Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Олександр Лебідь (Київ)
Шановний Дмитре, я підтримую існуючий сайт, а такі принципові питання, як створення англомовної версії, треба вирішувати безпосередньо з Марією - її сайт, її і воля.
[15:07 22.10.2002]
Дмитро (Москва)
Олександру Лебідь

Шановний Олександр!
Яку інформацію з сайту англійською мовою бажано побачити в першу чергу? Або це питання Ви залишаєте на наш смак? Який мінімум повідомлень потрібен для появи англомовної сторінки? І як взагалі Ви, як програміст, бачите алгорітм цієї роботи. За якою адресою поштової скриньки нам спілкуватись з Вами, тому що Книга гостей для цьго не підходить.
З нашого боку ця робота передбачається, як цілком добровільна з метою можливої дружньої допомоги.
[21:16 21.10.2002]
Олександр Лебідь (Київ)
Дякую за питання, але що маю сказати:
не було англомовної версії - була стартова сторінка з написом English, який нікуди не вів, тому відновлювати його просто ніяк : ) Але якщо буде інформація англійською мовою, таку версію ми обов'язково зробимо.
[08:54 21.10.2002]
Дмитро (Москва)

Олександру Лебідь

Шановний Олександр!
Ще зовсім недавно я бачив, що була і англомовна версія сайту. Але я раніше на неї не заходив, тому що не було потреби. А зараз, переславши посилання на сайт Марії мойому знайомому в Угорщині, який не володіє ні російською ні українською мовами,але знає англійську і звичайно свою рідну magyar nyelv, побачив, що англомовного варіанту сьогодні не існує.
Скажіть будь ласка, чи є в Ваших з Марією планах відновлення англомовної частини сайту.
Спасибі.
[16:23 20.10.2002]
Олександр Лебідь (Київ)
Шановна Олесю, дискографія містить якщо i не всi пiснi Марії, то бiльшу їх частину і саме у форматі .mp3 - просто зайдіть на сторінку певного альбому.
[14:02 17.10.2002]
Ірина (Київ)
привіт, Марійко!

я вперше завітала на твій офіційний сайт, була приємо вражена, дякую : )

Сьогодні вранці почула на ГАЛА РАДІО, про твій майбутній концерт у Києві. Зраділа. Маю сподівання потрапити на це дійство : )

З великим задоволення зараз "скачую" mp3. Приємно буде почути твій спів, працюючи за компом : )

Зізнаюсь, в мене є лише один твій диск, який потрапив до мене разом з журналом "ПОКОЛЕНИЕ", так ось цей диск пролежав десь пів року, ніхто його не чіпав. І ось на днях, коли на вулиці йшов дощ і було досить прохолодно, і нічого не хотілося роботи, на очі попав твій диск : )

Чесно кажучу, трохи прозріла. З гарного боку, звичайно : ) Кожна пісня дійшла туди... до серця, до душі, залишивши дуже приємне відчуття спокою, тепла і звичайно частку "Янгола на плечі" : )

І тут я зрозуміла, що іноді людина не готова до сприйняття певної інформації, певної музики. Так певно що сталося і в моєму випадку. Необхідно щоб пройшов тиждень, місяць, рік... щоб до цього прийти.

Я, як людина, молода та сучасна, більше слухаю іншу музику, бо так чомусь склалось, так привчила себе. Але тепер я знаю, що є така, Марійка Бурмака (хоча тебе і твою творчість я знаю вже не перший рік), і що в мене завжди знайдеть хвилинка, щоб поглинутись в чарівний світ жіночої лірики...

З найкращими побажаннями,
Ірина
[18:56 16.10.2002]
Олеся (Киев)
Сайт должен содержать не только бесконечные похвалы самой себе.

Мне не приходилось слышать песни Марии. Если не жалко, можно было бы для таких как я, предоставить для свободного прослушивания некоторые вещи в формате mp3. Думаю, с Марии не убудет. Если она действительно хороший музыкант, то поклонииков у нее только добавится. Не все ж смотрят УТ1.
[14:43 16.10.2002]
Ана (Кривий Ріг)
Мої вітання хазяйці та гостям!
Всі ми тут аби висловити враження, подяки, спитатися про те чи інше, але спочатку було ІМ'Я людини, яка цікава кожному з нас та ВОНА САМА - із творчістю, буденністю, вночі чи зранку, вдома, біля вікна чи на даху перед камерою...))) Вона, сама наче янгол, колись давно подарувала мені натхнення и трошки надії, з того залишку що було на власному рахунку. З тієї ж миті мабуть можна занести мене до спілки людей, які відячні Марійці за Її Саму, інколи навіть самі того не усвідомлюючи, просто підспівуючи наступний рядок.)
Я вклоняюсь ще й за те, що власне мені вистачає напевно небезплідної діяльності особистостей таких як Ви, шановна, аби апріорі давати у собі народжуватися вірі у краще майбутнє.
Дай Вам Бог не втрачати себе і знаходити у цьому житті, те що буде потрібне та бажане.

...А ще... піду послухаю! Знову!)
[16:49 13.10.2002]
Олександр (Київ)
Скажіть будь-ласка, до якого альбому увійшла пісня "Магія трав". Здається так вона називається. В "Дискографії" на сайті я її не знайшов. Можливо вона називається якось інакше?
[01:49 13.10.2002]
каша ()
а-а-а-а.
просто перевіряю. чи працює...
[17:42 10.10.2002]
Олександр Лебідь (Київ)
To: Zelo
Чому нема? Все лежить, все на місці, щойно перевірив.
[13:21 07.10.2002]
Aleksandar Vojvodic (Bor, Serbia, Yugoslavia)
We are glad (my friend Goran and me)that we found our favorite singer's web address. For 8 years now we are learning and performing ukraine folk music. We entered the world of ukraine folk music with help of an ukraine woman who lives in our town. Some of Maria's songs we translated to serbian language and recorded a CD with ukraine songs. We wonder if there's a way for us to send her our CD, and also a way to buy all CD's from Maria's discography. These days we are preparing to record our version of "Козак вiд'їжджає" and are trying to translate "Ой, вербо, вербо". Wish us good luck. Keep up the good work.
We love it.
Goran and Aleksandar (Горан и Александар)
[20:04 05.10.2002]
Zelo (Jerusalem)
Chomu nema usih trekiv z albomu "Lyshajetsa nadija"? Bud laska, pokladit ih na sait, ja duzhe chochu ih posluhaty!!!
D'akuju!
[19:07 05.10.2002]
Дмитро (Білокам"яна)
Мить осені, строкаті барви
листя,
А вулицями дощ бринить
невпинний...
Римуєш знов і зірка твого
міста
Іскриться, сипле зорі уночі
Янголу-обережцю на плечі...
[22:55 02.10.2002]
Петро Самолчев (Запорiжжя)
Привіт Марія! : )) Я трохи засмучений тим, що вчора додзвонився до студії “Деньок”, але на при кінці передачі. Я слухав ефір у себе в трубці, але не встиг нічого сказати : (( Тому весь у почуттях вирішив написати тобі на сайт. Мені дуже приємно було побачити тебе знову : )) Хотілося привітати тебе і сказати, що Запоріжжя теж дуже любить Марію Бурмаку : )) Дуже чекає її концертів у своєму місті!!! У мене є всі твої альбоми (окрім самого першого), декілька твоїх альбомів на СD я подарував друзям. Кожен хто знає мене, знає хто така Марія Бурмака! : )) Невдовзі я від’їжджаю до іншої країни до коханої дівчини, де не знають української мови, і звісно возьму з собою частинку України – це твої пісні! : )) Я пишу листа одразу після передачі, але відправлю завтра. Зазвичай у цей час я на роботі, але сьогодні я сидів вдома за дисертацією, котру мені вже пора здавати : )) Дуже приємно мати щось спільне з тобою : )) Хотілося би точно знати коли відбудеться твій концерт в Києві у листопадi, можливо мені було б простіше завітати до тебе : )) До зустрічі! : ))
P.S. Особливо перед від’їздом до іншої країни “Ангел-охоронець” мене “не відпускає”.
[07:11 25.09.2002]
Данила (Москва)
Я услышал случайно и офигел.На Украине есть своя Шерил Кроу,Трейси Чепмен,Сьюзан Вега и Морчиба в одном наборе.Вам повезло!
Мария,я не совсем понимаю слова твоих песен,но не понять,что это круто--невозможно!Удачи!
[11:21 24.09.2002]
Оля (Київ)
19 вересня з 21.05 до 22 години Марія Бурмака буде у прямому ефірі радіо Промінь(2-ий канал Національної радіокмпанії України). Гадаю підтримка відданих шанувальників буде не зайвою. Телефон прямого ефіру 228 50 19, код 044.
[18:17 18.09.2002]
Dmytro (Москва)
Привіт,Маріє!
Нарешті пощастило придбати альбом "Із янголом на плечі". Чудова робота! А тут вже розповідають і про нові перспективи ще новішого альбому! Особисто хочеться відзначити пісню "Місяцю рогоженьку". Ця слобідська весільна пісня (наша слобожаньська!) вперше з"явилась у альбомі "Марія". Пробач, але ти про цей факт добре знаєш : ). І, на мій погляд, у той час ця перлина загубилась серед інших пісень. А зараз вона так влучно звучить у новому проекті. І для мене стала просто знахідкою. У "новинах" дуже влучно згадали "Тіні забутих предків", а я почув душу слов"янства, а може і більш старішого предетносу - русів. І це відчуття стосується усього альбому "Із янголом на плечі". Велике спасибі Вам, МАРІЄ, музикантам-віртуозам і всім учасникам цього висококультурного проекту.
А зараз інформація для шанувальників відносно місця, де можна придбати записи Марії (всі її СД) та взагалі поп-, рок-, фолк- записи з України. У Москві це - Горбушка (Ля-Ля Парк) біля метро Багратіонівська, 2-ий поверх, торговельне місце В2-017. Що маю, тим і поділився з шановним товариством.
З якнайкращими побажаннями до всіх, а до Марусеньки - особисто.
[12:09 14.09.2002]
Dmytro (Москва)
Шановна Маріє!
Нещодавно прослухав майже всі Ваші альбоми. В котрий вже раз. Це не оригінальна думка, але хочеться її висловити:"Нам всім дуже повезло, що ми є Вашими сучасниками. Це просто щастя."
Спасибі за надію.
[21:41 06.09.2002]
Антон (Львів)
Ваші останні пісні, такі як "кто я така є" , "Лети" , Черешні чорні" ШЕДЕВРИ УКРАЇНСЬКОЇ ПОПСИ!!! ЧЕСНО!!! Створіть ще щось подібне !!!
[23:53 29.08.2002]
Олександр (Київ)
Скажіть будь-ласка, до якого альбому увійшла пісня "Магія трав". Здається так вона називається. В "Дискографії" на сайті я її не знайшов. Можливо вона називається якось інакше?
[23:39 13.08.2002]
Микола Гуцуляк (Львів)
Велмишановна Марічко! Для мене, офіцера Збройних Сил України, офіцера, котрий у віці восьми місяців був вивезений з України - поїхав за батьком-офіцером, офіцера, котрий служив солдатом під Самаркандом, а лейтенантом починав у Алма-Аті, офіцера, котрий повернувся в Україну лише напередодні Незалежності, Україна живе у ваших піснях. Я відкрив Вашу творчість для себе проектом "Лишається надія...". Так склалося, що просто випадково кілька разів переглядав Ваш виступ із піснями цієї платівки по телебаченню давно, багато вже років тому. Але саму платівку чи касету окремо так і не знайшов, так і не придбав. За Ваші пісні щиро Вам дякую, нічого більш українського на естраді, окрім, вважаю, Петриненка, тоді, зараз і у подальшому не бачу. Дякую! Із найкращими побажаннями. Микола Гуцуляк.
[15:56 11.08.2002]
Віталій (Івано-Франківськ)
Нещодавно почув, що Марія Бурмака має намір видати альбом реміксів. Один з них я вже чув на пісню "Я сама". Хотілося б більше про це дізнатися, бо в нас в Івано-Франківську дуже важко знайти будь-який CD Марії Бурмаки : (, а якщо зявляються якісь новинки, то до нас вони доходять(в ідеальному варіанті) через 4-6 місяців : (...
[15:11 26.07.2002]
Тарас ()
Пані Марійко,

Чи є плани зробити декілька пісень чи весь CD доброю англійською мовою ?

Пора прориватися на світову аудиторію і не зволікати.

Успіхів !
[00:22 21.07.2002]
joker (Львів)
От зараз візьму та й напишу, що думаю.


----------------------------


Ми все одно йдемо...

На початку 90-х здавалося, що все буде інакше. Люди були добрі і веселі, Україна сяяла сонцем і небом, нас чекала велика дорога, і ніхто не вживав евфемістичного слівця "прагматизм"... Потім, непомітно і поступово, просочився і запанував морок.

Ціла низка маленьких змін - в житті, в оточуючих людях, в собі... Велика дорога перетворилася на хащі, віра в людей змінилась розрахунком, по телевізору крутять "Слабоє звєно" - як щоденну ліцензію на підлість - і вже навіть не віриться, що колись могло бути інакше.

Так буває в похмурий зимовий день, коли хмари висять нижче Високого Замку, від мряки не хочеться дихати, а під ногами - чорний сніг та горбатий лід. Вже не віриш, що колись по тих вулицях шурувала літня гроза.

Марійко, Твої пісні - ще звідтам, з початку 90-х. Так само, як по краплині води можна визначати хімічний склад океану - вони дозволяють відтворити те відчуття світу, що було колись.

Дай нам, Боже, сили і вірності - пережити цю зиму і змінити часи на краще.
[13:37 19.07.2002]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb