то це даремно ви так. Просто дивно , що Вам не хочеться доброго звуку. Проте це ж не від Вас залежить . Ці гади , до речі ( я тоді просто забув написати) , коли виступав Танок на майдані ( по моєму вони) ЗРОБИЛИ НОРМАЛЬНИЙ ЗВУК. І голос пішов з обробкою. І акомпанемент зазвучав збалансовано. (ударні почали звучати з \" м\"ясом\". )Його рівень підняли до вокалу. ЦЕ мене тоді і збісило . Тому і написав те що написав. Ну все. Привіт і успіхів. Не ображайтесь. Я не хотів Вас образити.
[18:50 13.10.2009]
Віталій ()
Олександр (майже Чернівці) Олександр (майже Чернівці) Ок! я зрозумів Вас ))) Ви з когорти людей які все знають та вміють ))) для вас є одна думка - це ваша ))) Ок! Ми грати невміємо ))) p.s/ радий буду якщо наступного разу при прямій трансляції виступу або запису на ТБ ви приїдете та підкажете що зробити щоб звук був кращий )))
[16:10 13.10.2009]
Олександр (майже Чернівці)
Ребята , не злите старого человека.Я смотрел телеверсию. ( На концерты давно не хожу, стар слаб и тд.) Голос Марийки просто ЗАПИРАЛ ( да еще без обработки). Барабаны не слышны. Звучало ужасно. Я ЗНАЮ какой звук в ящике. Поэтому оту особенность и надо УЧИТЫВАТЬ. РЯДОМ был румынский канал. Там шла передача прямо из студии . Лабали начинающие составы. Так вот , У НИХ было все. И гитары и даже они бас умудрились вызвучить и он прослушивался в телевизоре. У бас гитары ,между прочим ,тоже " серединка " имеется Не говоря уже о барабасах. Думать надо оператору когда он не калека на голову. Думать. Подсказать ???? Ну , я имею в виду оператора эфира, или если Вам угодно " трубы" ...ох уж эта " молодежь". Ась ? ---------------------------------------- Тепер Віталію - мені оранжирування пісень не дуже сподобалось. Я маю право мати свою думку ? Послухайте Земфіру. там сер"йозні хлопці працювали. Під такі тексти та виконання ( на оголених нервах) треба ВІДПОВІДНИЙ ДРАЙВ. Без образ. Це тільки моя думка така. PS Я теж ТАК ЗВИК. До речі Ви самі підтвердили ( про ВВ) мої тези...Привіт!
[00:38 13.10.2009]
eee (eee)
2Віталя :)_2Олександр Палка-то она завсегда дерется обоими концами. Хорошо лабать под фанеру - тогда звукорежиссеры на концерте берут прекрасный звук на запись в трансляцию. Зато зрители в зале недовольны. Здорово работать вживую - тут и драйв, и контакт с залом, и чувство собственного достоинства. Только чтобы такое записывать на последующую репродукцию - нужно звукорежиссерам из своей шкуры выскочить. А иноди и это бесполезно - акустика-с-с-с. Слушатели в ящике и прочих трубах недовольны. И что - перестать играть вживую? Вроде, получается по логике Олександре, что \"да\" - ведь студия в звучании всегда лучше зала. Ан нет. Просто вместо смотрения в ящике - ходите на концерты. А вообще - есть такой своеобразный прием: наложение на видеоряд с концертов - чуть \"порченой\" студийной записи под оклиповку. Не вполне честно - но по крайней мере поработать с концертной записью под ее доведение до ума можно всегда :) :) И тогда в трубе появляются странные симбиозы :) Вполне съедобные. Ась?
[12:46 12.10.2009]
Віталій ()
Олександр (майже Чернівці) Привіт! я так і не зрозумів чи ви були на концертах Червоної рути, чи тільки дивилися трансляцію? як щоб ви були на концерті, тоді б ви знали що всі виступи (3 виступи) були на 5!!! Що до трансляції, то нажаль ми залежимо від професійності звукорежесерів-телевізійників (((( Не для кого не секрет, що звук який лунає в залу і звук що йде до трансляції на ТБ - як земля та небо... До речі, приїхавши після виступу в готель, ми дивилися виступ ВВ... теле-версія звуку була просто жалива. Але я мабуть не буду давати поради Олегу та називати його гурт а-ля ПТУ )))) p.s/ Ми не образились, ми вже звикли )))))
[11:29 12.10.2009]
Олександр (майже Чернівці)
Дивився вчора Червону Руту ...майн гот !! Я би руки і ВУХА відірвав тому звукорежисеру котрий це писав для телевізійних трансляцій ! Настільки все закапарити ! І Вам теж дам пораду ( осмілюсь) для вашої драйвової подачі вокалу потрібен відповідний супровід. А не групки "а-ля ПТУ". Для Вас - заслабо. ( мається на увазі музичний фон) З повагою.
[07:54 12.10.2009]
Оксана (смт.Літин)
Привіт!!дякую за твою творчість!!! :) Ти - найкраща!!! І окреме величезне "дякую" за нові пісні і саундтреки. Так тримати!!!
[11:51 11.10.2009]
Соломія (Київ)
Доброго дня, п. Маріє:) Приємно було вчора бачити Вас на Співочій толоці. Шкода тільки, що цей сайт не оновлюється так часто, як хотілося б... Бо не завжди можу зустріти Вас просто так на вулиці:))) А слідкувати за Вашою музикою і новими заходами, піснями, концертами дуже хочеться :) Дякую!
[10:15 11.10.2009]
Дмитро (MOW)
А тепер про сувору буденщину - розсилка новин так і приходить на замовлення (вже і різні Е-мейли вживав...)
[21:43 09.10.2009]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb