Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
І.. (Київ)
Я скучаю по тебе и очень тебя люблю:-) http://www.youtube.com/watch?v=iB9EEhJudLc&feature=related
[20:29 06.11.2009]
Олександр - Антону (майже Чернівці)
Милый мой \" специалист по диапазону\" , а что ты КОНКРЕТНО можеш сказать по ее голосовым данным ? Очень приличная подача. Кстати , натуральная а не обремененная \" глубоким рыком\" новоиспеченых \" типаджазовых\" певиц. Довольно нормальное интонирование. Небольшая детонация на верхних нотах говорит скорее о волнении при пении а не о профнепригодном качестве которое ИЗНАЧАЛЬНО присутствует у большинства \" поющих трусов\". Естественная ( поэтому немного поверхностная) вибрация, опять же не тяжелая а приятно - слабая. Приличные , даже очень приличные вокальные даные у Марийки. Не буду говорить о том , что она поет и АККОМПАНИРУЕТ себе на гитаре , а не \" обнимает \" инструмент. Да, с каподастром , но САМА. Ты, парень сначала разберись немного в вопросах вокала и жизни ( желательно) , а потом ВЫЛАЗЬ СЮДЫ. СпецИАлист по обгаживанию. Просто ГИДКО. А Марийка - МОЛОДЧИНА!!. Однозначно. У меня пока все.
[14:14 06.11.2009]
Оди Нак (Сєвєродонецьк)
До Адміна сайту: Пропоную пости подібні до постів Антона і Катерини оперативненько видаляти з Гостьової, як такі, що містять в собі образливі вислови, не несуть ніякого конструктиву, відверто БРЕХЛИВІ, та і взагалі не варто читати пані Марії таку гидоту, а шанувальникам її творчості їх обговорювати.
[18:58 05.11.2009]
Тетяна (Дніпропетровск)
Пропоную вам слова своєї пісні "коли між нами довгі мости". Сподіваюсь вона вам сподобається і народиться для неї музика.. Літак у небі тає, зникає наяву, Тебе він забирає, не знаю як живу, Запам'ятало серце край неба полосу, Твої слова, твої слова, а на вустах - росу Коли між нами довгі мости, міста великі і океан, Кохання я своє по вітрам передам, Тільки прислухайся ти. Коли між нами довгі мости, Не гріють ні вогні, ні костри, Тебе тихенько вітер обійме неспроста, З тобою поряд моя душа... Літак пообіцяє - до сроку поверну, Коли тебе немає - я зустріччю живу, Старанно посилаю вітри єдиному, Я вірю, вірю небу, а головне - йому! Коли між нами довгі мости, міста великі і океан, Кохання я своє по вітрам передам, Тільки прислухайся ти. Коли між нами довгі мости, Не гріють ні вогні, ні костри, Тебе тихенько вітер обійме неспроста, З тобою поряд моя душа... Мені 42 роки, освіта вища педагогічна, маю двох дорослих дітей, чекатиму на дзвінок. 067 746 77 07 Є що Вам запропонувати! Дуже чекаю!
[10:38 05.11.2009]
Dmytro (MOW)
Дорога Марія! Вже дуже багато років Твоя творчість бентежить моє серце і надихає на свої особисті творчі пошуки. Щиро бажаю Тобі щастя жінки та співачки! Сьогодні в моїй країні свято єдності, а ми, твої прихильники, єдині з Тобою, тому що Твоє мистецтво несе ДОБРО!
[12:05 04.11.2009]
Ilrandir (Kyiv)
"Антон", ми всі чудово знаєм який ви Антон насправді. Ви кажете критику треба сприймати - але ж критика має бути конструктивною, а у вас вона ніякова, без змісту - типу все пагано і нічого по суті. Я вам уже сказав - якщо ви хочете щось запропонувати - пропонуйте! Але ж вам німа чого сказати, ваш стиль - просто наваляти брудом, ми тут вже втомились від нього. Марія зробила кліп як тільки вийшла перша пісня нового альбому. Швидше зробити просто нереально. Вам мало? Тож подивіться скільки альбомів випустила Мадонна за 25 років своєї діяльності і заспокойтесь. Признайте, що вам просто нема що сказати, але ваш характер підштовхує нагадити знову і знову, хоч і впусту. Вам не подобається дізайн сайту - так скажіть нарешті що саме вам не подобається, і ми зробимо краще! Але вам все не подобається і ніхто не звертає на вас увагу, ось у чому ваша проблема. Але ми тут не психіатори, щоби вас лікувати - наступні пости без конструктивних ідей будут видалятись.
[11:56 04.11.2009]
Василий , Оксана (Харьков)
Здравствуйте Мария , очень давно слушаем вашу музыку и обажаем ваши песни ! Видели ваш новый клип - очень смелое и оригинально-новое решение для вас ! Песня очень свежая , позитивная , более молодёжная . Так держать Мария !!! Настоящие поклонники всегда остануться с вами :)
[11:37 04.11.2009]
Dmytro (MOW)
Para Anton (Kyiv). Вы полагаете, что использование выражений и слов типа =как вы умудряетесь лезть на экран с вашей внешностью!?= или = бездарь как вы= является критикой? В приличном обществе это называется ХАМСТВОМ. Тем более, что Ваши псевдокритические стрелы направлены в сторону женщины. Вам то самому не стыдно? Будьте мужчиной. Или Вы уроженец всё-таки не города Киева, а населённого пункта с названием Нахабино, где ранее проживали сплошь одни "нахабы"?
[11:33 04.11.2009]
Anton (Kyiv)
(Видалено by admin.)
[10:47 04.11.2009]
Ilrandir (Kyiv)
Залишається подякувати двом передостаннім дописувачам за "приємні і теплі" слова, яких так не вистачає будь-кому в наші не дуже легкі часи. Крізь ці два образи просвічується тінь одного відомого в цій гостьовій "доброжелатєля", але відповім кожному окремо: 2Катерина - краще щоб в нашій країні поважали і слухали людей, які пропогандують моральні і сильні ідеї, саме вони дійсно потрібні народу, а не молоді поющіє труси, яких зараз навалом, і вік тут абсолютно не до чого. Хоча що до Бурмаки зауважу, що як на мене, то Марія виглядає на рівні з молодими дівчатами, і тут вам залишається їй тільки заздрити. З приводу кліпу - якщо ви дійсно знімаєте кліпи (в чому я сильно сумніваюсь))), можете спробувати допомогти порадою, або ідеєю, а _необгрунтована_ критика виглядає жалко, просто як спроба нагрубити. До того ж кліп вийшов сильний і по стилю і по сюжету, і це об'єктивно підтверджують дуже багато людей. Побачити і впевнитись в цьому дуже легко, кліп є у високій якості на сторінці режисера цього кліпу, в ютубі: http://www.youtube.com/watch?v=Sy-b-ciAJFs 2Антон - з приводу зовнішності Марії - я уж писав - ви сильно помиляєтесь і це я вам кажу як прихильник Марії і як співачки і як дівчини - і я далеко не один, кому вона подобається, а от вам здається, уваги дівчат не вистачає)))) З приводу вокальних данних - подивіться концерт МІА, на якому були напевно всі відомі і поважні люди України, і вони аплодували стоячі. А все що зробили ви в цьому житті, як ми бачимо, це знову насмітили на форумі, насипали злого бруду, чого ніколи не дозволяють собі сильні і моральні люди. Кидайте цю справу, глупо це і ні до чого не призводить)) ПС - А з приводу націоналізму - я думаю найкращим підтвердженням його свідомості і урівноваженості у Марії, є як раз нещодавно виложена на сайті пісня "Темная ночь". Хоча ви і так все чудово знаєтє, як і ми, судячі по всьому вас.
[23:38 03.11.2009]
Dmytro (MOW)
Однако кучно пошли сегодня "доброжелатели" - видать предвыборная кампания на Украине началась. Дама-режиссёр сама запуталась в "ниякых" клипах и резюмировала, что вообще лучше снимать "никакие" (по смыслу и качеству очевидно) клипы. Если так целенаправленно лягают, значит Бурмака чем-то задела эту критическую публику сейчас или несколько ранее. Внешность им не такая, великая Пиаф тоже не отличалась записными красотами, ей внешность не помешала волновать души людей. Сейчас объявлена почти что свобода: не нравится - переключи на другой канал, где поют уважаемые оперные певицы и певцы. И никаких пенсий! Не дождётесь!
[22:50 03.11.2009]
Антон (Киев)
(Видалено by admin.)
[22:06 03.11.2009]
Катерина JL (Київ)
(Видалено by admin.)
[16:11 03.11.2009]
Алеся (Лебедин)
Ilrandir (Kyiv), дякую, це вже дещо! Жаль, що зараз немає на складі цього DVD. І все одно мрію про MP-3 варіант, щоб слухати у машині.
[23:26 29.10.2009]
adm (Kyiv)
Вшановуючи сильні, вольові і відважні дії сміливих, відвертих і чистих душею воїнів України, які самовіддано воювали за кращу долю для своєї батьківщини, вшановуючи День звільнення України і День визволення Києва від фашистських загарбників, в розділ Музика було додано пісню "Темная ночь", яку Марія виконала на концерті, присвяченому річниці Дня визволення Києва, в 2008 році.
[18:30 29.10.2009]
Ilrandir (Kyiv)
2 Алеся (Лебедин Сумської) - здається я знаю що ви маєте на увазі - це схоже на варіант, який прозвучав на концерті МІА, а потім вийшов в двох варіантах CD та відео DVD, про який іще казали що це перший український DVD. Так от на CD його немає, а на DVD є. От тут можна подивитись на нього (http://nashformat.com.ua/music/product-1160), але послухати у мене не вийшло. Я думаю що якщо є бажання, можна спробувати замовити тут (http://www.umka.com.ua/ukr/catalogue/music-video/maria-burmaka-mia-live-dvd.html)
[17:09 29.10.2009]
іван (стрий)
доброго дня!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))
[11:15 29.10.2009]
Алеся (Лебедин Сумської)
Ні, ні, ні! Коли вперше зазвучала пісня, то в ній ударні починаються аж з другого куплету, її крутили по радіо "Промінь", а потім з'явився той варіант, який присутній у всіх альбомах. А та, перша "Сонцем, небом, дощем" перестала звучати... Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[07:47 28.10.2009]
Віталій (Київ)
Алеся (Лебедин Сумської) http://www.burmaka.kiev.ua/al_naykrasche.htm
[09:47 27.10.2009]
Алеся (Лебедин Сумської)
Ну хто-небуть, ну скажіть мені нарешті, де мені знайти "Сонцем, небом, дощем" не ремікс, а варіант, де повільний початок! Маріє, по-моєму це найкраща з Ваших пісень. Дякую за неї!!!!!!!!!!
[19:25 26.10.2009]
adm (Kyiv)
Викладено альбом Live, як завжди mp3 файли найкращої якості з обкладинками і текстами. Вся лірика перевірена і додано ту, якої не діставало. Питання до старожилів форуму - яким чином з'являються повідомлення зі стандарним текстом? Яку послідовність дій треба виконати, щоби отримати такий результат?)) Поки що я відключив автоматичне видалення стандартного тексту при потраплянні курсора в поле вводу - тепер його треба буде видаляти самостійно, але можливо таким чином ми уникнемо цього багу - втрати уже введеного тексту відвідувачів.
[20:30 24.10.2009]
Евгения (Днепропетровск)
МАРИЯ СПАСИБО ЗА ВАШИ ПЕСНИ И ВАШЕ ТВОРЧЕСТВО....ЭТО НЕЧТО:))))) ДЛЯ МЕНЯ ЭТО БОДРОСТЬ ДУХА И РАДОСТЬ ЖИЗНИ.ДАЖЕ В ГРУСТИ ЧУВСТВУЕТСЯ УЛЫБКА, ОСТАВЛЯЯ НАДЕЖДУ НА СОЛНЦЕ,ВЕТЕР И ДОЖДЬ:) Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[23:10 23.10.2009]
Natalya (Lemberg)
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[09:47 23.10.2009]
Kattrinn (Запоріжжя)
Маріє, ще однією прихильницею Вашої творчості стало більше:). Висловлюю свою пошану Вашій творчості! Приємно, що Ви не боїтеся бути самобутньою та відкритою, "близькою" до своїх прихильників. Респект сайту та новому альбому "Саундтреки"!
[22:23 22.10.2009]
tros-tros (rivne)
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[03:36 22.10.2009]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb