Iм'я:
E-mail:
Мiсто:
*Якщо не відображається перевірочне число, натисніть кнопку "Підтверджую".
Dmytro (MOW)
А в Івана під хвірткою мурована фоса, Прибігала до Івана тай Марічка боса Примітка: Фоса – канавка, викладена камінням
[23:42 05.12.2010]
Олександр (Майже Чернівці )
Робити нічого , то я підкажу..."Канава попри дорогу" ..Хто багато говорить ,має шанс там пубувати...:)))
[19:36 05.12.2010]
Володимир (Жмеринка)
В Україні зима і перший її місяць грудень. Мені дуже цікаво у грудні тому що цей місяць вміє лякати, він лякає всіх людей. Більшість людей не розуміє звідки у них такий похмурий настрій, низький психологічний стан. Зважають що така пора. І такий похмурий стан зараз у мене. Але не тому що на дворі грудень ні. Грудень дуже цікавий місяць. Він має найдовші ночі, найбільше сутінків, найкоротші дні, ночі такі темні особливо зараз на молодесенький місяць що якби вимкнули всюди електрику то надворі було б видно не далі свого носа. ( Маріє!!! Скажіть що це таке фоса ? Бо ніхто у нас не знає.) Чим не пора погратися у хованки? Грудень утримує нас на барвовій "дієті", скрізь темне чорне сіре біле туман холод вітри. Мабудь батько місяців Рік змінює свій художній стиль, від імпресіонізму до мінімалізму. Незабаром прийде новий митець і на новім біло-чорнім полотні нашого краю Він біде творити нові шедеври. А мій похмурий настрій зміниться зразу як пройде простуда. Всім привіт!
[16:56 05.12.2010]
taras (cv.ua)
А наша Марійка в курсі, що її "Я усміхнусь тобі" взялися переспівати? :-)
[13:42 01.12.2010]
Лада (Kraków)
Поздоровленнз з Польшi вид Лади Горпенко... Стiльки рокiв минуло ...
[00:57 01.12.2010]
Володимир (Жмеринка)
Дмитре отримав Вашого листа дякую!!! Вже відповів Вам- сьогодні. Наша Марія навіть якщо і втомилась від революцій, то її пісні, а щеб пак у її виконанні-- продовжують творити зміни і всюди де вони тільки звучать- на краще!!! у Четвер 25.11.10 увечері по телеку показували Майдан і саме тоді звучала пісня М Бурмаки. Я так здивувався! ну думаю все вирішено! їду на Майдан у Київ! А пізніще стала звучати "Хуторянка"... О то це???- думаю. Ніколи не буду на Майдані "Хуторянку" слухати. Хоч бери і тікай звідти. Я зрозумів що, не співала Марія тепер на Майдані, звучали її пісні. Але з її піснями люди стають кращими, приязнішими, людянішими, дружнішими. А серце людей наповнюється хоробрістю, сміливістю, завзяттям, добротою, братерством почуттям єдності себе і Правди. Серце людей розправляє крила і починає летіти, здійматися все вище і вище до неба до Свободи вище усіх тоталітарних стін, мурів, всякої згубної сили, перемагає страх і набуває нового життя! Так що люди самі собі дивуються, і не бояться жити далі, гуртуватися, боротися, перемагати і домагатись своїх прав! Мені дуже жаль людей яких голодом вбила колишня ще, більшовицька влада. І я буду сьогодні світити Свічку у Церкві.
[14:13 27.11.2010]
Олександр (майже Чернівці )
А що "тут" ? Тут гостьова співачки, поета, Жінки. І всі її дії, навіть під впливом емоцій , добре виховані люди НЕ ОБГОВОРЮЮТЬ. Крапка. Марія -молодчина. Я ,особисто, вибачаюсь за "жалісливе мило". Мав на увазі "зам"який" супровід. Можливо помилявся. ( хоча думку не змінюю).
[05:15 26.11.2010]
li (p)
По-друге найвагоміше. "Моя хатка--це коли про неї знає обмежене коло осіб. А на публічних сайтах, які відомі дуже багатьом, критикувати мають право ВСІ без виключення, інакше це несправедливо. Але про що це я тут, тю...
[20:43 25.11.2010]
Марія Бурмака (Київ)
....По-перше, це моя \"хатка\", по друге--я \"дівчинка\", по третє в мене теж буває настрій , коли уривається терпець. Я видалила декілька останніїх постів від Богдана з Торонто. Так само я видалила деякі коментарі в блозі http://blog.meta.ua/~maria_burmaka/ І буду так робити і надалі. Ви ж фільтруєте коло своїх друзів, ви ж смприймаєте критику вівд тих, кого принаймні поважаєте і знаєте, ви ж врешті решт не не пускаєте в свій простір будь кого? І я не буду:-) Маю повне право на це! М.Б.
[09:13 25.11.2010]
Олександр (майже Чернівці )
Богдан ти заспокоїшся колись зі своєю "какафонією" чи ні ? Ти запропонуй своїм канадським виконавцям поспвати під якусь ескімоську дримбу ... а тоді давай поради і тут. "Індйський експерт" ......уявляю , "Марія і гурт сопілкарів" ...хоча, по великому рахунку в цьому щось є .....
[05:18 25.11.2010]
Сергій (Донецьк)
Здравствуйте! Хочу, во-первых, засвидетельствовать Вам свое почтение. Ваши песни вызывают у меня уже достаточно давно (где-то с 94-95 г.г.) самые положительные эмоции. В них чувствуется искренность и талант. Во-вторых, интересно было бы сходить на Ваш концерт, где можно прочитать, когда будете в наших краях. А по поводу, как играть, на чем играть, это наверное Вам виднее. Спасибо. искренне Ваш.
[20:20 24.11.2010]
Оксана (Вінниця)
було б досить непогано, якби адміни додали ще й щось на зразок афіші. Аби ми могли знати де і коли можна відвідати ваші концерти (чи якісь інші публічні заходи) ;)
[10:53 24.11.2010]
Марія Бурмака (Киів.)
...Ви помітили, що я ніяк це не коментую:-)))? Дякую всім за підтримку і розуміння. Марійко, я не проти...Я не знаю, як це зробити, можливо викладу декілька "мінусів" пісенеь заякими найчастіше звертаються--"З Днем народження , Сонце", "Сонцем небом, дощем..", "Черешні"..Але я досить безалаберна в цьому сенсі, і в мене багатьох пісень мінусів просто нема в природі-на жаль( Як от наприклад "Не бійся жити"). Просто як правило я виступаю або з групою, або якщо сама, то під гітару вже..І я якось легковажила ти, а от навіть для таких випадків, коли такі юні співаки хочуть заспівати мою пісню на конкурсі це варто було б мати... Я подумаю як це зробити. Може, попрошу Адміна цього сайту і він викладе тут ці мінуси для вільного скачування?
[09:27 24.11.2010]
Олександр (майже Чернівці )
Мда. Глибока думка. Особливо про " до, ре ,мі..."
[03:41 24.11.2010]
Олександр (майже Чернвці )
Ну добре,так ти пропонуєш Марії під бандуру співати , чи як ?
[05:47 22.11.2010]
Марійка (Київ)
Добрий день пані Маріє. Мене звати Марійка . Мені 8 років. Я вчуся в 96 школі в 3-а класі. Я займаюся в музичній школі . Я вчусь грати на фортепіано. Я в музичній школі в 1 класі . Та ще я вчусь співати в бджілці . А бджілка це клуб там де вчаться діти англійською мовою, малюванням,танцями та співати. Я почула ваші пісні і вони мені дуже сподобались! В мене буде концерт в школі. Якщо можна заспівати вашу пісню З Днем Народження на концерті то я буду дуже рада ! Я шукала фонограму але її ніде нема .Чи можна попросити цю фонограму ? Ще я хочу з вами познайомитись щоб з вами спілкуватись . В мене є поштова скринька. Мій емеіл mpflower@mail.ru Допобачення пані Маріє .
[11:34 21.11.2010]
Олександр (майже Чернівці )
Піонерів з погано настроєними їнструментами не спитали ...:))))
[05:38 20.11.2010]
li (p)
а до твердості акомпанементу ще нового у виконання чогось додати, щоб коефіцієнт здригання став ще більшим, як в "Amatory", наприклад, а то співає якось незрозуміло, голосом, чи що
[22:09 19.11.2010]
Олександр (Майже Чернівці )
З "третьої спроби" я нарешті почав розуміти цього "пана Богдана". Щоправда на 100% не впевнений , але...Мені здається, він про звукорежисерські справи пише. Про те , що навіть найкращі семпли в клавішних, чи там де, не можуть ВІДПОВІДАТИ живому людському голосу в міксі. А тільки "живі " інструменти . Якщо так , то в чомусь він таки правий. Але цим " грішить" більшість наших виконавців. Тому претензії невиправдано високі ( саме до Марії). А я хотів би зауважити, що Марії слд би було спробувати більш "важкий" стиль супроводу. В неї неординарний тембр. Індивідуальна подача. А в акомпанементі - "м"якість" якась. Невідповідно. На мою думку. З " ПОРАНЕНА В СЕРЦЕ" таку "рокову композицію" можна було замутити , що пів України би "здригалося" ...а натомість якесь " жалісливе мило" .....бардівські пєрепевки.
[06:23 19.11.2010]
Dmytro (MOW)
Володимире (Жмеринка), листа надіслано на вказаний Е-мейл
[21:01 16.11.2010]
Dmytro (MOW)
А пан Богдан з Торонто знову про своє, викохане, із впертістю достойною кращого пристосування... Маріє, Ти чуєш!? До останньго часу у Твоїй *продукції* ще не було нічого гармонічного. Я просто ф...ю, дорога редакція!
[21:14 12.11.2010]
Патроник Оксана (Іспанія(Мадрид))
Привіт,не кажіть так "Збучилася від революція",ви потрібні Україні,зараз повно акцій,і треба бути не сторозі,шоб не прийняли "Закон про Мову".Нашу Рідну солов"їну!!!!!!!! Ваші пісні сонячні,так добре їх слухати,і вони живі,бо оживає все,шо є у середині-сум,забута любов,і основне бажання жити!
[02:57 10.11.2010]
Володимир (Жмеринка)
Пройшла пора найкращих осінніх барв. Але осінь продовжує свою величну ходу і далі. Тому і сум до мене не приходить. На початку вересня ненадовго задощило , природа наповнилась осіннім холодом саме тоді вся наша подільська флора водночасі стала привертати на себе увагу-- жартуєш осінь! В середині жовтня знов були дощики, почали рости опеньки стали всі ходити в ліс збирати а листя все було переважно жовтим і перед зрубом над вечір сонечко наповнило все жовте щей жовтим світлом-- надзвичайної сили і краси поток жовтого світла. Здалося мені тоді, що у цім світлі манівцем рухаються малесенькі тіні ельфів--чаруєш осінь, закохуєш осінь, перемагаєш осінь. Дмитре зразу і відповівби Вам але я тільки сьогодні завітав до гостини, довго не працював комп'ютер.Не чув саме про павутинники (а які вони?) може у нашім краї таких немає. "Мисливці із вирію" це ті що з'являються у той час коли птахи відлітають у вирій. Коли треба проїхати через греблю так вони там на березі особливо увечері видно які вони і кожного вечора до опівночі щось собі промишляють бо чути кожні п'ять хвилин пух-пух. Про політику не пишу бо дуже стримую себе. Дякую всім всього найкращого!!! В о л о д и м и р.
[22:58 04.11.2010]
li ()
До речі, до питання про концерти, цікаво би було дізнатись і про інші міста
[09:08 03.11.2010]
Dmytro (scho z Bilokam'yanoi)
Але якщо Ви прокинетесь незабаром, то зможете почути ось це: \"Я пригадала, що читала десь, колись, Що у кожній тварі має бути хтось: В собаки – собака, в Юнони – Авось, У моря – річка, у дома – тин, У Петра – Марічка, все з двох половин. Ми - два береги, Буда та Пешт, Все було б добре, якби не арешт.\" А що на це відповідатимете? Хоча, насправді, я реп не люблю. Але у виконанні Марії цей АРЕШТ я дуже полюбив :)
[21:43 02.11.2010]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119       Усього повiдомлень: 2957
--------- gb