Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Дмитро (Москва)
Ilrandir! Мої вітання!
[20:16 03.12.2009]
Ilrandir (Kyiv)
Тарасе, те що і як ви написали, це вчинок трусливої і недалекої людини.
[19:44 03.12.2009]
Тарас(ЛИСИЙ) (ЛЬВІВ)
(Видалено by admin.)
[18:36 03.12.2009]
See (Киев)
Клипы исполнителя в HD качестве доступны по адресу http://see.com.ua/#artist=63
[11:21 01.12.2009]
Оксана (Вінниця)
Пропоную модераторам сайту в новинах писати де і коли будуть транслюватися програми за участю Марічки
[12:03 29.11.2009]
Олександр (майже Чернівці)
На жаль я теж не зміг подивитись цю передачу. На жаль. Замотався в дорозі і не встиг. Таки нема ніде в неті її подивитись ? Ніхто не підскаже ? Бо ж наші "телегенії" знову Марічку через " неизвестнокогда" покажуть. Всіляку гадость так і ляють , а щось людське - так ні. Сьогодні Перший національний транслює жалобну церемонію про Голодомор а Інтер - концерт цієї бездарі - Колі БаСкАва ... шакали.
[00:31 29.11.2009]
Ilrandir (Kyiv)
2 Женя (Херсон) - Вас врятує Гугл, шукайте, знайдете дуже легко)) Пісня називається "Не забувається любов".
[21:36 27.11.2009]
Женя (Херсон)
Будь ласка додайте нову пісню Не Забуває, та кліп на неї. Дякую!
[19:30 27.11.2009]
Сергій (Київ)
З пані Марією познайомився після того, як вона погодилася увійти до Наглядової Ради Національного конкурсу "Благодійник року". Глибока і непересічна особистість, талановита співачка, голос якої бере за душу, людина, поряд із якою почуваєш себе просто і комфортно, надзвичайно відкрита і щира у спілкуванні. У мене багато друзів, які є багаторічними шанувальниками творчості Марії. Дай Боже Вам успіхів у всьому і багато друзів, людського щастя! А ми - Ваші шанувальники - із нетерпінням чекаємо ваших нових пісень, які нікого не залишають байдужими!
[15:04 26.11.2009]
edfbkjnfvb (dfv)
Какая интересная просьба от пани Виардо :) \"Отпродюсируйте меня, Мария\". Богатство оттенков языка меня всегда поражало. Тургенев нервно курит в сторонке. Сорри за ехидство :)
[14:08 26.11.2009]
Мария (Киев)
Напишіть ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТУТ, замість цього тексту. Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua Здравствуйте, Машенька! Очень хочу попросить Вас меня продюсировать. С ув. Мария Виардо.
[01:20 26.11.2009]
Олег (Киів)
Добрый. Я тоже смотрел передачу. Понравилось все, и особенно песня. Под гитару звучит совсем по другому и на много лучше чем та, которую по радио крутят. Может кто подскажет, где можно взять инструментальную вресию песни "Не забувається", либо же запись программы.
[17:45 24.11.2009]
Aristocrat ()
epigraf: Скажу ось що: Хто був справжнім--таким і залишився. Хто був чесним--також. ////////////////////////// Radostnogo dnya Vam, Mariya! Tvorchikh ispikhiv i nathnennya! Produktyvnogo tyzhdnya i spokoyu, Vam, Vitalij!!! Mariya! Vy i nadali zostalys' moeyu ulyublenoyu spivachkoyu! I Znayu, scho i zostanatesya ulyublenoyu i nadali! potyskayu ruku Vam, Vitalij na znak povagy! Mariya,Dyakuyu za vidvertist' u gostovij! Ya Vas zavzhdy rozymiv! I ne til'ky v pisnyakh...((Ochen' hezhnoe Fashe foto sleva):-)
[13:45 20.11.2009]
Юлия Балькова ()
Вы знаете, недавно в школе мы составляли родовое дерево, после рассказов папы мне удалось узнать, что мой папа - Ваш троюродный брат. Я всегда уважала Ваше творчество, мне очень нравятся Ваши песни. Очень хочется пообщатся с Вами как со своей родственницей.
[21:03 18.11.2009]
Оксана (Vinnitsa)
а коли повтор цієї передачі??? чи де її можна подивитись в інтернеті??? допоможіть, будь-ласка!!
[23:51 17.11.2009]
Лена (Одесса)
Здраствуйте, Мария! Смотрела телепередачу \"Позаочи\" с Вашим участием и Вы в конце спели песню, я хотела бы спросить ее название и где ее можно скачать, уж больно понравилась?! За ранее спасибо!
[20:19 17.11.2009]
Максим (Киев)
ДАЕШЬ НОВЫЙ АЛЬБОМ!!! Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[11:33 17.11.2009]
Игорь (Киев)
Ты Лучшая, Песни так за душу хватают, это Дар от Бога, не теряй его. Спасибо тебе вообще!!!! Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[01:53 17.11.2009]
Оксана (Вінниця)
І я підтримую!!! Дійсно, нема чого тут смітити!!! Критика, звісно, річ потрібна, але конструктивна і обгрунтована!!! а не така от.... Право цієї людини на власну думку, ще не привід, щоб ми читали весь цей бруд!!!
[01:02 17.11.2009]
Dmytro (MOW)
Адміна підтримую, Марію треба захищати.
[23:11 16.11.2009]
Олександр - КЛОНУ (майже Чернівці)
Аргменти скінчились Назарчику ....? "Пошли слюни "...
[10:54 16.11.2009]
Олександр (майже Чернівці)
Ну , ну , що тут сталося за мою коротку відсутність? Хто посмів образити Марієчку? Третя ночі – не сплю, четверта - не сплю, п’ята - знову не сплю, вже фактично не їм, і так цілодобово. Думаєте легко мені, старому, втикати день і ніч в монітор? Вже всі Чернівці поснули, майже Чернівці – теж, лише я, як БЕТМЕН на стражі. Захищаю дівочу честь моєї сорокалітньої дівчинки з гітаркою.
[09:51 16.11.2009]
Олександр (майже Чернівці)
Ви знаєте а я трохи ВДЯНИЙ цьому "європейськи -освіченому ( що особливо відчувається по його культурним смакам та "претензіям" ) Назару чи як його там..
Вдячний тим, що завдяки "знайомству " з НИМ ("З НИМИ") я відкрив , ТАК- ТАК - ВІДКРИВ для себе ще одну насправді ЛЮДИНУ. Причому людину висококультурну , МИТЦЯ. Творчість котрого примушує ЗУПИНИТИСЬ, ПРИСЛУХАТИСЬ , ЗАДУМАТИСЬ та ВІДЧУТИ ЩОСЬ усередині. Людське. Високе. Щемливе.
Я ЗАВЖДИ зі скептичною посмішкою відносився до "першого незалежного покоління" українських музикантів. Тобто тих , хто прийшов на зміну "філармонійно -радянській формації" лабухів та "косарів бабок" по філармоніям та полям -ДК та крутим кабакам нашей "необъятной Родины" . Ми пройшли свій шлях під пильним наглядом "худруководителей" та "музсоветов" , цензури. цЕ БУЛО не завжди погано. Ми вміли "тримати планку" виконання. На "бозна -якій апаратурі" ...а інструмент , котрий перевозився через три кордони та напівлегально діставався нам за "бешеные бабки взагалі ОБОЖНЮВАВСЯ нами і був однією з умов ВИЗНАННЯ та належності до "касти небожителей". Ми виховували свою культуру виконання на Західній "фірмі" котра діставалася нам з-під поли і ЗДИРАЛАСЬ ВНОЧІ на кухні з допомогою магнітофонів та різних "пионерских" хитрощів .. Це з НАС складалися "Песняри", Аракси, Машины Времени. Диалоги, Арії , Синие Птицы, "Долины," Отиевы , Пугачевы .. и прочая прочая прочая... Зараз я дивився на це ПЕРШЕ покоління "Незалежників" з скептичною посмішкою....."ПТУ"-шники з мінідисками та комп"ютерними наворотами , семплами та лупами ...які навіть гітару не вміють настроїти без тюнера...а грають щось "СВОЄ" на три акорди з ненастроєною (як слід ) ..гітарою та фальшивим співом ...
Я ПОМИЛЯВСЯ !!!!!! СЕРЕД ЦЬОГО смердючо -баблового "МОРЯ ім Поплавського" я ВИЯВИВ ПЕРЛИНУ ! І зараз насправді НЕ БОЮСЬ ЦЕ ЩЕ РАЗ ПОВТОРИТИ!
Шикарні тексти !!!! НОРМАЛЬНА мелодика пісень. Цікаві творчі рішення.Безподобною драйвовою подачею звуку. І головне - ЛЮДИНА. Зі смаком, інтелегентністю. З ПРИНЦИПАМИ. Така в моєму розумінні є Марійка. І саме головне вона не "НАМАГАЄТЬСЯ БУТИ". вона Є.
МАРІЧКО ! Ви - МОЛОДЧИНА ! ( цЕ В мене сама висока ступінь похвали). БУДЬТЕ!! ПИШІТЬ ПІСНІ. ВИКОНУЙТЕ. І ХАЙ ТРІСНУТЬ ВІД ЗАЗДРОСТІ УСІ ЦІ "недопечені" Назари та "К.".. з повагою. Олександр . Успіхів ! ps. Пробачте усі , кого примусив читати свої " кілометри" .....спробую більше цього не робити. Просто НЕ МІГ ЗМОВЧАТИ. Пробачте Старого. Прощайте.
[04:36 16.11.2009]
Микола (Чернівці)
Випадково натрапив сьогодні на передачу "Поза очі" (хоча "культурно-інтелектуальний" канал ІНТЕР майже ніколи не дивлюсь) і зрадів, що серед всього "фабричного" сміття знайшлося 20 хвилин на українському ТБ для Марії Бурмаки! Значить ще не забули, що в Україні є УКРАЇНСЬКА музика!!! Поважаю творчість Бурмаки та її, як особистість і жінку! дуже б хотілося, щоб найближчі 5 років ми, з новою чи старою владою, спромоглися відродити культуру і музику в нашій країні! Назар (Тернопіль), Ваша думка варта уваги і поваги, але після того, як Ви почали у приклад, на рахунок якісної музики, наводити Повалій, Білик і Ані Лорак, складається враження, що в музиці ви розбираєтесь на тому ж рівні, як і ті хто слухає і в захваті від творчості цих самих виконавців... ой як не хотілося б бачити за ними майбутнє УКРАЇНСЬКОЇ музики!
[01:31 16.11.2009]
Ilrandir (Kyiv)
2 назар (ТЕРНОПІЛЬ) - Ми начулись ваших (і схожих) звинувачень вдосталь і відповідей вам було розказано вдосталь, але не втомлюсь повторити - ви запитуєте про стиль Бурмаки - "попса, народні песні, етно, фолк, лірика" - але скажіть, що вам дасть визначення жанру? Чи хіба стиль гарантує порядність і моральність текстів і думок людини? Ніяким чином. Тож це просто ваше бажання поставити Марію в певні рамки, зрозумілі для вас? Наврядчи це когось цікавить. Ці поверхневі намагання розділити всіх за стилем і типом без хоч трохи глибинного аналізу притаманні підліткам, протубертатного періоду, а якщо це так, приходьте до нас років за п'ять, тоді і поговоримо. Далі - вам не сподобався образ Марії у останньму кліпі? Але, вибачте, чим? Вам не сподобався зовнішній вид, ви пишете "останній кліп мене вбив...і виглядом "народної"-базарна кофтачка з примітивним принтом, та "бант на груді" - але чекайте, естетика і гламур це різні речі. Над цим образом працювали дизайнери (але ви напевно розумнійший, звичайно), цей образ естетично є м'яким і приємним, не є гламурним і відображає настрій, принт, про який ви кажете, це всесвітньо відоме фото, яке визнано у всьому світі і є символом кохання, але вам знову щось не подобається... А про суть пісні я відповім іще короче - пошукайте в Гуглі сенс слова моральність (а, забувся, ви ж в Европі вчились, там напевно вам теке не розказували), а потім спробуйте знайти його прояви на нашому ТБ. А потім подумайте кілька днів, і приходьте, можливо їще поговоримо.
2 ОЛЕНА (київ) - (Олена, може пішіть вже відверто "Віктор"? Ми ж знаємо ваш стиль, нажаль, уже кілька років...) Особисто я дав би звання Народної артистки України Марії Бурмаці значно раніше, ніж це сталось. Якщо ви відкриєте списки Народних артистів, ви зрозумієте наскільки безглуздо виглядає ваше звинувачення. І на скільки інколи стає жалко, що справжніх Людей у нас майже не цінують, а якщо влада і робить це, то як завжди з величезним запізненням...
Знову 2 Назар (Тернопіль) - тобі не подобаються назви пісень? А ну, новоявлений естет, видай якусь цікаву назву? Може ти просто шукаєш до чого придратись? Не подобається стиль кліпу? "дешевий придорожній INN, обдертий диван та шпалери, це по вашому глямур? Мистецтво в своїй суті має нести естетизм, красу, гармонію та моральне задоволення." - хлопець, ти ж сам собі протиречиш, "глямур" це зовсім не є естетизм, почитай вікіпєдію, вона рятує школоту від пустопорожніх коментів)))) Що ти там іще за перлипонаписував? А, да "Але давайте не будемо далеко ходити візьмемо наших вітчизняних співачок: Білик, Повалій, Лорак – дівчата вдосконалюють не лише вокальні дані, подачу образу але й працюють над зовнішнім виглядом" - ти шо, хочеш "хлєба і зрєліщ"? Це тебе в Европі навчили? Щож ти тоді так низько береш, дівчата із груп Нікіта, НєАнгели і т.п. вдосконалюють зовнішній вигляд і подачу образу з подвійною силою! Може вони насправді герої твоїх нічних історій?))) Ну і знаєш, вокальні данні вдосконалюй - не вдосконалюй, людиною ти від цього не станеш. Ти взагалі з'ясуй що тобі від життя хочеться - хлєба, зрєліщ, чи може чогось іншого, а потім приходь)))
[00:43 16.11.2009]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb