Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
adm (Kyiv)
Зроблю ремарку виключно для гостей Гостьової книги, тому що корифеї знають деталі уже дуже давно. В гостьовій, як і на форумі, є людина, про адекватність якої судити важко, бо вона не один раз показала свою ненормальність, навіть можна сказати відверті прояви психічної хвороби. Під різними псевдонимами вона в абсолютно передбачуваній формі пише різний бруд про Марію, звинувачує і принижує уже не перший рік. Саме тому, нажаль, цими днями ми були змушені ввести модерування повідомлень. Деталі і обговорення цього можна знайти на форумі (хто захоче, той знайде))). Останній десяток повідомлень - це були спроби відвідувачив захистити Марію від цього "гостя", відверті здивування і намагання пояснити людині в чому саме він не правий. Дуже приємно бачити підтримку в такій кількості, але повторюсь, на протязі (вже) кількох років ця людина засмічує Гостьову, безпідставно і без сорому, і тому було вирішено ці недолугі спроби образити Марію банально видаляти. Дуже дякую всім за підтримку Марії, маю надію що ці радикальні міри будуть зрозумілі.
[23:20 15.11.2009]
Оди Нак (Сєвєродонецьк)
Як все ж таки Вас мало, пані Марія. Так приємно чути Ваш голос. Ви - дуже сильна дівчина, у Вас СИЛЬНА музика.
[22:26 15.11.2009]
Алеся-Олександру. (Лебедин Сумської)
Ні, ні, Олександр! Вас я не хотіла образити, ви мусили поставити на місце тих "крутих" критиків! Ви молодець і ваші кілометри приємно читати! Ми не дамо вас образити, Марійко! Ті люди такі жалюгідні...А вам бажаю щастя та нових ідей!
[17:29 15.11.2009]
Олександр ((майже Чернівці))
Та нічо ...з Вас нові пісні . Усього доброго!
[16:38 15.11.2009]
Mariya Burmaka ((Now-Ann Arbor,Detroit))
Oleksandre! Diakuju, sho zahyshaete mene! I yak muzykanta i yak zhinku))) Olena, Nazar, Zen! Yaksho vy pyshete z odniei IP adresy, to zrozumolo, sho vy--tse odna lyudyna. Ne perejmaytes tak. U vas ne poluchytsia obrazyty mene, tym bilshe moyu muzyku. Ya zaraz na inshiy hvyli i v tsiomu konteksti zaraz vashi "profesiyni" komentari prosto smishni:-)))ne podobayetsia--ne sluhayte! Nasho za try dni 5 komentariv pysaty???:-))))
[16:37 15.11.2009]
Анатолій Наконечний (Херсон)
Добрий день пані Марія! Хочу подякувати Вам за те що Ви є за творчість, за позицію життєву, жаль що в Україні таких як Ви не багато...
[16:02 15.11.2009]
МАРИНА (Хмельницька обл. м.Полонне)
Доброго дня!Маріє,дякую вам за вашу творчість,ви спонукаєте бути сильнішою...Черпаю натхнення з Ваших пісень...Справа в тому,що я сама пишу вірші...хотіла б Вам деякі показати,хто зна.можливо то вас якось зацікавить...а якшо ні ,то просто послухала б Вашу думку...Якшо це Вас зацікавило - напишіть,будь-ласка,адресу...скину...Дякую...))))Напишіть ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТУТ, замість цього тексту. Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[14:17 15.11.2009]
Олександра (Чернівці)
Марія, дякую за участь у програмі Поза Очі. Мені було дуже цікаво дізнатися більше про Вас як особистість і про Ваше життя. Ви - дуже сильні і Ви надихаєте!!!! Успіхів Вам у всьому (і з англійською також:)
[12:10 15.11.2009]
Маріанна (Київ)
Марійка, дякую за підтримку.Ваші пісні на стількі ресурсні для мене, що я повертаюсь до них вже не перший рік, і черпаю, черпаю, черпаю з них настрій! Здоров'я Вам та натхнення!
[00:06 15.11.2009]
Олександр (майже Чернівці)
Я так зрозумів що \" кілометри\" це ДО МЕНЕ ТАКОЖ ? Мда. Вибачєйте.
[21:38 14.11.2009]
Алеся (Лебедин Сумської)
Я взвгалі не можу зрозуміти-якщо комусь не подобається Бурмака від пісень і до кофтинок, чого взагалі на її сайт ходити? Це як я буду ходити до кожного співака, який мені не подобається та писати кілометри критики, то мені життя не вистачить...Дійсно-гостьова є гостьова, і нічого тут смітити. Мені взагалі кліпи не потрібні Марійчини, ні одяг мене не хвилює, мене цікавить її музика та просто незвичайні для сучасниго вуха тексти, щирі та прості. Не подобається-не принижуйте себе прослуховуванням її пісень.
[21:27 14.11.2009]
Таня (з Троєщина)
До Назара! Назар – ви гнусний чіловєк, какашка. Перестаньте баловаться! Раді Бога не заходьте і не пишіть більше сюда , а то у нас із за вас відро сємок в пропасть ушло
[22:08 13.11.2009]
Оди Нак (Сєвєродонецьк)
До Назара і К: Місце, де ви залишаєте свої пости, називається Гостьовою книгою. Сумніваюсь, що ви приходите до когось в гості (в реальному житті, а не в мережі) з метою обазити господарів. Чому ви дозволяєте собі це тут? До того ж в гостях у дівчини? Ну не подобаються вам її пісні, голос, музика, зовнішність -ну та ви щасливі люди - бо, щоб почути її і побачити, треба прикласти неабиякі зусилля. Не дивіться і не слухайте. І не пишіть сюди.
[20:21 13.11.2009]
Олексаандр (майже Чернівці)
ШАНОВНИ НАЗАРЕ ! Якщо я почну " згадувати" вечора не стане...Градський це еталон відношення до музики.( Особисто для мене) Простесеньку пісеньку Олександри Пахмутової виконав ТАК, що і зараз душу зачепляє. Щодо " іншої" ФОРМАЦІЇ то КОГО Ви мені запропонуєте в Україні послухати ,щоб зрівняти з Марічкою ?? Я маю на увазі саме цю манеру .... НУ ???? нЕ знаю хто така Лама ( чесно, просто не знаю, нема коли за цим слідкувати) , але Гайдамаки ( на мою думку) не є чимось самобутно -українським. Останнім разом чув іхні пісеньки по ящику. Програші ( ще й мелодично неправильно !!) темок а ля молдово-клейзмерських мелодій НА акордеоні викликають в мене гомерично -істеричний сміх. Чесно. Це як Табачник - типу " віртуоз аккордеоніст" ...Ніякої самобутності не бачу. ( В інструментальному плані) . В тексти щось не можу теж в"їхати особливо. Можливо тут причина мій вік....не буду наполягати. Щодо голосу , то взагалі некоректно порівнювати ІНДИВІДУАЛЬНЕ. Просто некоректно. Розумієте , Повалій співає на опорі. Це в неї залишилось від її оперної школи. А Марічка співає відкритим , трошки " з народним відтінком" звуком. З присутністю ( в нижній теситурі грудного регістру). ТАК ВАС ЗАДОВІЛЬНИТЬ? Це є для мене НАТУРАЛЬНО. Тому що "стогнучі" "виючі, " ТИПАДЗАЗОВІ" співачки достали. Причому конкретно. Кожна показує тільки ФІЗИКУ звучання. І все. Все вище і голосніше. ТАК ЦЕ ЗАРАЗ Є. На жаль. Тільки самий солодкий чай не Є НАЙКРАЩИЙ. Здається я прояснив свою позицію. Тепер про " родичів" .... пошукайте внизу десь раніше мої пости про Виступ Марійки в Чернівцях , де я трохи " наїхав" на звукорежисера і ,я думаю , Ваші "підозри" відпадуть самі собою. ---------------------------------------- І ще -- --- """Теребовлянський культ просвіт-то вже не до мене.""" --------------------------------------------- Ну, коли Вам вдалось покорити інші пенати , то хоч не дражніться ......може хтось і про це не мріє в снах хлопчачих ....Павлик он навіть годиться сим закладом.... Щодо " скрутного становища" Марійки то не треба бути великим аналітиком , щоб вирахувати за які гроші вона пише альбоми...Хоча, я скажу що звукова якість досить пристойна , при зведенні мікс звучить більш менш прозоро. І за рахунок достатньо доброго смаку звукорежисера в тім числі. Ну добре.Уже те, що навколо її творчості розгорілись такі баталії говорить про неординарність та неодноначність цієї співачки. Це є добре. Завжди. Не "сіра миша".. Успіхів Вам мій друже і об"єктивності побільше. В тому числі до Марічки і до себе . Привіт !
[23:48 12.11.2009]
Назар (Тернопіль)
(Видалено by admin.)
[22:56 12.11.2009]
Олександр (Майже Чернівці)
Шановний пане Назаре! Дуже приємно послухати думку людини котра розбирається в бемолях та дієзах. І вміє ( коли хоче вести бесіду без образливих речей) Я ,на біду свою, не мав можливості просвітитись та освятити свій інтелект творчістю таких музичних монстрів як -то ЦИТУЮ """ Lizz Wrigt, Robertu Flack, Norhu Jones, Yasmin Levy, Alanis Morissette,Amy Winehouse """"" КІНЕЦЬ ЦИТАТИ. ІнтелектуалАм заздрю. Білою ЗАЗДРІСТЮ. вИ , ще й напевне бачили ( і очевидно рекомендуєте) слухати живих""" Білик, Повалій, Лорак"""". ТАК , ДІВЧАТА знатні. Особливо мені подобається дівчина Повалій. "Одолжила " СИЛЬНО в неї звучить.... ну майже Фіджеральд ...а трАмбонова то партія там як прописана ,..га ! Гріг відпочиває ...! НЄ ??? До речі , про " кліпи" ...я взагалі нЕ вважаю ці " витвіри та сю струю " мистецтвом. Тому ,з точки зору музики про сю справу говорити не хочу. Не моє. Тут треба давати слово молодим .Енергійним та сповненим термінології передової статті газети " Культуру в масси " Я про "музичну сторону справи" краще скажу. Дозволите ? Марічка бере гітару і співає пісні. Чув сам. (Правда по ящику. ) Наживо. Досить драйвово . Нє ?? У Вас є претензії до текстів ? Прослухайте тексти Бітлів. Не Шекспір ? Правда ? Чому ж зараз вони - майже " небожителі" ?? Ви не спромоглися назвати мені ЖОДНОГО Українського виконавця в ТАКІЙ манері. Жеби я міг порівняти. (Анісімових звичайно не будемо чіпати.) Вони " поза конкурсом, тим паче довгенько годувались з Вашої рідної ( надіюсь) філармонії.) і, очевидно ,мали сильний вплив на Ваші музсмаки. Знаєте , якби Марічка мала такі ж можливості ( матеріальні) як та ж Кароліна Куєк чи писатись на тих же студіях де Повалій з Колею Басковим , то її творчість була б трохи більш " зрозумілою" для музичних естетів , до котрих безумовно належите і ви. А так , звичайно, в райдері вказано лиш " Шурик 58" - пхе !!! Хіба це " аппарат" ? А ви знаєте , мені чомусь цього достатньо для того, щоб отримати задоволення від її співу. Достатньо. І не треба мені "двадцятикіловатної " давки та різнобарвних феєрверків. Мені подобається коли дівчина співає під гітару. Українською мовою. Свої , та не тільки пісні. Ви хоч раз слухали як Білик співає наживо ?? Взагалі то очевидно ні , бо я думаю виховані на високоякісній ЗАХІДНІЙ музиці Ви б просто не пережили це задоволення. Розумієте шановний ми тільки вчимось жити в Європі. Тому і музика " трошки не та" і Таврія не Мерседес. Але мені хочеться і ПРИЄМНО слухати Марійку Бурмаку. До слова , "День народження" мені дуже подобається . Хоч там і вокальний програш дуже нагадує темку з " а мы любили а мы могли " ...Ну то й що ? (цЕ проблемка оранжувальника.) Пісня ДОБРА.І "Тепла." Написана серцем. А коли говорити про мої смаки то найбільше мені подобається Градський. З "наших." Тільки на жаль в нього кліпів немає. А то б і Вам рекомендував. А так не можу . Тим більш ,що над " Зовнішнім виглядом " він не працює. І боїться змін. До речі , а що таке в Вашому розумінні " подача образу" ?? І до чого вона дівчині з гітарою ???? Ви що, Терембовлянський " культпросвіт" закінчували ?? По "режисерській справі ? " Схоже дуже..... Де і КОЛИ я говорив про " Глямур обдертих шпалер" ..?? Я взагалі цього терміну не розумію....і Наше раДіво" зроду не слухаю. За кермом люблю Висоцького. Теж "не Білик ", але ...нам і це зійде. Пробачте. Усього найкращого! Дерзайте!
[20:50 12.11.2009]
nlo (Сонячна система)
to Назар в силу приведених вами прикладів(вокальні дані і те, як повинна виглядати зірка)сперечатися з Вами з приводу вартісності творчості Марії Бурмаки вважаю справою безнадійною :-). Стежити за собою означає виступати напівоголеним?
[20:40 12.11.2009]
Назар (Тернопіль)
(Видалено by admin.)
[18:53 12.11.2009]
Олександр (Майже Чернівці)
Замість обговорення якихось конкретних речей , або вподобань ,тупо хочуть образити , принизити жінку з гітарою котра співає серцем. Панове , ...хоча які там панове .... Ну і де ви бачите " бренд Бурмака" ..? Де ? Кожен ранок на телеекрані ? На всіх програмах в радіоефірі ? ДЕ ???? І до чого тут брат ? Мені наприклад все рівно хто там брат чи сват . Від цього мої смаки не змінюються. А вас цікавлять " підкилимні справи" ? Тоді гайда на "фабрики" , та "вікна" ..там і шукайте бліх в хвостах .. ФЕ !!
[18:25 12.11.2009]
zen (kiev)
(Видалено by admin.)
[13:20 12.11.2009]
ОЛЕНА (київ)
(Видалено by admin.)
[12:24 12.11.2009]
Олександр - Назару (майже чернівці)
Знаєш Назаре , тільки в одному можу погодитись , роздача регалій дійсно перетворилась в щось примітивно -притивне здоровому глузду. Але !!! Марійку я б не звинуватив у цьому. Не вона це започаткувала і не від неї це залежить. нАВПАКИ , я добре бачу і чую КОГО ( точніше ЩО) крутять цілодобово наші теле та радіоящики. А Марійка дає якісний і цілком УКРАЇНСЬКИЙ продукт. Причому не ЗАДЯКИ а ПРОТИ волі більшості тих ХТО на жаль КЕРУЄ культурними процесами в державі. Я сам почав слухати її пісні після того .як почув відгуки про її творчість від людини , думку котрої я поважаю. І мені все більше та більше подобається це робити.Причому якось до класифікації СТІЛЮ її творчості мені ДО ЛАМПОЧКИ. Це - МУЗИКА. Для людей котрих не захоплює зовнішній блиск та шмотки з лейблами відомих фірм.ТА мигання екрану з ефектами "дискотечних режисерів" Це для НАС. В ТОМУ ЧИСЛІ ДЛЯ МЕНЕ. оДНІ бЛІХ вишукують ,та ганяються за своїм хвостом, інші грають та співають . Хоча - КОЖНОМУ СВОЄ. Може ТОБІ і приносить СЕЙ процес задоволення. Продовжуй.Та світло при цьому все ж виключай. Бо гидко.
[09:21 12.11.2009]
Віра ()
Марічка, Ви з Харкова - з міста, де бвльшість розмовляє на російській мові. У Вашому репертуарі всі пісні україномовні. Як Вам вдалось і вдається творити і співати тільки на українській мові? Особисто мені це дуже подобається, і за це Вас дуже люблю та ціную!
[01:04 12.11.2009]
назар (ТЕРНОПІЛЬ)
(Видалено by admin.)
[23:08 11.11.2009]
Dmytro (MOW)
Ірино з Києва, оце в точку! Браво! Апплодісман!
[22:32 06.11.2009]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb