Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Сергiй (Арзамас-16)
Добро пожаловать на Первый русскоязычный сайт о Марии Бурмаке! Наш адрес: http://www.maria.aiq.ru. Наш ресурс только начинает развиваться, и мы надеемся, что, создав русскоязычный сайт о Марии, мы сможем познакомить с её творчеством россиян, которые тоже станут её поклонниками. С уважением, авторы.

Ласкаво просимо на Перший російськомовний сайт про Марію Бурмаку! Наша адреса: http://www.maria.aiq.ru. Наш ресурс тільки починає розвиватися, і ми сподіваємося, що, створивши російськомовний сайт про Марію, ми зможемо познайомити з її творчістю росіян, які теж стануть її прихильниками. З повагою, автори.
[10:39 01.03.2003]
Мария (Киев)
Ти - наше сонечко!
[20:12 28.02.2003]
Оксана (Київ)
ВОНА у нас така одна.Хто ще?
Коли слухаєш,забуваеш,що живеш у незрозумілій країні із незрозумілими цінностями.ВОНА одна в нашій сучасній музиці справжня.Вона одна дає надію деколи думати ,що ми-нормальна країна.
Як її зберегти?
[23:01 27.02.2003]
Lesja (Тернопіль)
ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[16:53 19.02.2003]
Olga (Kyiv)
Привіт, Марійко! Як справи? Пишу Вам, наче своїй старій знайомій. Я вже тут встигла "наслідити" один раз. Ви мені близька людина. На це є багато причин. Я напишу Вам на e-mail. Я так рада, що в мене є Ваша музика. Альбом "Міа" я просто не виймаю з вух. Нова пісня "Нехай" і вже відносно стара "Розлюби" - то... моє кохання (?).
Яка там весна "біля вікон", якщо на душі таке свято?! Я не хочу чекати березня. Марійко, давайте будемо любити разом. Ми не знайомі, але є одна просто неймовірна людина, яка є між нами ланкою. І для Вас, і для мене ця людина значить немало. Ця Л(!)юдина обіцяла, що ми колись познайомимось. І я з нетерпінням чекаю. Вам привіт з Хмельницького моно-театру "Кут"! Там ВСЕ пам"ятають. І навіть нові покоління "кутівців" знають про "той самий легендарний виступ Марійки Бурмаки на "Розкутті-99". В мене навіть є відеозапис того концерту. Можна дивитись і плакати. А можна любити. І ще можна вірити в те, що Ви сказали про ангела-охоронця. Дякую, що Ви є. Я Вас люблю!!!
[13:02 18.02.2003]
Ігор ()
Яку ви тут сопливу патоку розвели...
Марія з вас би посміялась,вона ж боєць,а не "маленькая птічка"
[13:51 17.02.2003]
Митя ()
Ты пишешь на самом деле о чем?У меня такое впечатление,что за понятными всем словами есть что-то понятное только тебе одной.И ,вероятно,еще кому-то.Но вот что интересно.Временами кажется.что этот кто-то -именно я .Давал послушать своим знакомым--у каждого тоже возникало такое ощущение.По крайней мере ты поешь и пишешь о том,что происходило с каждым.И так искренне и по-настоящему,как будто душу сканируешь.
Хочется назвать тебя маленькой птичкой.И согреть.
П.С.Самому странно,что пишу такие вещи,но с тобой,Мария,хочется быть настоящим.
[22:06 16.02.2003]
Someone (Київ)
Манечка!
Ты -- солнышко такое хорошее и светлое.
Просто прочитай и улыбнись!
[17:29 16.02.2003]
Оля (Київ-Хмельницький)
Марійко, Ви просто молодець! Маєте справжній талант, чудовий сайт, по-справжньому щирі вірші та класну музику. Я Вас дуже люблю і поважаю. Успіхів Вам!
[08:20 14.02.2003]
Наталка (Рівне)
Марія, мені дуже подобаються ваші роботи. На жаль, у Рівному досі немає нового альбому "I am".
Дуже хотілося б його придбати.
[17:51 11.02.2003]
Руслан (Винница)
Сайт мне не понравился.
Очень долго грузится, материалов 0,
фотогалерея никакая (разве будет пополняться). Я думаю надо ещё
работать и работать. Ребята , пожалуйста ,перестаньте переносить всё старое и не самое лучшее в новую редакцию.
Удачи
[15:12 11.02.2003]
Таня (Луганськ)
Привіт Марійка! Ти молодець, особливо тому, що написала такі прекраснійші пісні для нашої улюбленої
!!!!!АНІ ЛОРАК!!!!!!
Такі пісні, як "Повертаюсь", "Вибирай" (особливо "Повертаюсь"! Мені навіть зробили фонограму і я виконую цю пісню теж і всим подобається!) Так тримати! Я думаю, це ваша не остання робота! До побачення!!! Якщо воно буде коли небудь! Хоч я впевнена, що колись буде!!! Таня.
[19:14 10.02.2003]
Ярина (Montreal)
Будьмо. Маріє!
І Ти - є. І ще й як повно. широко - по-козацьки! Ми з Настею ох, які горді за Тебе. Вона виросла на Твоєму "Якби ми вірити могли" і тепер ростить на цьому СD пластунів Монреалю. Уявляєш, яке добре діло за Тобою! Однак UABOOK ніяк не налагодить висилку Твоїх нових СD: Ангела та MIA. Але дасть Бог, влітку повернемось додому. Сайт чудовий, шкода тільки, що у фотогалереї нема Твого сина. Так тримать! Любимо, молимось

Приватні листи Марії висилайте на поштову скриньку: maria@burmaka.kiev.ua
[17:48 10.02.2003]
Лелик (Киев)
Мария!
Ты просто молодец.Видел тебя вчера во Дворце Спорта.Очень классно.С одной стороны твоя музыка как бы радикально "другая",с другой -она вчера была как нельзя более уместна на этом "празднике жизни" и именно в этой компании музыкантов.Даже не представляю кто бы так хорошо вместе бы смотрелся в компании с Мандрами ,Танками и Тартаком из девочек.
Ты просто молодец и жилетка твоя с индейцем на спине тоже не простая.
[21:17 09.02.2003]
Олександр (Східняк) (Донецьк)
Добре тут. Стильно і зі смаком. Як, власне, і має бути на сайті Марії Бурмаки.

[14:32 02.02.2003]
Юрій (Україна)
Привіт, Марійко!
Приємно вражений новим дизайном твого сайту - то ЩОСЬ!!! Здійснення всіх поривань, миру та злагоди в домі!!! Зараз вишлю інтерв'ю, яке ми записали на "НБМ". Шкода, що не вдалося нарізати кілька цікавих кадрів. Тому я позичив 6 твоїх фото звідси і оформив ними відповідний розділ на нашому сайті.
[11:45 31.01.2003]
Марія Бурмака ()
Далі для кожного:
Дорогий Козак Мамай! Не помилюся,мабуть,якщо подумаю: ти--філософ:-))) Бо Мамай,напевно,був неабияким філософом...Світла і тепла тобі і всім,кого любиш!
Володимире,той,хто Яскулка!Знаєш.я деколи теж впадаю в дипресію...Але ти все ж сюди написав...значить уже не все так погано,ми ж разом!
[22:29 24.01.2003]
Марія Бурмака ()
Нарешті працює "Гостьова" і я можу теж сюди написати:-)))
Дякую!За привітання,за гарні слова і взагалі,що ви всі є і що ми далі разом!
А тепер кожному особисто...
Сергію,ти навіть не уявляєш собі наскільки приємно знати,що так далеко--в Арзамасі-16--знають мене і мою музику.Украінізуймо Росію!!!
Дмитре,"Ходить сон" то і є все про дитинство,але ж всі ми лишаємось насправді дітьми,правда?
Артем,ти просто ,мабуть,розумієш мене--по одному ж асфальту ходили,по одній Сумській і Пушкінській--я ж теж з Харкова!
Олександре,і тобі усіх приємностей!Зустрінемось у Львові!
[22:19 24.01.2003]
Сергiй (Арзамас-16)
Здрастуйте, поважаний web-майстер!
Я живу в Росії, в місті Арзамас-16. Я – прихильник творчості Марії. Сам я російський, але мені дуже подобається українська мова і пісні на українській мові. Я був в Криму і там перший раз почув пісні Марійки (в основному з альбому «Міа», і тоді був просто уражений, що на Україні є такі музиканти, працюючі в ліричному стилі, які грають «розумну» музику на рідній мові. У нас в Росії в основному спостерігається явний упадок. Чого коштують тільки «Стрілки» з своєю блювотою, даруйте, типу «я вагітна – це тимчасово». Старі рокери набриднули своїм маразмом. А ось Марія була для мене відкриттям. На роботі у нас є своє локальне радіо, і наші співробітники із задоволенням слухають тепер і її пісні (я викачав все з її офіційного сайту).
У мене до Вас питання. Я знаю, що Марія любить спілкуватися в чатах. Ви не в курсі в яких, за якою адресою і який її nick? Дуже хочеться сказати їй декілька добрих слів.
З нетерпінням чекаю її нові пісні. Шкода, що в Росії про неї практично не знають. Ось би приїхала вона хоча б до Москви, росіяни, я упевнений, отримали б величезне задоволення від її пісень, тим паче, що рік 2002 був роком «України в Росії», а 2003 є оголошений «роком Росії на Україні».
Наперед дякую, з повагою, Сергій Новожілов.
msjeserge@narod.ru
http://www.msjeserge.narod.ru/leto
PS. Наперед вибачаюся за можливі помилки, поки з українським у мене неважливо.
PS. Уважаемая Мария ! Мне очень нравятся Ваши песни! Очень хочется услышать новые! А в Крым Вы летом не собираетесь?? А то бы я с удвольствем увидел Вас и послушал "живьем"...
[21:44 22.01.2003]
Дмитро (Москва)
Мої вітання чарівній хазяйці!

Приємно залишити і свій запис у гостьовій нового сайту. Але хочу повернутися до недалекого минулого, яке гостро відчуваю, яке щоразу стає яскравішим.
Сьогодні я згадую пісню "Ходить сон" з альбому "Лишається надія". Окрім
того, що пісня дуже красива, мені здається, що вона стала своєрідним містком до наступного альбому "Знову люблю". Мені ця пісенна перлина нагадує роки дитинства, проведені у невеличкому містечку на березі прозорої ріки Сож серед світлих білоруських лісів. Відчуваю тепло нашої великої печі і м"яку
спину кота-муркота, який лежить поряд зі мною. А сон ходить у головах і
відкриває таємниці ночі...
Маріє, сподіваюсь, що на зміну нічній темряві, як завжди, рожевою смужкою на тлі неба прийде світанок, прокинеться та задзвенить перший трамвай, а потім
настане день і піде теплий дощ...
[19:25 22.01.2003]
Артем (Харків)
Щиро вдячний за Вашу творчість, що люблю всім серцем!
[15:52 10.01.2003]
Олександр Лебідь (Київ)
Володимирові Яскулці:
Шановний Володимире, сайт burmaka.kiev.ua є новою версією цього і поступово стане до ладу. Ніхто тим часом не заважає Вам і будь-кому користуватись цією "старою" версією : )
[12:31 08.01.2003]
Олександр (Львів)
Марія!
Вітаю з Новим Роком та святом Різдва Христового.
Щастя, удачи, благополуччя, здоров"я всій родині, ще більше таких же приємних пісень.
З повагою, Олександр. (група "999")
[18:22 31.12.2002]
Козак Мамай (Київ)
З Новим Роком, з Різвом Христовим всіх! Най цей час буде добрим та теплим для всіх, нехай бажання стають реальністю, щастя та добра всім вам та вашим дітям та рідним!
Щасти тобі, світла хазяйка сайту, у новому році, та й у тих, ща будуть за ним! Хотілося б, звісно, почути нові твої пісні, та й ті, що не бали досі видані. Твоя музика та твої слова приносять немало добра, світла та тепла у цей світ. То ж нехай завжди він буде закоханий в тебе!
[14:03 29.12.2002]
Ilrandir ()
Так, судячи зі всього, треба привітати всіх з Новим Роком, бо час такий швидкий, особливо перед НР. Вітаю всіх! Із останній цікавих ідей у голові крутиться таке - гуляючи по Майдану, поцікавився які Маричкини диски (аудіо) є і скільки коштують. З'ясував, що ціна від 20 до 40 грн. (тобто як подарунок підходить) АЛЕ продавець пожалкувався, що альбому Із янголом на плечі немає - розкупили. Значить люблять! Тобто не так - вони стають розумнішими, добрішими, душевнішими!!! Нічого, скоро до більшості дійде який шматок свого життя вони пропускали і ми всі поєднаємось на ниві любові до Бурмаки і один до одного. Ні, ну дійсно, всім відомо, що музика змінює настрій, відчуття світу навколо. Так от воно в цьому альбомі дуже миле і тепле. Як і у Бурмаки взагалі...
Так до чого я це - на новому сайті при роздільності 800х600 взагалі не видно кнопку "ПРОПУСТИТИ ЗАСТАВКУ" і довірлива людина з паганим каналом (зв'язку) так і не побачить нового сайту в усій його красі. Вебмайстер!
(А доречі знаєте як в укр. написати ' (апостроф) не перемикаючи клавіатури на енг.? - ну наприклад сканкодом (Alt+39 на правій цифровій клавіатурі))
З Новим Роком!!!
[17:25 27.12.2002]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb